*NERULL*

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: *NERULL*

Mesaj gönderen melihbaba »

Nerull abimizin işi topluluğu yönetmek ise işini doğru yapmıyor demektir , ben hiç açıklama veya bilgilendirme görmüyorum oyunla ilgili insanları beklenti içinde umudunu sömürmekten başka ne yapıyorlar ?
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen RecepBaS »

melihbaba yazdı:Nerull abimizin işi topluluğu yönetmek ise işini doğru yapmıyor demektir , ben hiç açıklama veya bilgilendirme görmüyorum oyunla ilgili insanları beklenti içinde umudunu sömürmekten başka ne yapıyorlar ?
aynen kardeş bunu herkes biliyor ama bazı ( yalaka ) diye tabir edebilecegimiz insanlar var :) sorsan çok iyi işini yapıyor derler :D
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

melihbaba yazdı:Nerull abimizin işi topluluğu yönetmek ise işini doğru yapmıyor demektir , ben hiç açıklama veya bilgilendirme görmüyorum oyunla ilgili insanları beklenti içinde umudunu sömürmekten başka ne yapıyorlar ?
Nasıl görmüyorsun açıklama bilgilendirme ? Bekleyin diyor adamlar başka oyunun forumuna girip yazdığında şu tarihte çıkartıcaz izin verirseniz mi yazıyorlar ? Neyin tribi bu :D