GERİ DÖNELİM

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rapbeqoo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: GERİ DÖNELİM

Mesaj gönderen Rapbeqoo »

baki023 yazdı:#REZ ben kesin geliyorum benide yazın benide :D uzun zaman oldu yeniden başlayacağım
varol dostum sayende güne güzel başladım eşlik etmeniz gerçekten mutluluk verici umarım daha da artacagız 10 ocaga kadar :)
Kullanıcı avatarı
Arowana
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Arowana »

son 2 gün burdamıyızzz
Bir çiçek solarken,diğeri yeşerir.
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Esasında çok güzel bir şey yapıyorsunuz ve açıkcası bende katılmak isterim. Ancak şöyle durumların ortaya çıkma ihtimali her zaman içime sıkıntı olmuştur;

Bir grup olarak oyuna başlayınca giriş zamanları ve oynama süreleri ile ilgili farklılıklar olunca (ki bu çok normal sonuçta herkesin hayatı birbirinden çok farklı) zamanla oyuncular arası seviye ve güç farklılıkları oluşması nedeniyle uyumsuzluk ortaya çıkıyor. Bununla beraber ortaya çıkan huzursuzluk ve gerginliğe hiç girmiyorum. Bunlara ek olarak kişilikler arası uyuşmazlık yani grup içinde uyumsuz davranıp sorun çıkaran kişiler ve zamanla oyuncuları farklı çevrelere yönelmeleri durumunda elde kalan yine o boş sokaklarda tek başına gezmek oluyor. Naçizane tavsiyem bir grup oluşturuken cidden disiplinli,hırsları,egoları olmayan ve nazik insanların gruba alınması oyuna 2-0 3-0 önde başlamanızı sağlar. Üstte belirttiğim gibi bende katılmak isterim ancak oyunun genel profilinde kavgacı ve kaba insanların olması oyunda gruplaşmanın sadece çıkar ilişkileri üzerine olması ile sonuçlanıyor.
Kullanıcı avatarı
Kitty
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Kitty »

Kesinlikle !!!

2009 yılında aktif olarak Tılsım da oynadım =) innocent nicki ile 3 çar 49 lvel oldu =) ek güncellemeler gelmeden bıraktım =) şimdi oyunu tekrar kurmak istedim ve bir baktım ki bu konu başlığı =) beni de alın =) tek sorun Polonya'da yaşıyorum ve 2 saat fark var :D ama ayak uydurmaya çalışırım
Kullanıcı avatarı
yekpare
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen yekpare »

Kitty yazdı:Kesinlikle !!!

2009 yılında aktif olarak Tılsım da oynadım =) innocent nicki ile 3 çar 49 lvel oldu =) ek güncellemeler gelmeden bıraktım =) şimdi oyunu tekrar kurmak istedim ve bir baktım ki bu konu başlığı =) beni de alın =) tek sorun Polonya'da yaşıyorum ve 2 saat fark var :D ama ayak uydurmaya çalışırım
hocam sizi hatırlıyorum. adada sizi maden çekerken az görmedim. :) ben börteçinexvif ve paslıbıçak. belki hatırlarsınız.

bu arada ben de aranıza katılmayı ve oyuna yeniden başlamayı çok isterim. :)
Sadece ahmaklar ölülere borçlu kalır.
Kullanıcı avatarı
Kitty
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Kitty »

yekpare yazdı:
Kitty yazdı:Kesinlikle !!!

hocam sizi hatırlıyorum. adada sizi maden çekerken az görmedim. :) ben börteçinexvif ve paslıbıçak. belki hatırlarsınız.

bu arada ben de aranıza katılmayı ve oyuna yeniden başlamayı çok isterim. :)

Şu an hem şok oldum hem de aşırı mutlu oldum =) hatırlıyorum ayrıca ortak taşkanat görevi yapmışlığımız da vardı =) O zaman geriye sunucu seçmek kaldı =) gerçekten nostalji oldum ve çok çok mutlu oldum =)
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

10 ocakta kimler başlayacak oyuna ?
Kullanıcı avatarı
Kitty
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Kitty »

ben =) hatta şimdiden başlamayı düşünüyorum çünkü dayanamıyorum =) sunucuya karar verelim
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Kitty yazdı:ben =) hatta şimdiden başlamayı düşünüyorum çünkü dayanamıyorum =) sunucuya karar verelim
En dolu sunucu şuanda eminönü ancak grup bölgelerine giriş bazen çok sıkıntılı oluyor. Özellikle çemberlitaşa giriş eziyete dönüşebiliyor ancak sürekli aktif bir yapısı olması öne çıkaran bir özelliği.
Kullanıcı avatarı
Kitty
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Kitty »

zorsavas5 yazdı:
Kitty yazdı:ben =) hatta şimdiden başlamayı düşünüyorum çünkü dayanamıyorum =) sunucuya karar verelim
En dolu sunucu şuanda eminönü ancak grup bölgelerine giriş bazen çok sıkıntılı oluyor. Özellikle çemberlitaşa giriş eziyete dönüşebiliyor ancak sürekli aktif bir yapısı olması öne çıkaran bir özelliği.

Ben de Eminönü düşündüm ama şu an hangi sunucu nasıldır hiçbir bilgim yok açıkcası :/ o nedenle her sunucu uyar bana