GÜNCELLEME HK.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

GÜNCELLEME HK.

Mesaj gönderen Rasenganm »

Kendi fikirlerimi paylaşmak istedim. Yeni güncellemeyle beraber ne geleceği belirsiz, ama sanıyorum ki yeni bölge ve level gelebilir. Eskiden gmler 50+ seviyeydi hatırlarsanız bende onlara bakarak seneler evvel derdim 49 dan sonrası gelecek diye, tabi belli değil hiçbirşey. Ama çt gibi yeni bölge gelmesini istemem, çtnin itemlerini geliştirme vs gelse iyi olur.Tankla falan zaten 10 senede grup buluyoruz, yeni grup bölge gelirse eksikli hesapları dizemicez millet çt atmayacak. Yeni başlayanlar zaten oyunda ilerleyebilmek için canı çıkıyor bide yeni bölge gelirse imkansız dizilmeleri. Yada 2-3 tane grup bölgesi gelir, çt girmeye gerek kalmadan burayada girebiliriz ama nasıl olur bilmem. Oyunun farklı şeylerede ihtiyacı var, hep aynı şeyleri yapıp duruyoruz. Örneğin pet sistemi, eşyalara taş basma sistemi, binek sistemi vsvs. Tabi pek ikvye uygun gelmiyor ama ne belli belkide gelir :d ama şahsen oyun ekibinin senelerce yatmaktan vakit bulup oyunu geliştirmeye uğraştığını sanmıyorum, umarım uğraşmışlardır :)
Resim
Kullanıcı avatarı
EsTeRGoNxRss
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <Estergon Ailesi>

Re: GÜNCELLEME HK.

Mesaj gönderen EsTeRGoNxRss »

Fazla Çıtayı Yüksek Tutmayın Tavsiyesi Yapmak Gereği Duydum Zira İkv'nin Daha öncedende Yapmış olduğumuz Konuşmalar ve tartışmalar sonucu Ortaya çıkan Sonucun;Yeni Gelecek Bölge,Paket vs. her neyse İkv'nin Fişinin Çekilmesine 1 Adım daha Yaklaştırıyor. Bildiğim üzere ve konuşulanlardan Sizlere Aktarabileceğim odurki Son bir Eklentiyi Getirip 3 veya 4 yıl içerisinde İkv'yi kapatmak gibi bir Hedef olduğuna dair bir çok kez konuşmalara şahitlik etmişliğim vardır.

Saygılarımla İyi Oyunlar.
Göster
< Estergon Ailesi >
Resim
Resim
Karekter Resimleri Detaylı.Göster
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bana göre oyunu çıkmaza sokan güncelleme tılsım sistemi oldu. Çok insan tanıyorum tılsım üretemedikleri için oyunu bıraktılar, karakterlerini sildiler. Dediğin gibi ejder asa olmadan sığınağa, migrata giremezdik. Kıyamet asa olmadan da,
hatta belli bir fizik değerine ulaşamadan da çemberlitaşa giremezdik. Şimdi Meteorit 1 bile yetmiyor, Meteorit 2 (III) tılsımı istiyorlar.

Yeni gelecek güncelleme tılsımların üretilmesini kolaylaştırırsa iyi olur bence. Yanlışım varsa düzeltin ama çemberlitaşta düşen itemlerin efsunları Erg'den gelme değil mi? O itemlerin yerini gelecek olan güncelleme ile başka itemlerin alacağını zannetmiyorum.

Benim gönlümde Eminönü gibi bir yerin gelmesi var. O kadar çok istiyorum ki yeni bir şehrin, yeni bir semtin sokaklarında dolaşmayı. :relaxed:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

EsTeRGoNxRss yazdı: 27 Haz 2017 08:37 Fazla Çıtayı Yüksek Tutmayın Tavsiyesi Yapmak Gereği Duydum Zira İkv'nin Daha öncedende Yapmış olduğumuz Konuşmalar ve tartışmalar sonucu Ortaya çıkan Sonucun;Yeni Gelecek Bölge,Paket vs. her neyse İkv'nin Fişinin Çekilmesine 1 Adım daha Yaklaştırıyor. Bildiğim üzere ve konuşulanlardan Sizlere Aktarabileceğim odurki Son bir Eklentiyi Getirip 3 veya 4 yıl içerisinde İkv'yi kapatmak gibi bir Hedef olduğuna dair bir çok kez konuşmalara şahitlik etmişliğim vardır.

Saygılarımla İyi Oyunlar.
Kapanma konusunda haklı olabilirsin belki ama sürekli cebine para getiren bi oyunu kolay kolayda kapatmazsın. Millet sürekli deli gibi akçe alıyor. Oyunu kapatırlarsa, artık uğraşmaktan bıktıkları için yada kaynak sağlayamadıkları zaman kapatırlar bence. Dediğin gibi beklentiyi düşük tutmakta fayda var. Ama böylesine hayatımda yer kaplayan bi oyunu yapan adamlar belki tekrar eski enrjilerine dönerler bi umut :)
Resim
Kullanıcı avatarı
EsTeRGoNxRss
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen EsTeRGoNxRss »

SalurBeyi yazdı: 27 Haz 2017 08:38 Bana göre oyunu çıkmaza sokan güncelleme tılsım sistemi oldu. Çok insan tanıyorum tılsım üretemedikleri için oyunu bıraktılar, karakterlerini sildiler. Dediğin gibi ejder asa olmadan sığınağa, migrata giremezdik. Kıyamet asa olmadan da,
hatta belli bir fizik değerine ulaşamadan da çemberlitaşa giremezdik. Şimdi Meteorit 1 bile yetmiyor, Meteorit 2 (III) tılsımı istiyorlar.

Yeni gelecek güncelleme tılsımların üretilmesini kolaylaştırırsa iyi olur bence. Yanlışım varsa düzeltin ama çemberlitaşta düşen itemlerin efsunları Erg'den gelme değil mi? O itemlerin yerini gelecek olan güncelleme ile başka itemlerin alacağını zannetmiyorum.

Benim gönlümde Eminönü gibi bir yerin gelmesi var. O kadar çok istiyorum ki yeni bir şehrin, yeni bir semtin sokaklarında dolaşmayı. :relaxed:
Gelecek Bölge Yer6'daki Kullanamadığınız Bölümdür. İkv bir üst seviyeyi Kaldırmıyor maalesef.
Kissles :upside_down_face:
Göster
< Estergon Ailesi >
Resim
Resim
Karekter Resimleri Detaylı.Göster
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

SalurBeyi yazdı: 27 Haz 2017 08:38 Bana göre oyunu çıkmaza sokan güncelleme tılsım sistemi oldu. Çok insan tanıyorum tılsım üretemedikleri için oyunu bıraktılar, karakterlerini sildiler. Dediğin gibi ejder asa olmadan sığınağa, migrata giremezdik. Kıyamet asa olmadan da,

Bende zamanında bölgelere giremiyorum diye bırakmıştım 5-6 arkadaşla beraber. Herkesin ticari becerisi eşit değil, millet özel şeyler düşünüp para yapıyor ama biz becerememistik. ejder üretemedik diye şu oyunu bırakmak zorunda kalmıştık. Tılsım olayıda teknik olarak güzel, ek özellikler hoş ama bunların bu denli aşırı zor elde edilmesi çok kötü yere getirdi oyunu. Umarım herkesi tatmin edecek bişeyler gelir. Çok fazla beklentiye girmeyelim biz yinede. Eö gibi bi yerin gelmesni bende çok isterim, karaköydü sanırım bugla görülen yer. Ora gelirse senin istediğin tarz güzel bi alanımız olabilir :)
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Oyunun kapanmasını neden bu kadar istiyorsunuz. Oyunda kimse kalmasa bile sunucular kapatılmayacaktır yıllarca.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Yer6 da köprünün altı var oraya gidecegız daha derine
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Bana göre oyunu çıkmaza sokan güncelleme tılsım sistemi oldu.

Herşeyimle katılıyorum.. sonunda aradığım cümle..
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Buna katılmakla beraber ben de bir kaç kelam eklemek istiyorum. Tılsım sistemini getiren yönetim ama piyasasını oyuncular belirliyor. Bu yüzden her ki taraf da haklı.

Çemberlitaş şaheserleri şu an zaten en üst mertebede bence. Yeni güncellemede; yeni bölge, yeni silahlar ve level artışı olursa Çemberlitaş önemini yitirir. İsterim ki gelecek yeni eklentide grup bölgesi yerine, gün ışığı gören bir açık ve serbest bir mekan olsun. Ama... Her şeyden önce paketin kendisi gelsin. :)

Son olarak da gelecek paket de oyunun dengelerini düzeltecek bir şey olmasını herkes ister. Bugların düzeltilmesi, defansif savaşçların hasarları, kasa ve işporta gibi şeyler...
Resim