Yeni karakter

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Xilentr
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Yeni karakter

Mesaj gönderen Xilentr »

guncellemeyle beraber yeni bi karakter gelse cok iyi olurdu. yeni skiller yeni vs stratejileri yeni grup duzeni yeniden su bu vs vs. Farklilik olurdu.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Re: Yeni karakter

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Büyücü ile Savaşçı arası bir karakter güzel olabilirdi. Ama oyun buna müsait mi tartışılır. Hikayeyi iyice inceleyip açık aramak gerek. He başka bir yöntem olabilir, Teşkilatın karşısına çıkabiliecek bir Kuklacıya bağlı klanların adına çalışırsak (Gizit veya Galata) önümüzde ki zamanlarda bu mümkün olabilir. Yoksa Şifacı kendi içerisinde 3 gruba Büyücü 4 gruba savaşçı 2 gruba ayrıldığı için bu yeni sınıfın ortaya çıkması zor görünüyor.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Daha önce de okudum ve kendi fikrimi söyledim ben akıllarda olan Avcı sınıfının gelmesini doğru bulmuyorum. Çünkü; oyun yaklaşık 11 yıldır aktifliğini sürdüren bir oyun her ne kadar 5 yıldır güncelleme getirmese dahi. Bu oyuna bunca yıldır 3 karakter sınıfı ile devam ettik artık 4. bir karakter sınıfı gereksiz olacak diye düşünüyorum.
Yeni başlayanlar Avcı sınıfını seçebilir, hali hazırda oynayanlar ekstra bir sınıfa sahip olmak için yeniden Avcı sınıfını seçebilir bunlar olağan şeyler ancak ben yine de bunca yıldır 3 karakter ile devam ettiğimiz oyunumuzda yine 3 karakter ile devam etmek isterim.
Oyun dengesinde bozulmalar, sınıflar arası dengesizlik, hikayede anormal bir şekilde sapma veya beklenmedik bir sonla karşılaşma olabilir eğer Avcı eklentisi gelirse. İnce eleyip sık dokunması ve düşündükçe düşünülmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen HollyShit »

4. karakter sınıfının gelmesi köklü bir değişiklik demektir. Bu köklü değişikliğe ayak uydurmak için Sığınak,
Migrat, Çemberlitaş gibi grup bölgelerine hatta ve hatta eski görevlere bile eşyaların yenisi eklenecektir.

Ben yeni bir sınıftan ziyade 3'lü karakter dengesinin tekrar düzenlenmesinden yanayım. Çünkü son pakette gelen tılsım güncellemeleriyle birlikte kararterler arası denge iyice kaybolmuş durumda.

Defansif 2 3 tılsımlı savaşçılar hem tank hem ofansif oyun sergileyebiliyor mesela. Bunun gibi daha bir çok şey mevcut oyunda.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

HollyShit yazdı: 01 Tem 2017 16:39 4. karakter sınıfının gelmesi köklü bir değişiklik demektir. Bu köklü değişikliğe ayak uydurmak için Sığınak,
Migrat, Çemberlitaş gibi grup bölgelerine hatta ve hatta eski görevlere bile eşyaların yenisi eklenecektir.

Ben yeni bir sınıftan ziyade 3'lü karakter dengesinin tekrar düzenlenmesinden yanayım. Çünkü son pakette gelen tılsım güncellemeleriyle birlikte kararterler arası denge iyice kaybolmuş durumda.

Defansif 2 3 tılsımlı savaşçılar hem tank hem ofansif oyun sergileyebiliyor mesela. Bunun gibi daha bir çok şey mevcut oyunda.
Kesinlikle katılıyorum. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kptm1234
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: GazapVeBiz

Mesaj gönderen Kptm1234 »

FareAdam alın size karakter menzil ve yakın dövüş + Tank :D
Kalfa Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

HollyShit yazdı: 01 Tem 2017 16:39 4. karakter sınıfının gelmesi köklü bir değişiklik demektir. Bu köklü değişikliğe ayak uydurmak için Sığınak,

Şüphesiz. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yani karakter sınıfı olayı yerine denge sağlanması fikrini destekliyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
lancelot5151
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Ottoman Soldiers

Mesaj gönderen lancelot5151 »

O biraz sıkıntılı olur. Oyunun dengesi bozulur bence.
ZAFERE GİDİLEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.