NEDEN BÖYLE OLDU :(

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: NEDEN BÖYLE OLDU :(

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bu saatten sonra yapacaginiz en iyi guncelleme reel hayatiniza olur.Çok basit Bilgisayar/Programlar Kaldır ve Değiştir/İkv/Kaldır

8 senedir oynadigim oyunun degeri beş para etmez birine sovdüm diye 999 günlük blokla sonuçlanması bana bir iyilik oldu gerçekten
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

karagol25 yazdı:Güncelleme Gelip Gelmeyeceği Pek Umrumda Değil Ama İnsan Özlüyor İşte. Eski Günleri Eski ''WS''leri Herşeyi Özlüyor İnsan
Bence Oyunun Kırılma Noktası Yer Altı Bölgesinin Açılışından Sonra Oldu.

Forumda Acaba Yöneticiler Bu Tür Başlıktaki Konulara Göz Atıyorlarmı Atıyorlarsa Sadece Susuyorlarmı Sadece Susyorlarsa Neden Susuyorlar Bu Tür Konularda Söylenecek Hiç Bir Söz Yokmu ??
Bu oyunun kırılma noktası kader mühürleri projesinin ortaya atılmasıyla olmuştur eminim hangi sivri zeka attıysa ortaya tebriklerimi sunuyorum.
Parlementxx yazdı:Bu saatten sonra yapacaginiz en iyi guncelleme reel hayatiniza olur.Çok basit Bilgisayar/Programlar Kaldır ve Değiştir/İkv/Kaldır

8 senedir oynadigim oyunun degeri beş para etmez birine sovdüm diye 999 günlük blokla sonuçlanması bana bir iyilik oldu gerçekten
dedi ve kader mühürlerini açıp oynamaya devam etti.
Kullanıcı avatarı
mpowers
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mpowers »

Parlementxx yazdı:Bu saatten sonra yapacaginiz en iyi guncelleme reel hayatiniza olur.Çok basit Bilgisayar/Programlar Kaldır ve Değiştir/İkv/Kaldır

Dedi ve sütünü yudumladı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Dedim ve
'Guncelleme len'
'Kader muhurleri oynanisi berbat len'
'Sobee yalanci len'
'4 yildir bunlami ugrastiniz len'
'Bunu yazdim simdi silinir len'
Diye aglamaya devam ettiniz
Resim
Kullanıcı avatarı
ANGELETTA
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ANGELETTA »

Öncelikle bir çok arkadaş kader mühürlerine laf etmiş fakat arkadaşlar kullanım sözleşmesinde kimse size zorla oyuna masraf edin diye zorlamıyor veya sürekli güncelleme gelicek diye bir sözde söylemiyor bu tamamen şirketin elinde olan bir olay herkez bu sektöre para kazanmak için giriyor sen hiç bir yerde babasının hayrına oyun geliştirip platforma sunan bir şirket gördün mü? Aynı şekilde para yatırıp yatırmamakta senin elinde olan birşey kimse seni bu konuda zorlamıyor bizde istiyoruz herkez gibi yenilikler gelsin alışılmış oyunun dışına çıkalım ama malesef biraz objektif olmak gerekiyor mevlüt dinçin açıklamalarındada söylediği gibi oyun motoru çok eski geliştirmek veya yenilik eklemek yerine sıfırdan yeni bir oyun tasarlamak daha kolay diye birde sağda solda kazandığı paralarla kaçtı diye küstahca yorum yapıyorlar bu bir insanın kişisel hayatı ve tercihleri hiçbir şekilde bunu sorgulayamayız aksine teşekkür etmeliyiz diyede düşüyorum bugüne kadar bizlere kattıkları için her zaman söylüyorum bir kez daha söyleceğim , türk oyun geliştirici firmaları ne zaman oyuncunun cebini değilde memnuniyetini düşünerek bir çalışma yaparsa o zaman türkiyedede oyun sektörünün gelişeceğine inanıyorum.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Parlementxx yazdı:Dedim ve
'Guncelleme len'
'Sobee yalanci len'
Daha geçen bu adamlara saydıran sendin birader ne kadar ikili oynuyon ilk eleştriyordun sonra kader mühürlerini kadrolu elemanı olmuşsun maşallah : ))

Ek olarak; Kader mühürleri forumunda ikv ilgili yazıya müsade etmeyen nerullun aynı üslubu burdada göstermesini beklerdim.Orası ikv forum degil,kardeş burasıda kader mühürleri forum degilki aynı sivri dilini gelip burdada göster işin kolay yolunumu buldunuz yoksa reklam yapmaya paranız yokmu halen burdan geçiniyorsunuz neyse ne desek suçlu oluyoruz ama gerçek bunlar.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

YemeLik yazdı:
Parlementxx yazdı:Dedim ve
'Guncelleme len'
'Sobee yalanci len'
Daha geçen bu adamlara saydıran sendin birader ne kadar ikili oynuyon ilk eleştriyordun sonra kader mühürlerini kadrolu elemanı olmuşsun maşallah : ))

Ek olarak; Kader mühürleri forumunda ikv ilgili yazıya müsade etmeyen nerullun aynı üslubu burdada göstermesini beklerdim.Orası ikv forum degil,kardeş burasıda kader mühürleri forum degilki aynı sivri dilini gelip burdada göster işin kolay yolunumu buldunuz yoksa reklam yapmaya paranız yokmu halen burdan geçiniyorsunuz neyse ne desek suçlu oluyoruz ama gerçek bunlar.
Kader mühürlerini oyna diye konuyu açan sensin kıt beyinlimisin sen
Her konuda bi gruplaşma çabası istedigim oyunu oynarim ben erken farkina vardim artik ikvnin bittiginin senin gibi yilda bir ikvye girip guncelleme guncelleme demiyorum sende artık psikolojik takıntı haline gelmiş güncelleme
Resim
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Selam arkadaşlar

Konu, kişisel tartışmaya döndüğü için kilitlenmiştir. Forum kanalının bir tartışma alanı olmadığını defalarca belirtmemize rağmen aynı tutumlarını devam ettiren kullanıcılara forum kanalının bir tartışma alanı olmadığını tekrar hatırlatırız. Benzeri konularda aynı tutumu sürdürmeniz halinde tartışmaya dahil olan kişilere uyarı amaçlı cezai işlem uygulanacaktır. Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kilitli