Er Meydanı Müsabakaları [Video]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Er Meydanı Müsabakaları [Video]

Mesaj gönderen SeRRuh »

Selamlar,
Yine yeni yeniden er meydanlarını canlandırmak adına videolar paylaşacağım. Eleştirilere açık olduğumuzu hatırlatır, konuyu kişisel tartışmadan uzak tutmaya, lütfen özen gösterelim. Yorum ve beğenilere de açığız tabi :lol:

Sizler de konu altına video olarak er meydanı müsabakalarını yükleyebilirsiniz.

2 Savaşçı, 2 Şifacı, 2 Büyücü olarak karakter eşitliği sağlanan bir er meydanı müsabakası ile açılışımızı yapmış olup, iki tarafın oyuncularını da tekrar tebrik etmiş olalım.

Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Er Meydanı Müsabakaları [Video]

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Arka planda müziğin olduğu videoları seyredemiyorum. Elim kapat simgesine kayıyor. :lol:
Ama aşağıdaki gibi videolar çok güzel.

ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

Geçenlerde bir aralar misafir oyuncu olmuştum size karşı.Belki izlemek istersin diye buraya bırakıyorum canım.
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

SalurBeyi yazdı:Arka planda müziğin olduğu videoları seyredemiyorum. Elim kapat simgesine kayıyor. :lol:
Ama aşağıdaki gibi videolar çok güzel.
Her zaman olmasa da ara sıra bu tür sesli videolar da paylaşıyoruz :) Bundan sonraki videolarda elinin like simgesine gitmesi için uğraşacağız :)Aşağıya rakip takım ile aynı skype ortamında bulunduğumuz bir müsabaka bırakıyorum senin için. :)

zeynel55 yazdı:Geçenlerde bir aralar misafir oyuncu olmuştum size karşı.Belki izlemek istersin diye buraya bırakıyorum canım.
Paylaşım yaparak konuya dahil olman çok hoş lakin iğneleyici bir üslup, aynı oranda hoş olmuyor. Buna dikkat etmeni rica edeceğim. Ayrıca şu konuda da teşekkürlerimizi iletmiş olayım; Akademi loncasını kurduk ve yeni arkadaşlara Er meydanı tecrübesi kazandırmayı canı gönülden istiyoruz. Sunucuda lodos klanı olarak er meydanı kültürü bir tek sizlerde mevcut. Sizlerle daha fazla er meydanı atarak yeni arkadaşlarımızı da bu kültürün bir parçası yapmak istiyoruz. Ayrıca iş iddiasız olunca daha bir keyifli oluyor, keza attığın videoda göreceğin üzere ortada iddia olmayınca sizler de kazanabiliyorsunuz ;)
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Paylaşım yaparak konuya dahil olman çok hoş lakin iğneleyici bir üslup, aynı oranda hoş olmuyor. Buna dikkat etmeni rica edeceğim. Ayrıca şu konuda da teşekkürlerimizi iletmiş olayım; Akademi loncasını kurduk ve yeni arkadaşlara Er meydanı tecrübesi kazandırmayı canı gönülden istiyoruz. Sunucuda lodos klanı olarak er meydanı kültürü bir tek sizlerde mevcut. Sizlerle daha fazla er meydanı atarak yeni arkadaşlarımızı da bu kültürün bir parçası yapmak istiyoruz. Ayrıca iş iddiasız olunca daha bir keyifli oluyor, keza attığın videoda göreceğin üzere ortada iddia olmayınca sizler de kazanabiliyorsunuz ;)

Canım arkadaşım benim iğneleyici üslup tabirini neden kullandın ben seni çok seviyorum yapar mıyım öyle şeyler hiç ? İkimizin de ortak yanı çok , mesela ikimizde hem misafir hem misafir oyuncu olabiliyoruz canımız sıkıldıkça misafir oyuncu oluruz biz diğerleri gibi değiliz farklıyız senınle ben canım arkadaşım.Ama videodaki ekibinizden sadece asitçi olan arkadaşı ilk defa görüyorum kalan diğer kişiler her zamanki ekibiniz bizdede bir kişi ilk defa girmişti ve şartlar eşitti yani boşa yalan söyleyip laf kıvırmak sana yakışmıyor arkadaşım :) <3
Resim
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Serinplay yazdı:Youtube'da problem yaşayan var mı şu an ? Error verip duruyor.
Şuanda yaşıyorum bende. 500 diye bir hata veriyor.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
materyalist3
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen materyalist3 »

Selam Muradım,
Böyle bir konu açtığın için kendim ve ilkan adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Bende bir er meydanı müsabakasıyla çorbaya tuzumu ekliyorum.

İyi seyirler.
MrdexteR
- "Mehkan"
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Selamlar SeRRuh ,

Geçenlerde sana karşı yine misafir oyuncu olmuşum affet beni ..
[/color]
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Yine eğlenceli bir er meydanı müsabakası olduğunu düşünüyorum. Müzikler de fena sayılmaz gibi gibi :)