NİHAT BEY BUYRUN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
fbli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

NİHAT BEY BUYRUN

Mesaj gönderen fbli »

Nihat bey hayırlı haberlerinize 9 gün kalmadımı efendim neden hala bi açıklama yapmadınız ? :D :D ;)
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: NİHAT BEY BUYRUN

Mesaj gönderen GaffarBEY »

Kardeşim şaka yapıyorsan hiç komik değil. Ama eğer ciddiysen çok komik :D Buna hala inanan kaldı mı ya :D
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Ya tamam ya devam bakalım. oyunun 10.yılında ne gibi bir süprizleri var :D
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Ben neyi merak ediyorum biliyor musunuz? Nihat Özpay herhangi bir yerde 1 Nisan'da açıklama yapılacak diye bir şey yazdı mı? İkincisi 1 Nisan'da yapacağı açıklamanın hesabını niye bugünden soruyorsunuz? İyi miyiz arkadaşlar?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

SalurBeyi yazdı:Ben neyi merak ediyorum biliyor musunuz? Nihat Özpay herhangi bir yerde 1 Nisan'da açıklama yapılacak diye bir şey yazdı mı? İkincisi 1 Nisan'da yapacağı açıklamanın hesabını niye bugünden soruyorsunuz? İyi miyiz arkadaşlar?

Nerull Km'nin duyurulması itibari ile ikv hakkında bir resmi açıklama yapmayı planlıyordu bunu hatta bu forumda yazdı fakat 1 yıl oldu 1 yıldır o açıklama hala bekleniyor ,kendisinin yapacağı açıklama.

güncelleme konusunda bir kesinlik görmüyorum ama biraz umursamazlık mı diyim boşlamışlık mı diyim bilemedim.
proje lideri ile facebook üzerinde bağlantımda öyle bir konuşuyorki resmen oyuna son toprak atılmış sanki .9 gün sonra foruma bakacağım tekrar . zaten oyun daha önceden bittiğini gösteriyordu az . 1 Nisan yani oyunun 10.yılı bunu kesinleştirecekmi göreceğiz 10.yıl oyunun en kritik zamanı bana göre 9,8,7 . yıl gibi yaparsalar demekki bir farkı yok diğer senelere göre
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Gelir yine 2 satır alay eder gibi geçiştirici cümle yazar bir de gif koyar alta 1 sene daha bekle :geek:
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

KraToSs yazdı:
SalurBeyi yazdı:Ben neyi merak ediyorum biliyor musunuz? Nihat Özpay herhangi bir yerde 1 Nisan'da açıklama yapılacak diye bir şey yazdı mı? İkincisi 1 Nisan'da yapacağı açıklamanın hesabını niye bugünden soruyorsunuz? İyi miyiz arkadaşlar?

Nerull Km'nin duyurulması itibari ile ikv hakkında bir resmi açıklama yapmayı planlıyordu bunu hatta bu forumda yazdı fakat 1 yıl oldu 1 yıldır o açıklama hala bekleniyor ,kendisinin yapacağı açıklama.

güncelleme konusunda bir kesinlik görmüyorum ama biraz umursamazlık mı diyim boşlamışlık mı diyim bilemedim.
proje lideri ile facebook üzerinde bağlantımda öyle bir konuşuyorki resmen oyuna son toprak atılmış sanki .9 gün sonra foruma bakacağım tekrar . zaten oyun daha önceden bittiğini gösteriyordu az . 1 Nisan yani oyunun 10.yılı bunu kesinleştirecekmi göreceğiz 10.yıl oyunun en kritik zamanı bana göre 9,8,7 . yıl gibi yaparsalar demekki bir farkı yok diğer senelere göre
Proje lideri ile yaptığı konuşmayı nerde bulabilirim? Elbette bu topluluğu boşlamamışlardır, elbette umursuyorlardır ama Nihat Bey'in tek dediği ''kesinleşmeyen bazı şeyler'' olduğu.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

1 Nisan = Shutdown
Senior Software Engineer
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Bizi izlemeye devam edin ;)
Bir küçük gif

Tamamdır 1 sene sonra görüşürüz
Kullanıcı avatarı
Ultraslan67
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: <Bozoklar>

Mesaj gönderen Ultraslan67 »

Aciklama yapilir mi,yapilmaz mi bilmiyoruz ancak 1 Nisan ,Sayın Dev Nerull'un onceden belirtmis oldugu ,yapmak istedigi ve bizimde artık ihtiyac duydugumuz o acıklamanin gercekten tam zamanıdır. Biliyoruz bazen forumu takip ettigini.Umarız bunuda görür.Gūncelleme ,yenilik vs zaten gectik.En azîndan geçiştirici olmayan,mantıklı gerekceler iceren guzel bir acıklamayı hak ediyoruz ve dedigim gibi artık vakti geldi gercekten, umarız olumlu veya olumsuz bir acıklama yapılır.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum

--.Hàlà aciklama bekleyen var!
--Hàlà baska birsey olur diye dusunen var!
diye suclayici,alayci tavirlarinizi bir sure sona erdirin arkadaslar.Herkesin gorusu,inanci farklidir,saygi gosteriniz,mevcut konularımız durduk yere kitlenmesin.

Iyi forumlar.
Hesap taşınmıştır 》》ASİLKAN