Üçüncü tıktan sonra gelen sunucu listesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Üçüncü tıktan sonra gelen sunucu listesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

"Ya hala mı oynuyorsunuz bu oyunu, yönetim de ilgilenmiyor zaten" diyerek oyunculara hakaret etmekten dahi çekinmeyenler cevabını almıştır umarım. Var olun Nihat bey.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Nerull yazdı:
KraToSs yazdı:
Konuyla tesadüf mü oldu bilemiyorum :) Aslına bakarsanız dün akşam özellikle bu konuda test amaçlı bir çalışma yürüttük ve gözlemliyoruz. Halen sunucu listesi gecikiyor yada hiç gelmiyor şeklinde gören varsa yazabilir

Nihat hocam Sunuculardaki kalabalık,tenha yazılarını düzenlerseniz de güzel olur örneğin kuklacıda 4 kişi bile yok ama kalabalık diyor hala keza diğer sunucularda da.
Ona bakacağız. Notlarım arasında yer alıyor.
(Dipnot: Saat 10:02 itibariyle Kuklacı'da 48 kişi varmış)
yarısı afk yarısıda bottur onların geçmiş olsun usta sunucular boşalmış birleştirin şunları.
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Nerull yazdı:
KraToSs yazdı:
Konuyla tesadüf mü oldu bilemiyorum :) Aslına bakarsanız dün akşam özellikle bu konuda test amaçlı bir çalışma yürüttük ve gözlemliyoruz. Halen sunucu listesi gecikiyor yada hiç gelmiyor şeklinde gören varsa yazabilir

Nihat hocam Sunuculardaki kalabalık,tenha yazılarını düzenlerseniz de güzel olur örneğin kuklacıda 4 kişi bile yok ama kalabalık diyor hala keza diğer sunucularda da.
Sanırım düzeltildi.Diğer sunucular tenha , Eminönü kalabalık gösteriyor.Önceden böyle değildi diye hatırlıyorum.

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Nerull yazdı:Ona bakacağız. Notlarım arasında yer alıyor.

48 kişimi haahaha :D ne yaptınız hocam ya loglardan bakarsanız sürekli tabii öyle gözükür çemberlıtaş da da aynı durum geçerli tekrar ediyorum kuklacıda sabahları 4 kişi bile yok arada bir girip bakarım. Şöyle bir örnek vereyim;

Eminönü sunucusunu baz alalım geceleri diyelim ki 250 kişi online olsun. ama çemberlıtaşta da oyuncu varmış izlenimi oluyor girilmiyor 300 kişi gibi görünüyor ama 250 kişi var aslında. söyediğiniz rakam gerçeği yansıtmamakta

NEDENMİ ?

1-48 kişi olan bir sunucu KALABALIK DEMEZ,KALABALIK deseydi 48 kişi olmazdı şimdi tenha
2- Bu bir HATADIR hata olduğu için Sunucularda KALABALIK yazısı var değilmi? neyden şikayet ediyoruz işde bu hatalardan yanı demek istediğim yine bir hatalı kaynağı baz alıp öne sürdünüz kesinlikle inanmamayı geçtim kabul etmiyorum kuklacıda saat 10da 48 kişinin olduğu.

Düzenleme: Sunucu yazıları güncellenmiş.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
mpowers
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen mpowers »

1 nisan güncellemesini erkenden aldık. Teşekkürler Sobee
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

Sayın Nihat Bey her zaman ikv ile ilgilenmiş ve ilgilenmeye devam ediyor herkes bu adamların yan gelip yattığını düşünüyor fakat bilmiyorlar ki nasıl çalıştıklarını oyuna güncelleme gelmese bile oyuna ilgileri devam ediyor hem güncelleme Nihat bey'in elinde değil Türk Telekomun elinde.
mpowers yazdı:
Nerull yazdı: Aslına bakarsanız dün akşam özellikle bu konuda test amaçlı bir çalışma yürüttük ve gözlemliyoruz. Halen sunucu listesi gecikiyor yada hiç gelmiyor şeklinde gören varsa yazabilir.
Yönetim İKV ile ilgilenmiyor diyenlere iyi bir kapak geldi .. Helal reis her zaman arkandayız :mrgreen: :mrgreen:
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Nerull yazdı:
KraToSs yazdı:

Hahahaha. :mrgreen: :mrgreen:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Yerebatan geliyor diyorum kimse inanmıyor :D
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Hahahaha. :mrgreen: :mrgreen:
Arkadaşlar saat 10 'da kuklacıda 48 kişi bu ayda diğer aylarda hiçbir zaman olmadı .

gerekli cevap üstte verilmişdir.

Eminönü sunucusunu baz alalım geceleri diyelim ki 250 kişi online olsun. ama çemberlıtaşta da oyuncu varmış izlenimi oluyor girilmiyor 300 kişi gibi görünüyor ama 250 kişi var aslında. söyediğiniz rakam gerçeği yansıtmamakta

NEDENMİ ?

1-48 kişi olan bir sunucu KALABALIK DEMEZ,KALABALIK deseydi 48 kişi olmazdı şimdi tenha
2- Bu bir HATADIR hata olduğu için Sunucularda KALABALIK yazısı var değilmi? neyden şikayet ediyoruz işde bu hatalardan yanı demek istediğim yine bir hatalı kaynağı baz alıp öne sürdünüz.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen RecepBaS »

şaka gibi Km forumdan hayretki nasılda bir İKV diye oyunumuz var diyip foruma giren bi (dev)imiz var, asıl Kıyamet sanırım yaklaşıyor :D
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )