Launchera giriş sorunu mu var

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
uzunyillarsonra
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: anatolia

Launchera giriş sorunu mu var

Mesaj gönderen uzunyillarsonra »

Şuan internetimde hiçbir şekilde sorun olmamasına rağmen launcherda değişik bir şekilde bir sorun var. Sunucu listesi de gelmiyor oyuna dair reklamların ve haber duyuraların bulunduğu kısımlarda "web sayfasına gezinti iptal edildi" hatası veriyor foruma girerken de zorlandım ama hiçbir şekilde başka bir sitede youtube,haber siteleri vs böyle bir sorun yok sorunumun internetimle alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Re: Launchera giriş sorunu mu var

Mesaj gönderen acarrr »

Birader şaka gibi oyun cidden Çemberlitaş'a gb doluyken 8 gün sonra ilk defa girdim oda oyundan attı dahada girilmiyor sunucular gelse bile Id ve şifre girdikden sonra bağlantı kurulmuyor şaka gibi oldu artık şu oyun milletin parasıyla dalga geçiyorlar gelsin buralarada birisi açıklama yapsın kafanıza göre zırt bırt davranışta mı bulunacaksınız :?:
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
yaserfyz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen yaserfyz »

Şuan aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ve form sayfası da sapıtmış durumda
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Burak8154 »

tam çökecek zamanı buldu..........
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Mesaj gönderen cagatay81 »

Aynı sorun bende de var oyunda bağlantı hatası veriyor youtube da falan açılıyor
...
Kullanıcı avatarı
uzunyillarsonra
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: anatolia

Mesaj gönderen uzunyillarsonra »

Merhaba

Yaşadığınız sorun Türk Telekom sunucularından gelen bir kısıtlama yüzünden meydana gelmektedir ve bazı bölgeler menşeili IP'lerde, farklı internet sağlayıcısı firmalarından internet kullanan kişilerde bu kısıtlama miktarı artmakta/azalmaktadır. Bu genel sorun uzun bir süre önce Türk Telekomun'un teknik ekibine haber edilmiştir ve sorun üzerinde çalışmaların devam ettiği bizlere gelen bilgiler arasındadır. Maalesef bu konuda bizlerin şu an için yapabileceği bir şey bulunmamaktadır.

Launcher'ı bir kaç kez açıp kapattığınız zaman Türk Telekom sunucusundan gelen kısıtlamaya dahil olmayan bir IP sisteminizin portuna denk gelecektir. Kısacası bir kaç kez Launcher'ı açıp kapatmanızı ve neticesinde sunucu listelerinin gelmesini sağlayabileceğinizi belirtiriz. Geçici bir çözüm olarak DNS ayarlarınızı değiştirmenizi de önerebiliriz. Bilginize

İyi forumlar.
Hızlı desteğe birkaç gün önce attığım mesajda gelen cevap ne alaka kısıtlama ne demek ve ne hakla kısıtlama uyguluyor Türk Telekom kendi oyununa kısıtlama mı koyuyor ?

Hadi eyvallah 15 20 kere denedikten sonra geliyordu şuan hiçbir şekilde gelmiyor
.
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Oyuna Giriş Problemi !

Mesaj gönderen Herakles »

İyi günler. Oyun oynarken birden oyundan düştüm. Oyuna tekrar giriş yapmaya çalıştığımda ise sunucunun geç gelmesi, geldiğinde ise oyun giriş ekranına girmemesi gibi problemler çıkmakta. Oyun giriş ekranı da gelsede bilgileri yazıp girmeye çalıştığımda ise "Oyun sunucu ile bağlantı kurulamadı" hatasını vermektedir. İnternetimde herhangi bi sıkıntı şuan için yok. Mobil ile de bağlandığımda aynı sorun tekrar etmekte...
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Yok arkadaş tamamen zamanımdan ve zamanımızdan çalındı şuanda her gün bi ayrı sorun şu oyunda belki benim karakterime Çt'den bi item olasılığı vardı birşey düşecekdi neden oyunun hatasından zamanımı boşa harcıyorum o attığım bölgede karakterlerimin hakkı neyse versinler ozaman kimse kusura bakmasın bu zamana kadar sustuk artık en son noktaya kadar dayandı istem dışı oldu derler sunucularda ki hata e kardeşim her zaman mı istem dışı bi problem oluyor zahmet olacak ama o ilgili birimler napıyor? Büroda kahve sigara keyfimi ?
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Re: SUNUCULAR KAPANDI Bİ AÇIKLAMA .

Mesaj gönderen cagatay81 »

Delibal yazdı:Oyuna Hiç Bir şekilde girilmiyor eminim sizde aynı sorunu yaşıyorsunuzdur.
Çoğu kişide vardır herhalde
...
doline
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen doline »

malesef girilmiyor.
Kilitli