Sürekli güncelleme diyenlere .

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Sürekli güncelleme diyenlere .

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Herkese merhabalar uzun zamandır forumda güncellemeden başka bi şey konusulmaz oldu tabiki herkez ister güncelleme gelsin biraz daha sabredin kader mühürleri tutmadı e şimdi nolacak sobee ya yeni bir oyun yapacak yapa ikv ile ilgilenecek bana kalırsa yeni oyun yerine ikv ile ilgilenmeyi tercih ettiler çünkü forumda yenilenmler sunucu listeleri yenilenmesi görüyorumKı herkez daha playstoredrn akçe alamıyoruz güncellememı gelecek diyor bu oyunun bi sorunu değil ki tamamen playstorede olan bir sorun şu adamların üstüne su kadar gitmeyin be kardeşim tamam haklısınız ama az biraz daha sabredin .
HERKEZIN RAMAZANINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM . :grinning:
TETRADOX
smartenes
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Sürekli güncelleme diyenlere .

Mesaj gönderen smartenes »

Tamam.
-"Lodos kalmayana dek Arz. Arz olmak bir tarz."
smartenes - Eminönü since: ?/Mart/2006
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Uzun zamandır forumda güncelleme konuşulmasının nedeni oyuna 5 yıldır bir taş dahi eklenmemiş olması olabilir mi?
Tamam kafayı bu oyunla bozan insanlardan değilim. Güncelleme gelmediği için Nerull ve diğer görevli arkadaşlara hakaret de etmedim. Bunun bir oyun olduğunun farkındayım.
Ama 5 yıl olmuş hocam. Oyunun en ufak ayrıntısına bile hakim olmuşuz. Gelebileceğimiz en üst noktaya gelmişiz.
Bırakın da forumda oyunun akıbeti hakkında konuşalım, teoriler üretelim, kendi aramızda muhabbet edelim. Bu kadarı hakkımız diye düşünüyorum.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

SalurBeyi yazdı: 13 Haz 2017 09:51 Uzun zamandır forumda güncelleme konuşulmasının nedeni oyuna 5 yıldır bir taş dahi eklenmemiş olması olabilir mi?
Tamam kafayı bu oyunla bozan insanlardan değilim. Güncelleme gelmediği için Nerull ve diğer görevli arkadaşlara hakaret de etmedim. Bunun bir oyun olduğunun farkındayım.
Ama 5 yıl olmuş hocam. Oyunun en ufak ayrıntısına bile hakim olmuşuz. Gelebileceğimiz en üst noktaya gelmişiz.
Bırakın da forumda oyunun akıbeti hakkında konuşalım, teoriler üretelim, kendi aramızda muhabbet edelim. Bu kadarı hakkımız diye düşünüyorum.
Her şeyi çözdük ama C.D.'yi çözemedik. Belki de işin sırrı bu adamda?
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Öncelikle Selamlar,5 Yıldır Güncelleme Getirmeyen Bir Ekibin Bundan Sonra Getireceğine İnanmıyorum.Ama umarım yanılırım.Evet Kader Mühürleri Diğer Oyunlar Gibi Tutulmadı Beklentileri Büyüktü.Bir Diğer Soru Zwartan?:Oyunun Son Güncellemesi Olan Büyük Hol Güncellemesi'nin Yapanda Zaten Zwartan'dı Zwartan Artık Zula Ekibinde.Ve İstanbul Kıyamet Vakti'nin Güncelleme Getireceğinden canı gönülden inanmıyorum.

Saygılarımla,
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Zwartan ve Mevlüt gibi birileri olmadan güncelleme gelmez yapıcak güçleri yok çünki ;) gelirde kader mühürlerini bırakmaları lazım artık
BOŞ
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

Tolgacan108 yazdı: 13 Haz 2017 02:06 Herkese merhabalar uzun zamandır forumda güncellemeden başka bi şey konusulmaz oldu tabiki herkez
Şundan sonrasını okumadım. ':)
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Burak8154 »

romendiyojen yazdı: 13 Haz 2017 15:58 Öncelikle Selamlar,5 Yıldır Güncelleme Getirmeyen Bir Ekibin Bundan Sonra Getireceğine İnanmıyorum.Ama umarım yanılırım.Evet Kader Mühürleri Diğer Oyunlar Gibi Tutulmadı Beklentileri Büyüktü.Bir Diğer Soru Zwartan?:Oyunun Son Güncellemesi Olan Büyük Hol Güncellemesi'nin Yapanda Zaten Zwartan'dı Zwartan Artık Zula Ekibinde.Ve İstanbul Kıyamet Vakti'nin Güncelleme Getireceğinden canı gönülden inanmıyorum.

Saygılarımla,
ZWARTAN şu an ZULA ' da ÇANAKKALE haritası üzerinde çalışıyor..... Bizim oyunda ise daha kod yazacak adam yok.........
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Inspired Souls

Mesaj gönderen bordo »

[/quote]

ZWARTAN şu an ZULA ' da ÇANAKKALE haritası üzerinde çalışıyor..... Bizim oyunda ise daha kod yazacak adam yok.........
[/quote]

Çalışıyor dediğin şu CS çakması oyun oluyor herhalde. Birebir bu kadar çakma oyun olmaz. İsmi başka oyundan cismi başka oyundan çakma.
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Zwartan'ın ayrılması İKV'ye güncelleme gelmesine engel değil. Hala içerde çok başarılı insanlar var. Sadece KM gibi bir oyunda zaman kaybettiler. Bilemiyorum bence çok yakında bizi güzel haberler bekliyor olacak 😎