10.yıl Platin paket

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

10.yıl Platin paket

Mesaj gönderen RecepBaS »

6.yıl paket kaldırıp zam kitlediler ne için 10.yıl paketi gelecek dediler,oyunun 11.ci senesi geldi 10.yıl paketi halen ortada yok :D :D alacagımız en müthiş cevap şu siz yazmayın ben yazayım gemeler; =>
Merhaba,

Her MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma Oyunu) gibi, İstanbul Kıyamet Vakti'de gelişmekte ve gelişimini sürdürmektedir.

Geliştirme veya yenilikler hakkında, önceden bilgi maalesef verilememektedir ve bilgi verilememesi, geliştirilmeyeceği veya yenilik olmayacağı düşüncesi oluşturmamalıdır.

İKV dünyasında yapılacak yenilikler, uygun görüldüğünde ve zamanı geldiğinde, resmi İKV platformları üzerinden siz değerli oyuncularımıza duyurulmaktadır. İKV sitesini, forumunu ve sosyal medya hesaplarını takip ederek, bu bilgileri zaman içerisinde alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız: Facebook için buradan, Twitter için buradan ulaşabilirsiniz.

Bilginize sunar, iyi forumlar dilerim.
bilgi önceden verilemez diyolar :( kardeşim 10.yıl paket gelecek biz demedikki siz dediniz ve oyunun 10.yılı bitti :D :D
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: 10.yıl Platin paket

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Yetkililerden 10.yıl paketi gelicek diye bir açıklama gelmedi yanlız. Aslında yetkililerden hiçbir açıklama gelmedi :)

Gm Afrasiyab ise tahmin ediyoruz böyle bişey yapıcaklardır ki güncel paketi kaldırdılar. İkv oyuncularını üzmeyeceklerini düşünüyorum diye bir açıklama yapmıştı. Ancak Afrasiyab gönüllü bir çalışan olduğu için söylediklerinin kesinliği yok, kaldı ki kendiside tahminimce demişti.

Benim için zam geldiğinde olay bitmişti zaten :) Adamlar 6.yıl paketten daha düşük içeriğe sahip paketin fiyatını uçurdu gittiler daha ne bekliyorsunuz :)

Bi de 10. Yıl veya x. Yıl diye bi paket gelse içeriği ne olucak ki? Ne olabilir ki?
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen RecepBaS »

kardeş 10. yıl paketini biz kafamızdan uydurmadık bu tarz bi acıklama yöneticilerden birinden gelmişti :SDasdd
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Gelmedi ama işte :) Bir tek Afrasiyab ın tahmininden yola çıkarak bir kaç arkadaşta 10. Yıl paketi geliyor söylemlerinden akılda kalan bişey.

Güncelleme gelicekmiş = 10.yıl paketi çıkıcakmış. Bu ikisinin kaynakları muhtenelen aynı yerden :) Var gerisini sen hesap et :) :)
MENARA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen MENARA »

Karamsar olmayın lütfen
Bir 10 yıl daha beklersek inanıyorum gelir
Ne kaldı şunun şurasında 10 yıl sonraya

Sabır az :)
Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Thestory »

Gönüllü ekibin sözlerine neden inanıyorsunuz ki ? Onların hiçbir şey bildiği yok. Geliştiricilerden biri konuşmadığı sürece GM ekibine bile inanmayın arkadaşlar.
WesTSooN

IWesTSooNI
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

MENARA yazdı: 16 May 2017 20:45 Karamsar olmayın lütfen
Bir 10 yıl daha beklersek inanıyorum gelir
Ne kaldı şunun şurasında 10 yıl sonraya

Sabır az :)
Beğendim bu yorumu
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

eski paketi kaldırıp üstünede zam yaparak zaten kendileri kaybetti.

çok akçe alan çok kişiyi kaybettiler bende dahilim.

aralarda giriyorum savaşmak vs. için plus olsa güzel olmazmı tabiki olur fakat eski paketip kaldırılıp yenisi gelicek gibi laflar edip sonra içinden kırpılmış paketi daha pahalıya satmaları insanları kandırmaktan başka bir şey değil.

plussuz çokta güzel oynandığını fark ettim tartışmalara katılamıyorsun durduk yere canın sıkılmıyor felan daha güzelmiş.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

0LIVERA yazdı: 19 May 2017 13:23 eski paketi kaldırıp üstünede zam yaparak zaten kendileri kaybetti.

aralarda giriyorum savaşmak vs. için plus olsa güzel olmazmı tabiki olur fakat eski paketip kaldırılıp yenisi gelicek gibi laflar edip sonra içinden kırpılmış paketi daha pahalıya satmaları insanları kandırmaktan başka bir şey değil.

plussuz çokta güzel oynandığını fark ettim tartışmalara katılamıyorsun durduk yere canın sıkılmıyor felan daha güzelmiş.
+1
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

0LIVERA yazdı: 19 May 2017 13:23 eski paketi kaldırıp üstünede zam yaparak zaten kendileri kaybetti.

- (eksi) rep
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı