10.yıl Platin paket

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Re: 10.yıl Platin paket

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Bu oyun miadını doldurdu artık. 10. Yıl paketi beklemek anlamsız.Bu saatten sonra gelecek yenilik devrim ihtilal niteliğinde olmalı ki paket çıkaracak yüzleri olsun. Ki ben önümüzdeki 5-6 sene için de pek bir yenilik beklemiyorum. Umudunuz olmasın. Önceden çok fazla inaniyordum bir seylerin değişeceğine fakat 10 yılı deviren bir oyunun ve oyuncularının avutulması için yapılan kuru kuru bekleyin açıklamalarına bizim elimizde değil TTNET izin vermeli gibi muhabbetlere artık karnımız tok. Sunucular o kadar düzeltildi denildiği halde sürekli bir sıkıntı sorun çıkması oyunla kimsenin ilgilenmediğini gösteriyor. Sözüm Game Master'a değil kendisini DEV görenlere ve öyle olduğunu düşünenlere sorun onlar. Pasif hareketleri ile oyunu bitiren ilgisiz alakasız tavırlarıyla sadece bekleyin oyun gelişmeye açık bir oyun diye hep umut veren yönetime. Bu oyuna hakkı geçen GM FY hepsine sonsuz teşekkürler fakat DEV diye tabir edilenler oyunu bitirenler olmuştur. Üzücü bir durum. 10. Yıl 15.Yıl paketi filan beklemeyin. ttnet ona da izin vermemiştir. Sorun olduğu zaman Ttnet e atmak artık alışkanlık haline geldi. Neyse iyi forumlar..
MENARA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Mesaj gönderen MENARA »

Çok güzel özetlemişsiniz
Ben bıraktım darısı başınıza
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

MENARA yazdı: 19 May 2017 23:29 Çok güzel özetlemişsiniz
Ben bıraktım darısı başınıza
Oyunu herkes bırakabilir, önemli olan geri dönmemek :') :')
kedi
MENARA
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen MENARA »

O yöne doğru gidiyoruz
Bırakalı 2 yıl oldu
MENARA
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen MENARA »

Bu oyunun ayakta kalması karşılıklı fedakarlık gerektiri
Sadece oyunculardan bir şey beklemek ne derece doğru
Sürekli gelişen oyunlar nezdinde bu kadar yıl eski modda varlığını sürdürmeye çalışan oyun ne kadar daha gidebilecek
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

Şimdi bu başlık altında yazılacak çok şey var olmasına varda , yazarsam kendi açımdan sıkıntı doğuracak. Bırakın oyunu geliştirmeyi paket çıkarmaktan aciz bir ekibe mahkum edildik malesef.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Paketleri kaldırsınlar ala ama zam getirilmesi oyuncuların çok başını yaktı. Zaten pay to win tarzı diyebileceğimiz oyuna dönüşen İKV, zamlarla beraber çok çileli bir hal aldı. Ayrıca oyunun içerisindeki dengeler ve ticaretler dahi değişti.
Resim