yardımcı oluyorlar galiba

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

yardımcı oluyorlar galiba

Mesaj gönderen kargasa14 »

bu gün bir konuya yazdığım mesajlar 4 defa silindi. yani sebep ne idi acaba. birine hakaret mi var. hangi forum kuralına aykırı yazdıklarım. bana YAPMADIĞINIZ yardımdan bahsettim sadece. yardımcı oldunuz da ben mi gamsızım. bana YARDIMCI olduğunuz konu da bu.

viewtopic.php?f=100&t=138618

her halde sistem gereksinimlerini karşılamam için mikrosoft tan özel yazılım falan satın almalıyım.

açıklama yapmadan bunu da silersiniz artık.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Re: yardımcı oluyorlar galiba

Mesaj gönderen resp0nse »

Öncelikle geçmiş olsun,

Holde kritik alma sorunu genel bir sorun.
Eski bilgisayarımda da bolca alırdım.Yeni aldığım asus bilgisayar da da aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum.

AFRASİYAB ' ın dediği gibi teknik servise gidip

-"Gardaş İKV oynuyorum oyun kritik hata veriyor düşüyor neden olabilir"

desen ne diyon sen İKV ne felan der yani teknik destek felan hikaye onlar bu soruna çözüm bulamazlar sorun oyundan kaynaklı çünkü.Sobee ye göre yüksek grafik içerdiğinden dolayı bize göre optimizasyon eksiğinden kaynaklı bu düşmeler.

Güncelleştirmeleri yaptığın halde düşmeler kesilmediyse yapabileceğin birşey yok malesef.

iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

resp0nse yazdı:Öncelikle geçmiş olsun,

Holde kritik alma sorunu genel bir sorun.
Eski bilgisayarımda da bolca alırdım.Yeni aldığım asus bilgisayar da da aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum.

AFRASİYAB ' ın dediği gibi teknik servise gidip

-"Gardaş İKV oynuyorum oyun kritik hata veriyor düşüyor neden olabilir"

desen ne diyon sen İKV ne felan der yani teknik destek felan hikaye onlar bu soruna çözüm bulamazlar sorun oyundan kaynaklı çünkü.Sobee ye göre yüksek grafik içerdiğinden dolayı bize göre optimizasyon eksiğinden kaynaklı bu düşmeler.

Güncelleştirmeleri yaptığın halde düşmeler kesilmediyse yapabileceğin birşey yok malesef.

iyi forumlar
teşekkür ederim.
beni kara listeye mi aldılar ne yaptılar bilmiyorum. mesajlarım silinip duruyor. :D

bende sorunun oyundan kaynaklı olduğunu. oyundan olmasa bile biz oyuncuların bu sorunu çözemeyeceğimizi düşünerek destek istedim. ama yardım alamadım. bir arkadaşın sorusu üzerine arkadaşın konusuna bir mesaj yazdım. sorgusuz sualsiz mesajlarımı sildiler tabi ki. burada forum görevlisinden ricada bulunup kopyala yapıştır yapmayın lütfen dedim galiba ona içerledi.

yazacak çok şey var ama yine silecekler ya konuyu ya mesajı fazla yazmaya gerek yok.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Biz alıştık böyle şeylere o yüzden tepki bile vermiyoruz artık aramıza hoş geldin burası İKV forum herşey olabilir silerler düzeltirler felan oluyor böyle şeyler takma kafana :mrgreen:

Sorununa çözüm olmamakla beraber Launcher ekranında iken ayarlardan grafik ayarlarını düşür belki biraz iş görür
Bir de laptop ile bağlanıyor isen Wi-Fi ile değil de mümkünse ethernet girişi ile internete bağla makinayı .
Kullanıcı avatarı
BLueMASTER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen BLueMASTER »

Öncelikle merhaba kardeşim, senin aldığın hatayı yaklaşık 4 laptop değişmeme rağmen alıyorum.
Sistem gereksinimleri istenilenin çok üstünde bende senin gibi destekten yardım isteyince bana ekran kartı sürücünüzü güncelleyin, oyunu silip tekrar yükleyin gibi saçma önerilerde bulundular. Sıkıntının geçmeyeceğini bile bile oyunu silip tekrar yükledim, sürücüm kesinlikle günceldi ancak defalarca aynı cevapları alıp durdum. Yani kısacası şu et parçalarından yardım beklemeyi bırak derim. Yorulma yani...
Resim