Veryansın!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Veryansın!

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Arkadaşlar şimdi bu Sobee veya TTNET bizi muhatap almıyor ya gelin burda icimizi dokelim belki bir vicdan sahibi çıkar der ki oyun kapanıyor yada köklü bir değişiklik yapıyoruz işte bu çalışırken fotograflarimiz . İlk veryansın benden gelsin.

Eyyy sobee yıllardır sizi bu yerlere getiren İKV oyuncularını insan yerine koyupta bir açıklama yapmiyorsunuz siz farkindamisiniz bindiğiniz dalı kesiyor yada yavaş yavaş kangren oluyorsunuz.

Farkindamisiniz bu oyunu kaybedersiniz gelecekteki projeleriniz tutulmayacak ve tutulmuyor .

Farkindamisiniz bu oyunu gelistirmemek ile şirket degeriniz düşüyor .

Farkindamisiniz bu kitle bir daha olmayacak herkes moba oynuyor

Sizden istediğimiz biz kalanlar minimum 7 yıllık kıyamet vaktinin nederleriyiz ki en değerli şeyi zamanı harcadık gayret harcadık bir açıklama yahu bir açıklama .
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
karagol25
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Karagöl Team

Re: Veryansın !

Mesaj gönderen karagol25 »

Sen Ben YOK İKV Var Demek İsterdim Ama Ne Yazıkki Son 5 Yılda Sadece Sen Ben Varız İKV YOK.

Anlam Veremiyorum Önceden Açıklama Yapma Gibi Bir Şansları Yokmus Neki Bu Devlet Sırrı Falanmı Arkadaş Yav.

İKV'Nin Kök Söktüreceği Bir Çok Moba Oyunu Haftada En Az 1 Yenilik Gerçekleştiriyorlar.

Bizim Forumda İse Haftada En Az 3-4 Tane Güncelleme Konusu Açılıyor.

Heves Kalmadı Heves Heves Adam Bir Oyuna Girer Ne Bileyim Oyunun Akıbeti Hakkında Oyuncular İle Muhabbet Eder
Bu Sözüm Sana [DEV]Nerull Peki Ya [DEV]Orti Nerdesinizzz ??

Sesimizi Duyan Varmı ??????

Forum İle Uğraşmayı Bırakın Forumu Ben Dahi Düzenlerim Hatta ve Hatta Sizden Daha İyi Düzenlerim Çocuk Oyuncağı Bu İşler

Oyuncuları Kandırmayı Bırakın!!!!

Yahu En Azından Sosyal Medya Hesaplarınızdan Birşeyler Deyin Oyun Kapanacak Deyin Ne Bileyim Birşeyler Deyin Deyin Deyin Deyin.

#VerYansın !
#KandırmayınBizleri !
Resim
Yaşam Ve Ölüm Arasındaki ÇİZGİ.
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Yöneticilerin ve bizlerin anlamadığı bunun sadece bir oyun olması. Anlayın artık bu oyun bize nakış nakış işledi. Bu oyun kitlelere ayrıldı nasıl mı ? Bir taraf oyuncu azaldı diyip kendini madenlere verdi ve bircoğu azalma olduğundan eminönü,beyazköşk ve teşkilat sunucularına geçti. Diğer bir taraf foruma geçti ara ara oyuna girip muhabbet ediyor. Kaç senedir güncelleme yenilik bekleyen bu vefakâr oyunculara aslında düpedüz hakaret ediyorsunuz foruma birkaç yönetici koyup robot gibi cevaplar vermekten usanmadınız mı ? Ne kadar yazik ki zamanında bizim sayemizde cebini dolduran yöneticiler artık bizi muhattap yerine koymuyor biri gider zula çıkarır biri gider kader mühürleri çıkarır. Yeniden İKV gibi bir ortam yapıp para kazanacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz aslında. O çıkardığınız oyunlar İKV kadar ayakta kalamayacak baksanıza oyun can çekişmeyi bıraktı ecelini bekliyor ama halâ birçok adam oyundan yenilik bekliyor. Kaç konu açıldı şu koca forumda yenilik adına hiçbiri adam akıllı cevap alamadı. Hani derler ya sizi oraya biz çıkardık biz indiririz diye sizin sonunuz da aynısı olacak çıkardığınız her oyunda sizin adınızın geçtiğini gören bizler sürekli uzak duracağız. Belkide çoğumuz karalama kampanyaları bile başlatacak haklı olarak. Oyuna baksan binlerce mantık hatası var kısaca yüzlerce lira yatırdı şimdi muhattap almadığınız bu kadar insan sizin oyun denen saçmalığınıza. Sonra Türk mallarına Türk yapımlarına dönmemiz beklenir döndük oynadık para yatırdık ne verdiniz karşılığında ? Biz bu oyunu sadece bizden diye kabullendik temasını bizden olduğu için sevdik yazıklar olsun...
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bir vücut gibiydi İKV. Belirli yerleri kangren oldu ve o uzuvlarını kesti. Şimdi tek bir vücut olarak kolsuz ve bacaksız bir şekilde bekliyor. Kan kaybından ne zaman ölecek bilinmez.
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Sayın lahmacun kardeşim meşazını aldım.Bende daha güçlü bir ikv için varım.

Sonuna kadar katılıyorum sobeedeki arkadaşlar yeni proje ortaya koymak isteyebilir buna saygı gösteririm fakat bence açıkça ortadaki sobee yaptıgı hiç projeyle ikvnin kitlesini elde etmedi,muhtemelen başka projelerlede edemeyecek.I can fotball turnuvaları ntv sporda yayınlanıyordu noldu arkadaş söyler misiniz?Siz yine şanslısınızki insanlarla ilgilenmediğiniz halde oyunu oynadılar 2 3 sunucuda oyun halen devam etmekte fakat herkes biliyorki bu gidişin sonu hayre alamet degil sürekli ikv kan kaybetmekte.
Artık ne yapıyorsunuz ne ediyorsunuz oyuncuları bilgilendirin bu oyuncular sizden artık yeni bir şey degil belki bir açıklama olan biteni öğrenmeyi istediler siz onu bile yapmadınız vakti gelmedimi artık?
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Bu konunun iletisi ne kadar yüksek olursa o kadar dikkat çekeceği doğrudur.

Usenmeyip bir kaç kelam yazan arkadaşlar teşekkür ederim.
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Silerler bu konuyu fazla yorulmayın yazcaz diye
2 kelam edemediler yıllardır kelime oyunu yapıp durdular
Ortada bir cacık bile görmedik.
O yüzden de kasmaya gerek yok.
Ne zaman adam yerine koyup ellerini taşın altına sokup bi açıklama yapmaya karar verirlerse o zaman birşey çıkar.

Ya da bi amatör gibi direk sunucuları herşeyi kapatıp çeker giderler.
ICF nin halini gördük.Bunda da aynı şeyin olması şaşırtmaz
Playstore konusunda ise gerekli yerlerle irtibata geçip sorunu düzeltilmesi için çalışmalar başlatıldı diyebilirler sakin olun
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Konuyu amacı dışarısına çıkarmaya yönelik iletiler silinmiştir. Lütfen görüşlerinizi saygı ve sevgi çerçevesinde dile getiriniz. İyi eğlenceler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Sobee bağımsız bir firmayken İKV gelişti, hemde çok güzel bir şekilde. 5 güncelleme geldi, fuarlara dahil olundu, buluşmalar düzenlendi, etkinlikler yapıldı. Kalp atıyordu, vücut sağlıklı bir şekilde çalışıyordu.
Sobee Türk Telekom bünyesine geçtikten sonra bitkisel hayat başladı. Ekipten ayrılanlar oldu. Oyun gelişimini o zaman durdurdu. Üstüne üstlük gerilemeye başladı. Sorunlar zincirine her gün bir yeni bakla daha eklendi.
Peki bunlar niye Türk Telekom'a devredildikten sonra yaşandı?
Bana kalırsa bu oyunun gelişimine Türk Telekom izin vermiyor. Patron onlar çünkü.
Neden izin vermedikleri konusunda binbir çeşit fikir üretilebilir. Benim fikrim İKV'nin çağın gerisinde kalmış bir oyun olması. Geçmişte forumda konuşulduğu gibi, artık e-spor oyunlar popüler. Hatırlatmakta fayda var, Kader Mühürleri bir e-spor oyunu.

Playstore'da İKV ürünlerinin kaldırılmasını ben şöyle yorumladım. Acaba Sobee, Türk Telekom'dan ayrılıyor mu? Eğer bu ayrılık olur ve yönetim hala bir açıklama yapmaz ise o zaman denetim masasında ki program kaldır kısmına girip gereken işlemi yapın. Oyun bitmiş demektir.

Bekleyip görelim arkadaşlar. İnsanlara hakaret etmeden, İKV'ye oksijen, su muamelesi yapmadan bekleyip görelim.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Veryansın!

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

En azından oyunun geleceği hakkında bir bilgilendirme yapılmalı , hiç bir oyun yoktur ki yöneticileri bu kadar ilgisiz , bilgisiz ve vurdum duymaz. İnsanlar akçe alıyor bu oyuna para harcıyor , saatlerce oyunu oynayarak emek harcıyor. Eğer ki oyun ileride kapatılacaksa veya en iyi ihtimal böyle yerinde sayacaksa insanları bu konu hakkında bir bilgilendirin , oyuncularda ona göre boş yere bu oyuna akçe alıp para harcamasınlar veya saatlerini , değerli zamanlarını , emeklerini boşu boşuna harcamasınlar. En azından yöneticiler oyuna bir girinde insanlarla konuşun , konuşmayı bırakın sohbet penceresini bi izleyin , izleyin ki bu oyunu oynayanların bu oyuna ne kadar sevdalı olduğunu anlayın. Sırf karakterini güçlendirebilmek için dolandırılmayı bile göze alarak parayla akçe alıp o akçeyi oyun içinde satıp karakterini güçlendirmek isteyen oyun sevdalılarına bakın , oyun içinde oyun parası yapabilmek için maden maden dolaşan , büyük hol e girip tılsım düşürüp satmak için saatlerce emek harcayanlara bir bakın.

Bu oyunu her yaştan insan oynuyor , en azından benim şahit olduğum 12 yaşından 50 yaşında olana kadar olan bir oyuncu kitlesi var. Bu insanlara bırakın bir yenilik yapmayı , oyunun geleceği açısından bir açıklama bile yapmıyorsunuz. O kadar vurdum duymaz , bu insanları umursamaz olmuşsunuz ki , bi 10. Yıl paketi bile çıkartma gereği duymadınız. Çok mu önemli 10. Yıl paketi ? Hayır tabikide çok önemli değil belki ama bu tür bir şey yaptığınızda insanlar hiç olmazsa yaa oyunla ilgileniyorlar heralde , bizim burada olduğumuzun farkındalar diyordu. Artık onu bile yapmıyorsunuz , hepten unuttunuz bu oyunun sevdalılarını , en son icraatınızda akçe fiyatlarına yaptığınız zam oldu , bunu reva gördünüz bu insanlara.

Son olarak biz bu oyunu var olduğu sürece oynamaya devam edeceğiz , belki bazen ara vereceğiz , belki ara ara siteye girip bir yenilik var mı diye bakacağız , ara arada oyuna gir çık yapacağız , ama çok özlediğimizde tekrardan başlayacağız ilk gün ki heyecanla.