Hangi Sunucuya Geçmeliyim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
MENARA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Re: Hangi Sunucuya Geçmeliyim

Mesaj gönderen MENARA »

Eminönü çok kalabalık
Arz ve lodoslar hemen hemen sayın nezdinde yetişecekler
birbirini her lodosunda Ayrıca arz Çarı var :) ..klan savaşları çok olur
Bölgeye girmek işkence çoğunlukla dolu oluyor ya da çok bug da kalıyor ....hol kalabalık her yer tutulmuş Ticarette belli başlı Kişiler loncalar var güvenilir onun dışında uzak dur

Beyaz köşk teşkilat Eminönü'ne göre daha tenha
Bölge Çok yapamazsın çoğunluk holde takılır
Ticaretleri iyidir canlıdır karaborsa olayları olsada

Tercihini 3 sunucudan yana kullan
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen RecepBaS »

Kardeş sancak ne zaman kalabalık oldu ilk defa duydum :D aralıksız oyundayız :D
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

RecepBaS yazdı: 19 May 2017 00:09 Kardeş sancak ne zaman kalabalık oldu ilk defa duydum :D aralıksız oyundayız :D
Hol gelmeden önce, kurt mağarası önünde ki o eski kalabalıktan bahsediyor olabilir ':) Ama 2 yıl önce demiş şaşırdım :relaxed:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Sancağın eski tadı başkaydı be ..
kedi
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

Bende sancaktan eminönüne geçtim , şuan 2 aydır felan eminönündeyim galiba. Bu 2 ayda öğrendiğim izlenimlerim eminönü sunucusunun hırsızlar sunucusu olduğu , seviye yok , arkadaşlık yok , düzen yok , kim kime dum duma bi sunucu. Kenana bile M1 M23 büyü arayanların sunucusu :grinning: olay şöyle aksetti , mısır çarşısına geldim afilli bi şifa kardeş kenana gelcen mi dedi , hadi dedim gideyim hem bana eğlence olur hem yardım etmiş oluruz. Adama tamam gelirim dedim , ne dese beğenirsiniz M1 M23 var mı dedi , var biladerde kenana bile M1 M23 adam mı arıyosunuz dedim , tabi dedi nası kesecez dedi sen hele yansıtta göreyim dedi :grin: neyse yansıttım aldı gruba şak girdik içeri , ulan bakıyom çarlara herkes full çar afilli şekilli :grin: yaa durun bi dedim kimin kenandan alacağı var dedim eksiksiz herkes benim yok , benim yok yazdı. Herkes başladı yansıtmaya yüzükler , kolyeler gırla gidiyo , gaza geldi millet M1 ler Y2 ler M23 ler BB3 ler peşi peşine yansıtılıyo. Eeee dedim biladerler biz ne diye girdik buraya millet koptu tabi :grin: çıktık sığınaktan. Yani demem o ki eminönüne gelecekseniz çarı dizip gelin , yoksa bölge mölge unutun almaz kimse. Herkes full zaten eminönünde. İlerleyen günlerde sancak sunucusuna geri döneceğim.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

EkSeLaNS53 yazdı: 29 May 2017 22:22 Bende sancaktan eminönüne geçtim , şuan 2 aydır felan eminönündeyim galiba. Bu 2 ayda öğrendiğim izlenimlerim eminönü sunucusunun hırsızlar sunucusu olduğu , seviye yok , arkadaşlık yok , düzen yok , kim kime dum duma bi sunucu. Kenana bile M1 M23 büyü arayanların sunucusu :grinning: olay şöyle aksetti , mısır çarşısına geldim afilli bi şifa kardeş kenana gelcen mi dedi , hadi dedim gideyim hem bana eğlence olur hem yardım etmiş oluruz. Adama tamam gelirim dedim , ne dese beğenirsiniz M1 M23 var mı dedi , var biladerde kenana bile M1 M23 adam mı arıyosunuz dedim , tabi dedi nası kesecez dedi sen hele yansıtta göreyim dedi :grin: neyse yansıttım aldı gruba şak girdik içeri , ulan bakıyom çarlara herkes full çar afilli şekilli :grin: yaa durun bi dedim kimin kenandan alacağı var dedim eksiksiz herkes benim yok , benim yok yazdı. Herkes başladı yansıtmaya yüzükler , kolyeler gırla gidiyo , gaza geldi millet M1 ler Y2 ler M23 ler BB3 ler peşi peşine yansıtılıyo. Eeee dedim biladerler biz ne diye girdik buraya millet koptu tabi :grin: çıktık sığınaktan. Yani demem o ki eminönüne gelecekseniz çarı dizip gelin , yoksa bölge mölge unutun almaz kimse. Herkes full zaten eminönünde. İlerleyen günlerde sancak sunucusuna geri döneceğim.

Sancak sunucusu, doğduğum ve büyüdüğüm yer diyebilirim :)
kedi
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

kader mühürlerine başla bence. :D hiç boşuna ikv ile zamanını öldürüp paranı çöpe atma. bende ikv de ısrarcıydım ama kader mühürlerine geçtim. ikv oynanacak gibi değil artık. çoğu oyunu bıraktı zaten. sorunun cevabına gelecek olursam tüm sunucular hırsız, sahtekar, bebe kaynıyor. hiç bir sunucu, yorum atan diğer arkadaşlarında dediği gibi temiz değil. kalabalık sunucu istiyorsan ws, bölge falan için eminönü ve teşkilatı öneririm. diğer sunucularda oyuncu sayısının oldukça az olduğu söyleniyor. bana sorarsan vakit kaybıdır ikv bu saatten sonra mantıklı düşünüldüğünde.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

EkSeLaNS53 yazdı: 29 May 2017 22:22 Bende sancaktan eminönüne geçtim , şuan 2 aydır felan eminönündeyim galiba. Bu 2 ayda öğrendiğim izlenimlerim eminönü sunucusunun hırsızlar sunucusu olduğu , seviye yok , arkadaşlık yok , düzen yok , kim kime dum duma bi sunucu. Kenana bile M1 M23 büyü arayanların sunucusu :grinning: olay şöyle aksetti , mısır çarşısına geldim afilli bi şifa kardeş kenana gelcen mi dedi , hadi dedim gideyim hem bana eğlence olur hem yardım etmiş oluruz. Adama tamam gelirim dedim , ne dese beğenirsiniz M1 M23 var mı dedi , var biladerde kenana bile M1 M23 adam mı arıyosunuz dedim , tabi dedi nası kesecez dedi sen hele yansıtta göreyim dedi :grin: neyse yansıttım aldı gruba şak girdik içeri , ulan bakıyom çarlara herkes full çar afilli şekilli :grin: yaa durun bi dedim kimin kenandan alacağı var dedim eksiksiz herkes benim yok , benim yok yazdı. Herkes başladı yansıtmaya yüzükler , kolyeler gırla gidiyo , gaza geldi millet M1 ler Y2 ler M23 ler BB3 ler peşi peşine yansıtılıyo. Eeee dedim biladerler biz ne diye girdik buraya millet koptu tabi :grin: çıktık sığınaktan. Yani demem o ki eminönüne gelecekseniz çarı dizip gelin , yoksa bölge mölge unutun almaz kimse. Herkes full zaten eminönünde. İlerleyen günlerde sancak sunucusuna geri döneceğim.
:+1: Hırsızı ve arsızı dolu olan Eminönü'nde sadece grup bölgeleri ve savaşlar çok iyidir. Ticareti iyidir ama malum zamlardan sonra biraz fiyatlarda yükseklik oldu ve bu nedenle sular biraz duruldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

IIASiLKANII yazdı: 17 May 2017 23:32 Sana burda Eminonu diyecekler bircok arkadasimiz ancak Eminonu mülteci kampı oldu biraz ,yeni baslayanlarin cogu doluyor oraya.Eminonundeydim bende tàki 3.5 ay onceki aya kadar arkadasimin tavsiyesiyle Beyazköşk sunucusuna geldim.Nasil diye sorarsan,kalabalikligi tatmin edici,ticareti 1-2 ay onceye kadar hirsizlarin mesken tuttugu biryerdi son zamanlarda sakin sanirim pek girmiyorum gerci bu aralar, bana kalirsa uzulerek soylemek gerekirse ticarette hicbir sunucu guvenilir degil arkadas edineceksin bircok ticarette ediceksin ama en az 2 kefil gormeden keten pantolonu evet evet keten pantolonu bile ne al ne sat kimse guvenilir degil.Abartmak istedim cunku magdur cok dikkat et.
Bu düşünce yapısına göre Kuklacı'da uygun
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
erenkaya12345
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Vasiyet

Mesaj gönderen erenkaya12345 »

Oyle bi sunucu yok kardes en iyi si sen kendine yeni bir sunucu ac