Şifacıyım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Şifacıyım

Mesaj gönderen Burak8154 »

Fulane yazdı: 06 May 2017 09:07 Hepinize çok teşekkür ederim. Görürsem pm atarım :)
İyi forumlar...
3 tane daha büyücü bulup seri şekilde x ve stu atabiliriz.. Oyunda cCcÜçHiLaLcCc ulaşırsan yardımcı olurum. Arkadaşa yardımcı olmak isteyen gelsin ÇT önü toplanıp seri x ve stu atarız 8) 8)
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Burak8154 yazdı: 06 May 2017 10:48
Fulane yazdı: 06 May 2017 09:07 Hepinize çok teşekkür ederim. Görürsem pm atarım :)
İyi forumlar...
3 tane daha büyücü bulup seri şekilde x ve stu atabiliriz.. Oyunda cCcÜçHiLaLcCc ulaşırsan yardımcı olurum. Arkadaşa yardımcı olmak isteyen gelsin ÇT önü toplanıp seri x ve stu atarız 8) 8)
Ben de bu arkadaşın arkadaşıyım tek ikimiz varız birbirimize destek çıkan :D ben de kıyamet asa üretmeye çalışıyorum ama nucleuslarım falan tam zırh kolye yüzük
+ Full Fevzi cevoyum 975 fizik ve fiziksel bilgi 1 tılsım var hayrına beni de alırsanız sevinirim :D
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Genelde akşamları dolu olan Çemberlitaş Bölgelerinde, pek de tılsıma ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum ki ben de tılsımsız şekilde görevlerimi yaptım, karakterimi belirli bir seviyeye kadar yükselttim. Bence devamlı bölgeye giren bir Lonca bulmalısın. Böylece rahatça grup bulabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bu şekilde şifacı grup için yeterli olacaktır ama alanda olmayacaktır. Kendimden biliyorum
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Normalde tabi ki bu itemlerle girebilirsin fakat günümüzde Mevlana set dizmeden almıyorlar halbu ki mevlanayi dizince Cberlitasa girmenin hic bir anlamı kalmıyor.
Bayterapi96
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bayterapi96 »

Eskiden ejderle girerdik, yaklaşık 6 7 saat grup bölgesinden çıkmadığımı bilirim bir sürü iksir içmişliğim vardır.