*NERULL*

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

*NERULL*

Mesaj gönderen turkneferi »

Nihat bey nasılsınız sağlığınız sıhhatiniz yerinde mi iş güç nasıl gidiyor ?

acaba kendisi gelip görecek mi
Resim
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: *NERULL*

Mesaj gönderen turkneferi »

Seviyoruz sizi Nihat Bey <3 <3
Resim
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

turkneferi yazdı:Seviyoruz sizi Nihat Bey <3 <3

Resim
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Terminal »

Nihat abi limanları yakmışlar hep. Gelen gemi yok bari gidende olmasın demişler abi.
#FethiSekin UNUTMAYACAĞIZ!
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen RecepBaS »

Nerull yazdı:

Resim
şöyle sözler yazmayın çıkıp 2 çift söz edemiyor bile ayıptır, gelmiş geçmiş yönetim kadrolarında bulunan en başarısızı budur , destegi yoktur demıyorum en başarısızıdır açık ve net.
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

RecepBaS yazdı:
Nerull yazdı:

Resim
şöyle sözler yazmayın çıkıp 2 çift söz edemiyor bile ayıptır, gelmiş geçmiş yönetim kadrolarında bulunan en başarısızı budur , destegi yoktur demıyorum en başarısızıdır açık ve net.
Adamın işi topluluğu yönetmek. Geliştirici biri değil yani, şimdi diyeceksin topluluğumu çok mu yönetiyor oyunun hali ortada görevini yapıyor fakat arka planda kalmayı tercih ediyor. Kendisine savunmak için demiyorum fakat Dev kadrosundan gelip sadece oyuncuların ara arada olsa dertlerini dinleyen birisi. Ne olursa olsun insanlar işin hakkında bu şekilde yorum yapılması yanlış. Olursa bir gün güncelleme gelirse kulağımıza fısıldayacak ilk insanda odur.
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen RecepBaS »

Vezirx27 yazdı:
RecepBaS yazdı:
Nerull yazdı:

Resim
Adamın işi topluluğu yönetmek. Geliştirici biri değil yani, şimdi diyeceksin topluluğumu çok mu yönetiyor oyunun hali ortada görevini yapıyor fakat arka planda kalmayı tercih ediyor. Kendisine savunmak için demiyorum fakat Dev kadrosundan gelip sadece oyuncuların ara arada olsa dertlerini dinleyen birisi. Ne olursa olsun insanlar işin hakkında bu şekilde yorum yapılması yanlış. Olursa bir gün güncelleme gelirse kulağımıza fısıldayacak ilk insanda odur.
şuan bu söledıklerıne kendınde inanmadın :) dostum aç bide kader mühürleri forumu incele ondan sonra gel senle oturur herseyı tatısırım. dedigimi yap öle gel tartışmaya uslubunca herzaman acıgım. saygılar
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

hayat sana güzel nihat abi :D
Nerull yazdı:

Resim
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

RecepBaS yazdı:
Vezirx27 yazdı:
RecepBaS yazdı:
Nerull yazdı:

Resim
şuan bu söledıklerıne kendınde inanmadın :) dostum aç bide kader mühürleri forumu incele ondan sonra gel senle oturur herseyı tatısırım. dedigimi yap öle gel tartışmaya uslubunca herzaman acıgım. saygılar

burası km değil farkındaysan bizim NERUL u eleştirirken kmyei baz almayız ikv'yi baz alırız buda aynen arkadasın dediği gibi başarısız sonucuna vardırır.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bu konu kitlenir. Rez alın.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık