FPS DROP

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
serpentkiss
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

FPS DROP

Mesaj gönderen serpentkiss »

Merhabalar, öncelikle bu can çekişen oyun da bir takım düzeltme ve güncellemenin vaktinin çokta geçtiğini düşünüyorum. Ancak hiç olmazsa bari hala bu oyuna değer veren insanların sorularına karşılık vermeyen bir yönetim ekibinin olması beni üzüyor. Bir haftayı aşkın süredir bu FPS durumu ile can çekişmekteyim ve durumu desteğe bildirdim ancak geri dönen ve ya yanıtlayan olmadı problem şu FPS'i şansa 60 FPS yaptıktan sonra belirli günler geçtikten sonra 30 sonrasın da ise 15 FPS'e düşmekte bu sürekli devamlı duraksamayan ve çözümünü bulamadığım bir durum, driverlar ekran kartı her şey güncel ve bütün ayarlarımın performans da olmasına rağmen bunu yaşıyorum ve bir arkadaşımın değerlendirmesi de bilgisayarımın laptop olması ve ikv nin eski bir içerik olduğu için ara sıra onboard ekran kartını kullandığını söylüyor ne kadar Nvidia denetim masasın dan müdahale etmiş olsam da bu durum devam etmek de konu ile ilgili görüşlerinizi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
serpentkiss
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: FPS DROP

malesef
Kullanıcı avatarı
serpentkiss
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

zaten bugün 8 defa güncellemeden sonra yeniden başlattım :D bu kadar basit değil
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen IFonQzrail »

serpentkiss yazdı:Merhabalar, öncelikle bu can çekişen oyun da bir takım düzeltme ve güncellemenin vaktinin çokta geçtiğini düşünüyorum. Ancak hiç olmazsa bari hala bu oyuna değer veren insanların sorularına karşılık vermeyen bir yönetim ekibinin olması beni üzüyor. Bir haftayı aşkın süredir bu FPS durumu ile can çekişmekteyim ve durumu desteğe bildirdim ancak geri dönen ve ya yanıtlayan olmadı problem şu FPS'i şansa 60 FPS yaptıktan sonra belirli günler geçtikten sonra 30 sonrasın da ise 15 FPS'e düşmekte bu sürekli devamlı duraksamayan ve çözümünü bulamadığım bir durum, driverlar ekran kartı her şey güncel ve bütün ayarlarımın performans da olmasına rağmen bunu yaşıyorum ve bir arkadaşımın değerlendirmesi de bilgisayarımın laptop olması ve ikv nin eski bir içerik olduğu için ara sıra onboard ekran kartını kullandığını söylüyor ne kadar Nvidia denetim masasın dan müdahale etmiş olsam da bu durum devam etmek de konu ile ilgili görüşlerinizi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Anlattıklarına harfiyen katılan bir laptobum var , sadece bende böyle bişiy olduğunu sanırdım :D

Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

İyi Günler Laptop kullanıyorum bende o sorun bendede vardı sole bı cozum yontemı var (Her Laptopta Geçerli Olmayabilir) Pil modunu güç tasarrufu degilde dengeli modu yaparsanız sorunu cozebılırsınız.

Not:Her Laptopda Geçerli Olmaz .(Windows 7 Kullanıcısı)

Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

Aynı problemi Game Booster ile çözmüştüm :idea:
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Game booster işe yarıyor
Ayrıca pc güç planını maksimum performans seçin
Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra görev yöneticisinden hdd kullanım oranının %1-5 arasına düşmesini bekleyip oyuna öyle girin
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen alpay1994 »

Çözüm çok basit, eğer ekran kartın nvidia ise nvidia denetim masasına girip 3d ayarları ardından da program ayarlarından ikv nin istanbul.exe yi seçiyorsun ardından performansı seçiyorsun yani ana ekran kartını. Ardından 1 kere tekrardan başlatman yeterli olacaktır. Eskiden bazı sürümlerinde nvidia driverlarının sorun yaratıyordu. Windows 10 için bi sıkıntı yaşamadım ama fps drop oyunda hol bölgesindeyken benimde başıma geliyor.
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Kullanıcı avatarı
serpentkiss
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

sorunu hallettim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

serpentkiss yazdı:sorunu hallettim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim
Nasıl hallettin bir açıklama yapabilir misin ?
Son 1 haftadır fps sorunu bende de baş göstermeye başladı.Oyuna girdiğim ilk 2 dakika 60 fps , sonraları 15 fps şeklinde sürekli.Güncellemedik hiç bir şey bırakmadım ama hala daha aynı sorun.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı