özledim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
torres099
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

özledim

Mesaj gönderen torres099 »

özledim be eminönünde dolasırken arzların rahat bırakmamasını, bir yerden deparla aniden önüme çıkıp öldüren arzları bile özledim, eminönünde dolasırken ''abi yardım eder misin'', ''balıkçı nerde'' vs. gibi soruları çok özledim, mısır çarşısında sıgınak için dolustugumuz günleri özledim, eminönü komutanda yapılan o meshur savasları özledim, anlat anlat bitmez, gençligimi verdim bu oyuna hiç pişman değilim yine olsa yine veririm, bu oyundan aldıgım hazzı hiç daha önce tatmamıştım ama her seyin bir sonu varmıs işte.
Kullanıcı avatarı
123berkay123
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Re: özledim

Mesaj gönderen 123berkay123 »

Meran ilk acıldıgında kuklacıda ki hesabimi birakip oraya gecmistim. En çok özledigim seylerin en basinda Jandarma Ali nin önunde olan o şimdi ki gibi 5 saniye degilde uzun uzun suren o ws ler.
O zamanlar ofansif dovus yetenegi yerine hizli dovus yetenegi vardi 15 verdiginde cilgin meksikali acilip karakter cok hizli vurmaya baslardi kanatma yetenegi ws lerde ws ler cok uzun surdugu icin ise yarardi rakibin kudretini bitirir düz vurmaya zorlardi. O zamanlar cogu kimse bu 2 yetenege vermezdi ve o ws ler benim icin daha zevkli bir hale gelirdi.
:grin: Pavyoncu nickli birisi vardi o zamanlar ws lerde bir tek onu kesemezdim :grin:
29 level siniri olan zaman en sevdigim zaman olsada bu oyunda özledigim cok an var.
Philitos a kurulan o gruplar arz lodos sancaklarinin karsilikli olmasi
39 zamaninda lanet cevriye icin kurulan 4 5 kadro gruplar :yum:
İlk ejder asa recetesi geldiginde menekse elmasin mavi topazin tanesi 30m 40m lerde ucuşmasi
Sıgınakta ilerleyememeyi motorda pes edip cikmayi bile ozledim simdi.
Cok güzel vakitler gecirdik bu oyunda ve insallah gecirmeye devam edicez. Ben inaniyorum.
Guzel konu dostum. Konuyu gorunce icimi doktum bende :relaxed:
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Bende özledim,

Komutanda arz lodos kapışmalarını özledim, dediğin gibi mısır çarşısında doluşup amele pazarı gibi bizi gruba almalarını beklemeyi özledim,maden başında sabahlayıp savaşçıma latif ecel getiren bastığım günleri özledim, küçük level oyunculara gidip philetos kesmeyi özledim,eskiden sancakta sevdiğim 2 adam vardı poŞet ve proCELLAT'ın muhabbetlerini özledim, çemberlitaşa yeni yeni girdiğim o heyecanlı günleri ramazanda geceleri kadim kestiğimiz günleri özledim, sabah güncellemesine kadar bekleyip meteorda yaptığımız yorgun günün muhabbetlerini düşen itemleri yansıttığımız zamanları özledim, hiç bitmeyen hâla devam eden güncelleme yeni bölge teorilerini özledim bunları aslında birçoğumuz özledi her ne kadar dile getiremediğimiz yaşanmışlıklar olsa da bu oyuna yıllarımızı verdik duyun ulen isyanımızı :-. :-. :-.
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
NauTLiuS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Hitap

Mesaj gönderen NauTLiuS »

Bende Özledim Tılsım Sunucusunda Grub Bölgelerinin Önünden Geçerken İnsanların DOSTLUK la senı grub bölgelerine almasını ben en cokda belkı gec kesılcegını bıle bıle genede yardım eden ınsanları ozledım EN COK DA GOREV YAPTIKDAN SONRA OYUNDAKI DONMA YUZUNDEN OYUNDAN ATILDIGINDA görevşn olmaması ve senın mosmor bir tiple küfür ede ede bilgisayarı kırmak ısteye ısteye o gorevı bıdaha yapman gerektıgıydı ben en cokta görev yaparken bızım oldurecegımız hayvanları baskasının oldurup bıze bırakmamasıydı AZ SÖVMEMİŞTİM daha cok sey varda yazmıcam anılarım depreşti :')
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Kimler kimler, neler neler özlenmediki dostum?
Her hafta açılan beş konudan ikisi muhtemelen ya eskiye dayalı bir sitem, özlem ya da güncelleme konusu içeriyor. Okumaktan artık bir haz almıyorum doğrusu, okundu olarak işaretleyip çıkıyorum.
Bunları konuşmanın artık bir anlamı kalmadı doğrusu bu yüzden kendinizi eski anıları hatırlayarak üzmeyin, üzmekten ziyade içinizi karartmayın.
Resim