Şifacıda para kasmak ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Şifacıda para kasmak ?

Mesaj gönderen Rasenganm »

Dostlar oyuna seneler sonra tekrar döndüm. Sıfırdan hesap kasıyorum dün açtım 34 level yaptım şifacımı. Büyücü kasmak isterdim ama 600mlere uçan tılsım fiyatları falan korkuttu baya. Grup bölgelerinede tılsımsız almıyorlarmış. Bende herkese sordum şifacı aç dediler, zatne oynayasımda vardı şifacı açtım. Fakat sorun şu ki ben para lazım olduğunda ne yapıcam? 15 Level savaşçımla 130 elmas madeni çektim,1 menekşe çıktı sadece. 4m ye onu sattım + sağdan soldan düşen itemleri işportaya satarak 2m daha kastım üstüne. Ama bu şekilde o tılsımların parasını çıkarmak çok zor gibi. Sizce ne yapmalıyım? 1) fikir olarak şifacıyı 49 yapıp adada maden çekme , 2) bir büyücü açıp 49a kasıp kasa erişimi ile yeraltında falan item düşürüp işporta yapmak var (günde 2-3m olur sanırım bilmiyorum tam). 3) 15 level savaşçıma Maden fazla düşüren o özellikten alıp elmas çekme fikri var (4 saat elmas madenlerini sadece ben çektim ama 1 tane menekşe düşürebildim ) Veya savaşçıya level kasabilirim deparla falan hızlı toplarım. Şuanlık aklımda başka birşey yok, bunlarda mantıklı mı değil mi bilmiyorum senelerdir yokum sizler yardımcı olun. Hesabımda ikv kutu var, plusla beraber kasıyorum. Şöyle yap böyle yap diye öneri verirseniz çok sevinirim. Şuan ki kasabildiğim parayla anca 45 maraton gözlük alabilirim sonrası yok :d
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: Şifacıda para kasmak ?

Mesaj gönderen romendiyojen »

Adada maden çekmeni öneririm.Günde 1 gano 2 yonca ceksen 15 m gıbı bır para yapıyor kolay gelsın ıyo oyunlar
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

Her türlü göreve , bölgeye desteğe ücretiyle gelinir :D
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Elektrik hasarı sağlam olan bir büyücü olup ırklarda para kasabilirsiniz. Xenotim falan düşer belki, satarsın.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Şifacına varsa durumun Çemberlitaş Paketi alıp , onu güzelce itemlendirip grup bölgelerinden, arttırıcı ( Sarraf,Lokman) loncaya girip Sivri Ada , Yeraltı , Eminönü ve hatta Büyük Hol olmak üzre güzelce maden dolanırsın.Şifacı ile maden turlaması gerçekten keyifli oluyor.Şifacı kullandığım için tecrübeyle sabittir yani :)
Zırhını 70/70 yada 60/60 yapıp Büyük Hol bölgesinde de maden toplarsın çok rahat ancak Mevlana Asa gerekli ki başta da dediğim gibi itemlenmen gerekli(Sadece Hol için.Ada , Yeraltı , Eminönü item istemez :) )
Şansın bol olsun
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

FiratCakiroglu yazdı:Şifacına varsa durumun Çemberlitaş Paketi alıp , onu güzelce itemlendirip grup bölgelerinden, arttırıcı ( Sarraf,Lokman) loncaya girip Sivri Ada , Yeraltı , Eminönü ve hatta Büyük Hol olmak üzre güzelce maden dolanırsın.Şifacı ile maden turlaması gerçekten keyifli oluyor.Şifacı kullandığım için tecrübeyle sabittir yani :)
Zırhını 70/70 yada 60/60 yapıp Büyük Hol bölgesinde de maden toplarsın çok rahat ancak Mevlana Asa gerekli ki başta da dediğim gibi itemlenmen gerekli(Sadece Hol için.Ada , Yeraltı , Eminönü item istemez :) )
Şansın bol olsun
çok teşekkür ederim peki birşey daha danışayım. Kastığım ilk parayla maraton gözlük mü yoksa şifa yoğunlaştıran gözlük mü alayım?
Resim
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

maraton al ;)
Rasenganm yazdı:
FiratCakiroglu yazdı:Şifacına varsa durumun Çemberlitaş Paketi alıp , onu güzelce itemlendirip grup bölgelerinden, arttırıcı ( Sarraf,Lokman) loncaya girip Sivri Ada , Yeraltı , Eminönü ve hatta Büyük Hol olmak üzre güzelce maden dolanırsın.Şifacı ile maden turlaması gerçekten keyifli oluyor.Şifacı kullandığım için tecrübeyle sabittir yani :)
Şansın bol olsun
çok teşekkür ederim peki birşey daha danışayım. Kastığım ilk parayla maraton gözlük mü yoksa şifa yoğunlaştıran gözlük mü alayım?
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bence de M.A. gözlük almalısın.Zira gözlüksüz de GB'lerde yer alabilir,karakterini dizebilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Maraton gözlük faydana olacaktır, sadece M. A. ayakkabısı ile o maden yolları aşılmaz :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

Buyucu ve savaşçı kasıp dizmek çok saçma olur sıfırdan başlıyorsan.Benim tavsiyem şifacını da dizmemen yönündedir. En mantıklısı 150 200m gibi bir nakit biriktirip orta halli bir büyücü almandır ki bu fiyata trans kıyamet asalı eksikli bisey illaki bulursun. Onu aldıktan sonra zaten kasman daha kolay olur.Yeraltında klo kasarken madende toplıyabilirsin holde kasabilirsin hem maden hem peptit flan. Sonra yine 2 3 prlaklı şifa ve savaşçi alabilirsin hem oyuna para da yatırmamış olursun. Kendin kasmaya kalkarsan bütun itemleri düşürsen de bu silahlar elbet parlayacak.parlatma parasına zaten dediklerimi alabilirsin ve 3 sınıftanda karakter sahibi olmuş olursun daha kısa sürede.Bölgede kaybedecegın zamanı para kasmakla geçirirsin.
Resim