KARAKÖY

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

KARAKÖY

Mesaj gönderen ASALAK »

ACABA BU BİR MESAJ MI ?

NOT:BU SADECE BİR TAHMİNDİR.KÖTÜ YORUMLARI KENDİNİZE SAKLAYIN!!!!

Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: KARAKÖY

Mesaj gönderen BayTerapi »

Olabilir, neden olmasın? kötü yorum yapacaklarını zannetmiyorum bu saatten sonra güncelleme haberinin verildiği günlerde garipserim kişiliklerini..
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Nerull güncellemenin Karaköy tarafından değil de holdeki olaylar tarafından devam ettirileceğini söylemişti ancak Işık Hanım'la ilgili bir senaryo varsa buralar hakkında bir şeyler gün yüzüne çıkabilir. Bu durumda da bir sonraki bölgenin Karaköy olacağını konuşuruz.

Ayrıca az önce güncellemenin İstanbul'la İlgisi Olmaması diye bir konu açmıştım Karaköy gelirse dediğim konu geçersiz olur. Konu linki; viewtopic.php?f=46&t=141805
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ASALAK »

Ne zaman demişti bunu ?
Olabilir.Düşüncen güzel,ama ben daha çok karaköy ile ilgili olacağını düşünüyorum.Gelecek güncellemenin çok büyük bir güncelleme olacağını düşünüyorum.5 yıl bekledik sonuçta =) ve nerulun karaköy videosunu twitterden paylaşması beni buna itti.Beğenerek paylaşabilir ama videoda karaköy özenle anlatılıyor fotoğraflar felan çekiliyor,sanki bir bölge araştırması gibi =) beğenerek paylaşması biraz absürtce geldi bana,bir şey vardır altında diye hissediyorum =)

Yeni paketlerin İKV oyuncusunu doyuracak, beklentilerini karşılayacak içeriğe sahip olması bizim için önemliydi. Aksi hali içimize sinmezdi. Bu sebeple bazı şeyleri sürekli ertelemek zorunda kaldık.
demişti gorgar. Ben buradan şunu anlıyorum ( tabi ki bugüne kadar yapılan güncellemelerden de bahsediyor olabilir) bir tane değil de birkaç tane güncelleme gelebilir.Yani hem açık alan hem grup bölgesi gelebilir.Yada şu şekilde de olabilir.Karaköy gelir, eminönü,labirent ,meteor ,yeraltı,hol mekanlarını karaköyde de olması (olması derken şu an ki oyun dünyasının değişik versiyonu diğer taraftada olabilir.Hol gibi mesala arz tarafı lodos tarafı gibi 2 sinin de haritasını aynı olması ) olabilr.BUNLAR TAHMİN TABİ. Ama her halükar da yeni levellerin geleceğini düşünüyorum.Senin dediğin gibi de olabilir.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

ASALAK yazdı: 27 Haz 2017 02:08 Olabilir.
Aslında ben biraz beklentiyi düşük tutuyorum sonradan üzülmemek için yoksa hem Karaköy hem Hol'ün devamının bile gelebilmesi mümkün.
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ASALAK »

TOLGARDA yazdı: 27 Haz 2017 10:30
Aslında ben biraz beklentiyi düşük tutuyorum sonradan üzülmemek için yoksa hem Karaköy hem Hol'ün devamının bile gelebilmesi mümkün.

ÇOK KÜFÜR YERLER
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

ASALAK yazdı: 27 Haz 2017 12:12

ÇOK KÜFÜR YERLER
İkisi de mi gelmesin
smartenes
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen smartenes »

Ya aslında şöyle bir durum var. Karaköy, 2007'den beridir oyunu oynayanların beklediği ilk genişleme paketiydi. Meteor bölgesinin esamesi okunmuyorken tarihçeyi okuyanlar olarak Karaköy'ün gelmesini beklerdik. Yani şuan 2007'de oyunu birakmış birine gidip ikv'ye bir çok yeni bölge eklendi sence hangileridir? Diye sorsanız. Meteor Bölgesinden önce Karaköy'ü söyler.
-"Lodos kalmayana dek Arz. Arz olmak bir tarz."
smartenes - Eminönü since: ?/Mart/2006
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ASALAK »

TOLGARDA yazdı: 27 Haz 2017 13:17
ASALAK yazdı: 27 Haz 2017 12:12

ÇOK KÜFÜR YERLER
İkisi de mi gelmesin
KÜFÜRDEN KASTIM :D BÜYÜK BİR GÜNCELLEME GELMESİ LAZIM TATMİN ETMESİ LAZIM YOKSA BEKLENENİ ALAMAZ =D YAZARKEN BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ =)
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ASALAK »

smartenes yazdı: 27 Haz 2017 13:45 Ya aslında şöyle bir durum var. Karaköy, 2007'den beridir oyunu oynayanların beklediği ilk genişleme paketiydi. Meteor bölgesinin esamesi okunmuyorken tarihçeyi okuyanlar olarak Karaköy'ün gelmesini beklerdik. Yani şuan 2007'de oyunu birakmış birine gidip ikv'ye bir çok yeni bölge eklendi sence hangileridir? Diye sorsanız. Meteor Bölgesinden önce Karaköy'ü söyler.
KOMPLE İSTANBULU OYUNA İSTİYORUZ ULEN =)

OYUNA AÇIK ALAN + GRUP BÖLGESİ+ YENİ SEVİYELER KESİNLİKLE GELMESİ LAZIM