Büyük Holde oyundan düşme hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kdrdnk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: T İ T

Büyük Holde oyundan düşme hk.

Mesaj gönderen Kdrdnk »

Diğer kısımlar boş olduğu için cevap alabilmek adına buraya açıyorum konuyu arkadaşlar büyük holde oyun oynayamıyorum çünkü çok aşırı bir kassma donma ve kasayı dükkkanı poşetleri açtığımda yetenek attığımda yeniden canlandığımda sürekli oyundan atma sorunu yaşıyorum biraz araştırdım ve denediklerimi belirteyim
Ekran kartımın tüm sürücülerini güncelledim/gtx950m/ Aynı şekilde anakart ve bios güncellemelerinin tamamını bilgisayarımın kendi üreticisinden indirip güncelledim windows 10 tüm orjinal güncellemelerini yükledim ve oyunu ayarlarını bozmuşumdur diye tamamiyle komple tüm dosyalarıyla silip baştan yükledim ama hala sorun devam ediyor
bilgisayar kaynaklı olmadığını düşünüyorum zira abra a7 kullanıyorum ve ikv dışında bir sıkıntım yok siz ne önerirsiniz büyük hole girebilmem için?
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Rulers Of World

Re: Büyük Holde oyundan düşme hk.

Mesaj gönderen resp0nse »

Razer Cortex yazılımını kullanıp girdin mi?
Lakin Hol bölgesindeki sorun genel bir sorun ve buna belki ilerde küçük stabilize etcek yama ile bişi yapılabilir.
Eğer ki devam ederse oyunu pencere modunda oynamanı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Gelişmiş sistem ayarlarından sanal belleği 4960MB olarak düzenle ve bilgisayarı yeniden başlat. Düzelebilir.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Kdrdnk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kdrdnk »

dediklerinizi uyguladım hiçbir değişme yok küçük ekran ve o dediğin bellek olayındada aynı sorun var allah kitap aşkına bi insan evladı yardım etsin daha dün 9000 akçe yükledim doğru düzgün keyifle oynayalım su oyunu diye yaşadığım saçmalığa bakarmısın ya
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Ben 800x600 Çözünürlük Kullanarak Bu Sorunu.Halletim.Yaparken Oyunun Başlangıc Yanı Karekter Seçim Ekranındayken F9 VE F10 Basarak Bu sorun hal oldu bende bir de sen dene bakalım ? :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
Kdrdnk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kdrdnk »

romendiyojen yazdı: 13 Haz 2017 15:59 Ben 800x600 Çözünürlük Kullanarak Bu Sorunu.Halletim.Yaparken Oyunun Başlangıc Yanı Karekter Seçim Ekranındayken F9 VE F10 Basarak Bu sorun hal oldu bende bir de sen dene bakalım ? :upside_down_face:
f9 f10 yapınca dahada delirdi fps 2-3e kadar düştü ve 10 saniyenin ardından oyundan attı küçük ekranda 800 600 yapmayıda denedim ondaada değişiklik olmadığı gibi avuc kadar oyun kaldı kocaman ekranda birşey göremedim ki oda işe yaramadı zaten
Kullanıcı avatarı
Lilum
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Evrensel İmha

Mesaj gönderen Lilum »

PC sağlamsa virtual box kur onun ıcıne w7 kur ben oyle yaptım bende sadece holde düşüyordum virtualle her yerde gezebiliyorum
Resim

Lilu
Lilyum
Lilum*Mişa
Kullanıcı avatarı
Kdrdnk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kdrdnk »

Lilum yazdı: 13 Haz 2017 16:23 PC sağlamsa virtual box kur onun ıcıne w7 kur ben oyle yaptım bende sadece holde düşüyordum virtualle her yerde gezebiliyorum
sandbox tarzı birşeymi pc sağlamda o dediğini anlayamadım
Kullanıcı avatarı
Lilum
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Evrensel İmha

Mesaj gönderen Lilum »

youtube falan virtual box yaz görürsün sanal bir pc . W7 format dosyaların falan olması lazım pc içinde pc diyebilirim ama bi kac arkadaşım ben virtualle hareket edemiyorum dediğini biliyorum ama denemekte fayda var.Kısaca kullandığın w10 ayrı pc virtualbox ayrı pc oluyor 2sinide kullanıyorsun
Resim

Lilu
Lilyum
Lilum*Mişa
Kullanıcı avatarı
Kdrdnk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kdrdnk »

Lilum yazdı: 13 Haz 2017 16:41 youtube falan virtual box yaz görürsün sanal bir pc . W7 format dosyaların falan olması lazım pc içinde pc diyebilirim ama bi kac arkadaşım ben virtualle hareket edemiyorum dediğini biliyorum ama denemekte fayda var.Kısaca kullandığın w10 ayrı pc virtualbox ayrı pc oluyor 2sinide kullanıyorsun
Sağol w7 iso indiriyorum şuan yemin ediyorum lanet ediyorum su oyuna o kadar para yatırdığım güne kıyıp bırakamıyorumda uylayasım geliyor sürekli,
Normal sistemde yönetim kısmından oyuncu için güncelleme gelir bizde güncellemeyi bıraktık oyun açılsın diye milyon tane yol keşfediyoruz