Çifte reçetelerini (40 level efsunlu) nereden elde edebilirim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
idevlez
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Çifte reçetelerini (40 level efsunlu) nereden elde edebilirim

Mesaj gönderen idevlez »

Kara cinler 42 level onlardan mı düşüyor
Bir de büyü bozma olmadan y2 ile ırklarda birşey yapabilir miyim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Çifte reçetelerini (40 level efsunlu) nereden elde edebilirim

Mesaj gönderen Retaliation »

37-42 arası efsunlu çifteleri Kara Cinlerden,43-45 arası efsunlu çifteleri de Cinlerin ilerisindeki Bronz ve Gümüş Akreplerden düşürebilirsin.

Eğer tesla gözcü varsa büyü bozma olmadan da ırkları kesebilirsin.YouTube'da videolarını rahatça bulabilirsin.
Resim
idevlez
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen idevlez »

çok teşekkür ediyorum.1700 hasar ırklar için yyeterli midir
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

idevlez yazdı: 18 Nis 2017 20:31 çok teşekkür ediyorum.1700 hasar ırklar için yyeterli midir
Yeterlidir.Senin için şuraya video linki de bırakayım.Bu işin pirlerinden birine ait bir video.

Resim
idevlez
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen idevlez »

Son bir sorum olacak artık rahat bırakıcam seni :D.Saklı ırkların tam isimleri neler. ...dan sonra görünmüyor da
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

idevlez yazdı: 18 Nis 2017 20:49 Son bir sorum olacak artık rahat bırakıcam seni :D.Saklı ırkların tam isimleri neler. ...dan sonra görünmüyor da
Onu tam ben de bilmiyorum ama sanırım bayan sersemletme atan ırkla kırmızı bereli erkek ırkın adı Suikastçi olarak geçiyor.
Resim
idevlez
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen idevlez »

1 grupta 2 kişi mi sersemletme atıyor.Biri kurukafa atıyor biri sersemletiyor birinin kanatması 10 can götürüyo diğeri az vuruyor.Irkları biraz anlatırmısın müsaitsen
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

idevlez yazdı: 18 Nis 2017 22:02 1 grupta 2 kişi mi sersemletme atıyor.Biri kurukafa atıyor biri sersemletiyor birinin kanatması 10 can götürüyo diğeri az vuruyor.Irkları biraz anlatırmısın müsaitsen
Şimdi ırkların mantığı şudur:Bayan Sersemletme atan ırka yakalanmadan kesim yapmak.Bunu yapmak için tesla gözcümüzü biraz uzak mesafeden ırklara yönlendiriyoruz.O sersemleme yeyince de ilk slota vurarak kesim yapıyoruz.Tabi kesim yaparken de hafif geri kaçarak kesimler yap.

Peki İki tane Bayan ırk var,hangisi sersemletiyor?

Bu sorunun cevabı her zaman Kırmızı Bereli Irkın yanındaki bayan ırktır.Kırmızı Bereli Irk da kuru kafa etkisi ve kanatma atıyor.Kuru kafa atınca mutlaka büyü bozmalıyız yoksa ölürüz.Eğer kanatma atarsa bozamayız.Çünkü Büyü Bozma (III) tılsımı olsa dahi meret bozulmuyor. :) Etki gidene kadar bekleyeceğiz.Baktık ölmeye yakınız,beyaz ışık geliyor;ya alt+f4 çekiyoruz yada yanımızda can iksiri bulunduruyoruz.

İki Sersemle atma gibi bir şeyden bahsetmişsin?

Bu iki sersemletme aslında şuna bağlı;Raylardaki slot mantığı ve GB'lerdeki slot mantığı.Nasıl yani diyecek olursak,Orada bir slota vurunca topluca geliyorlar,ırklar da böyle fakat sersemletme atan ırk biraz nazlıdır.Onu çekmenin iki yolu vardır;biri tesla gözcü ile uzaktan menziline yollamak,diğeri de Büyü Bozma (III) olan kişilere aittir bu yöntem,menziline girip sersemletme yemek ve sersemletmeyi bozarak kesim yapmak.Yani Büyü Bozma (III) yoksa kesinlikle slotlara uzaktan vurmuyoruz yoksa sersemletme yeriz.Hepsini birer birer tesla gözcü ile çekiyoruz.İstisnai durumlar da söz konusu oluyor.Ne gibi?Mesela bazı 4'lü ırk gruplarında Sersemletme atan Irk arkada olurken,bazılarında ise önde oluyor ki bu da öncelikli kesim hakkının sersemletme atana ait olduğunu gösterir.Sersemletme atan ırkı kesersen,diğer slotlara vursan dahi sersemleme yemeden rahatça kesebilirsin.

Bir de Yerli Kel Irk var?

Bu Büyücüler için büyük tehlike arz eden bir slot.Koydu mu indirir.Tek atma özelliğine sahiptir.Ben genelde ırklarda dolaşırken,kesim öncelik hakkını bu kel ağabeyimize veririm.Yoksa onca geldiğin yola yazık eder.Sen de ekrana balgamlı bir biçimde tükürürsün.

Defalarca okuyup,zihninde canlandırınca anlayacağını varsayıyorum.Yine de hiç çekinmeden soru sorabilirsin.Videoyu izleyerek de dediklerimi anlayabilirsin. :)
Resim
idevlez
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen idevlez »

Şu an amacım tek büyü kesmek değil tankımla giriyorum 4lü gruptan 3ü geliyor kendimi bozup ilerliyorum.Dördüncüsü de durdurma atıyor.Yani ilk gelen 3lü bi durduruyor sonra 4.de durduruyor.Tek büyü olayını mükemmel anladım çok teşekkür ederim ama tankla ilerlerken 2 kez durdurulmak sıkıcı bir durum.
Bu arada anlatım şekliniz ve cümleleriniz çok güzel onun için ayrıca teşekkürler.
Mesela saatte de tankımla ilk başta toplarken hepsini(saat tarafından yani çarları orda bırkaıp sonra girince falan) bi 3 grup geliyor sersemleterek sonra biz keserken öbür grup geliyor hadi bir daha sersemletiyor.Her yeni bir ırk ya da oyuncu menzile girince bu kadın ırk atarlanıp durdurma mı atıyor.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

idevlez yazdı: 18 Nis 2017 22:40 Şu an amacım tek büyü kesmek değil tankımla giriyorum 4lü gruptan 3ü geliyor kendimi bozup ilerliyorum.Dördüncüsü de durdurma atıyor.Yani ilk gelen 3lü bi durduruyor sonra 4.de durduruyor.Tek büyü olayını mükemmel anladım çok teşekkür ederim ama tankla ilerlerken 2 kez durdurulmak sıkıcı bir durum.
Bu arada anlatım şekliniz ve cümleleriniz çok güzel onun için ayrıca teşekkürler.
Mesela saatte de tankımla ilk başta toplarken hepsini(saat tarafından yani çarları orda bırkaıp sonra girince falan) bi 3 grup geliyor sersemleterek sonra biz keserken öbür grup geliyor hadi bir daha sersemletiyor.Her yeni bir ırk ya da oyuncu menzile girince bu kadın ırk atarlanıp durdurma mı atıyor.
Maalesef atarlanıp durduruyor.Bu oyun içinde olan bir hata mıdır bilmem ama tek çözümü hızlı büyü bozmaktır.Büyü bozma veya savaşçıdaki ismiyle Zihin Toplamaya 15 verip,elimizin en pratik şekilde ulaşacağı yetenek sıralamasına koyuyoruz.Ben genelde 2 veya 3'e koyarım.Saatte iken de tek sıkıntı şu oluyor.Mesela saatte büyücü ve tank yan yana iken mecburen slot toplamaya kalktığınızda,büyücünün de sersemleme yemesi.Bu kesimde biraz zaman kaybettiriyor.Ancak güçlü bir büyücü için dert olmuyor ki saate çıkan büyücüler yeteri güçte oluyor.Saatte slot toplarken deparı öneririm ayrıca,bilginize. :)
Resim