Gorgar'dan Bayram Tebriği ve...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
hknzkynk1907
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Gorgar'dan Bayram Tebriği ve...

Mesaj gönderen hknzkynk1907 »

Gelecek olan genişleme paketi gameX e göre ayarlanacağını düşünüyorum gameX den önce gelmez.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

HIStory yazdı: 26 Haz 2017 17:23
smartenes yazdı: 26 Haz 2017 16:24
HIStory yazdı: 26 Haz 2017 15:55 Hazir guncelleme ile ugrasiliyorken Mac destegi de gelse keske. Kucuk bi tayfadir belki Mac kullanan ama gelmezse sahsen ben oynayamacagim :/
Mac'a sanal diskten windows kurup oynayabilirsin sanırım ama nasıl yapıldığını bilmiyorum
Valla wine ile denedim calismadi. Ama vm ile windows kurmak falan istemiyorum acikcasi. Sevmiyorum da zaten. Hayirlisi diyelim gelirse oynarim :)
Linux Mint 18.1, Wine 1.9.22 ile sorunsuz oynamaktayim
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
muhammet1361
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen muhammet1361 »

Arkadaşlar gongar kadar yetkili biriyle bugün iletişime geçtim haberi yanlış anlaşılma olmasın diye buraya yazıyorum ; karabulutlar kalktı ortada herangi bir günceleme yok sadece ileride bir günceleme yapılabileceğine dair haberler gelicek ileriki zamanlarda...Yani aralıkmış haziranmış erken 2 3 yıl daha varmış..
Resim

SpannungxTHELOST
aLbus
SpannungxMeridyen
KABİL
Kullanıcı avatarı
TUNGA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Tanrı Dağı

Mesaj gönderen TUNGA »

muhammet1361 yazdı: 05 Tem 2017 22:28 Arkadaşlar gongar kadar yetkili biriyle bugün iletişime geçtim haberi yanlış anlaşılma olmasın diye buraya yazıyorum ; karabulutlar kalktı ortada herangi bir günceleme yok sadece ileride bir günceleme yapılabileceğine dair haberler gelicek ileriki zamanlarda...Yani aralıkmış haziranmış erken 2 3 yıl daha varmış..
Transfer dönemi gelir duyumcusu eksik olmaz burada da güncelleme duyumu veren eksik olmuyor.İkisininde ortak yanı söylenenlerin doğru olmaması.
Resim
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Winterfell »

Şimdi ise bulutlar dağıldı. Çok yakında sizlere İKV’nin yeni genişleme paketi ile ilgili güzel haberler vermeyi ümit ediyoruz, biraz daha sabır…
Bulutlar aslında ;
- Ya biz başka projeler yapmamız gerekiyordu yaptık ama tutmadı ozaman hadi İKV'ye geri dönelim mi demek ? Ayrıca "biraz daha sabır" demekle daha nereye kadar bu işi sürdüreceksiniz ?
Ayrıca henüz açık betada olan Kader Mühürleri projemizin de geliştirilmesine bütün hızımızla devam ediyoruz. Aranızdaki Kader Mühürleri oyuncularına da bu haberi vermiş olalım.

Yeni güncellemede görüşmek umuduyla…

Kürşad “Gorgar” Karamahmutoğlu
Ve Lütfen Kader Mühürleri'nden bu forumda bahsetmeyin rica ediyorum !

Şu oyuna gereken önemi ve değeri artık lütfen verin.İSTANBUL KIYAMET VAKTİ ertelenecek bir oyun değil !
Sebebini forumda açılan konulardaki oyuncuların hasret dolu konuşmalarından,cevaplardan çıkartabilirsiniz.
Bütün sitemim oyuna olan özlemimdendir !
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

Merhabalar;

Şahsım adıma İKV'nin şu olumsuz hiçbir şey beğenmeyen tayfasını anlamadım. Adam oraya demiş ki:

"Çok yakında sizlere İKV’nin yeni genişleme paketi ile ilgili güzel haberler vermeyi ümit ediyoruz, biraz daha sabır…"

güzel haberler vermeyi umut ediyoruz ne demek sizce? Var birşeyler işte bekleyin göreceksiniz diyor. Adam oyunun "Legendary Developer" tagini taşıyan tek yetkilisi kısacası oyunun tepe yetkilisi. Daha kim açıklama yapsın TTNET CEO su Kaan Aktan mı gelsin desin bölge gelecek diye. Belirli bir tayfa bu adam güncelleme gelecek dediği halde gelmeyecek diyor bunları umursamamak lazım vardır her toplulukta böyle 3-5 tip. Neyse daha bölge içeriği gelmeden bölgeyi kötüleyenler var oyun motoru kavgasına girenler var. Merak etmeyin oyunun üstüne kurulduğu oyun motoru oyunun geliştirilmesini engelleyen bir oyun motoru değil. İlk çıktığı halinden bu zamana kadar üstüne kaç tane bölge inşa edildi gerisi de gelecek. Birçok hata hakkında düzeltmeler yapacaklarını da forumdan ve desteğe atılan ticket dönüşlerinden gördük. Ha zaman konusu ne olur ne biter allah bilir eğer ki bölge yapılmış haldeyse Ar-ge ekibi girer test eder 2-3 aya yayınlanır yok yeni kodlanmaya ve çizilmeye başladıysa da kısa zamanda bitmez 1 senesi vardır ama zaten bunun hakkında yakın zamanda açıklama yapacaklardır.

Merak edenine kısa bir yazı paylaşayım bu işlerin o kadarda basit işler olmadığını göstermek amacıyla çünkü İKV yazılım ekibi öyle yüzlerce kişiden oluşan bir ekip değil ama eldeki ekip bu işinden üstesinden çatır çatır gelecek bir ekip sadece bu işler zaman alıcı işler.

http://omercitak.com/3d-mmorpg-oyun-nasil-yapilir/
Kullanıcı avatarı
Toxit
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Toxit »

ReaLMADRID yazdı: 06 Tem 2017 01:55 Merhabalar;

Şahsım adıma İKV'nin şu olumsuz hiçbir şey beğenmeyen tayfasını anlamadım. Adam oraya demiş ki:

"Çok yakında sizlere İKV’nin yeni genişleme paketi ile ilgili güzel haberler vermeyi ümit ediyoruz, biraz daha sabır…"

güzel haberler vermeyi umut ediyoruz ne demek sizce? Var birşeyler işte bekleyin göreceksiniz diyor. Adam oyunun "Legendary Developer" tagini taşıyan tek yetkilisi kısacası oyunun tepe yetkilisi. Daha kim açıklama yapsın TTNET CEO su Kaan Aktan mı gelsin desin bölge gelecek diye. Belirli bir tayfa bu adam güncelleme gelecek dediği halde gelmeyecek diyor bunları umursamamak lazım vardır her toplulukta böyle 3-5 tip. Neyse daha bölge içeriği gelmeden bölgeyi kötüleyenler var oyun motoru kavgasına girenler var. Merak etmeyin oyunun üstüne kurulduğu oyun motoru oyunun geliştirilmesini engelleyen bir oyun motoru değil. İlk çıktığı halinden bu zamana kadar üstüne kaç tane bölge inşa edildi gerisi de gelecek. Birçok hata hakkında düzeltmeler yapacaklarını da forumdan ve desteğe atılan ticket dönüşlerinden gördük. Ha zaman konusu ne olur ne biter allah bilir eğer ki bölge yapılmış haldeyse Ar-ge ekibi girer test eder 2-3 aya yayınlanır yok yeni kodlanmaya ve çizilmeye başladıysa da kısa zamanda bitmez 1 senesi vardır ama zaten bunun hakkında yakın zamanda açıklama yapacaklardır.

Merak edenine kısa bir yazı paylaşayım bu işlerin o kadarda basit işler olmadığını göstermek amacıyla çünkü İKV yazılım ekibi öyle yüzlerce kişiden oluşan bir ekip değil ama eldeki ekip bu işinden üstesinden çatır çatır gelecek bir ekip sadece bu işler zaman alıcı işler.

http://omercitak.com/3d-mmorpg-oyun-nasil-yapilir/

kusura bakmayın ama bizde size anlam veremiyoruz bunca yıl üstüne güncelleme gelecek deniyor ve inanıyorsunuz.Oyunda yıllardır süren hatalar varken; oyuncuların dile getirdiği düzeltilmesini istediği onlarca iş varken yıllar sonra acıklama geliyor ve güncelleme gelecek diyor? Üstüne üstlük belirli bir süre yok ortada.Bu işe yeni mi başlamışlar yoksa eskiden beri düşünülüyormu belirtme bile olmuyor.5 yıl bekledik ve belki bi 5 yıl daha bekleyeceğiz kimse bilmiyor.Sizin gibiler de hala adamların arkasında duruyor bu yüzden güncelleme gecikiyor.Ben 3 yıl once konu actım gelin akçe almayın diye akçe alınmazsa adamların dikkatini cekecek mecbur yenilik getirecekler.Ama sen ve senin gibiler karşı cıktı ve akçe alımına devam etti.Bu da bu sürenin bir hayli uzamasına neden oldu ve yine söylüyorum ARTIK BU OYUNU KORUMAKTAN ARKASINDA DURMAKTAN VAZGEÇİN.Böyle yaptıkca güncelleme tarihi gecikmeye devam edecek...
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen offalena »

Önce kader mühürlerinin güncellemesinin gelmesini bekleyin, 2. planda bence ikv.
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Celikbey »

Gargor aspirini vermiş ağrıyı dindirmiş :) son güncellemeden bu kadar zaman geçmesine rağmen çıkıp kem küm edip işi gargaraya getirmiş :) vefalı ikv oyuncuları da bunları halen sırtında taşıyor yüzlerce oyun var zamanınızı ve paranızı bu amaçsız oyuna ve bu amatör yönetime neden feda edersiniz anlamam :)
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

Thrashmetal yazdı: 04 Tem 2017 19:01

Peki şöyle sızıntı muhabbetleri yayınlasanız mesela? Hem komikti hem de yürekleri ağıza getiriyordu :relaxed:
AYNEN AGA KATILIYORUM BÖYLE Bİ VİDEOLAR GELMESİ LAZIM :d:d DAHA İNANDIRICI OLUR
Resim
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996