tekrar başlamak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

tekrar başlamak

Mesaj gönderen KraToSs »

Selam oyunu şuan indiriyorum oynamakta pek zamanım olmasada en azından bir 39'a kadar kasacağım Eminönünde yardım edebilecek varsa mesaj veya burdan entry atsın
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Re: tekrar başlamak

Mesaj gönderen Terminal »

Yeniden başlamak iyi bir fikir olabilir. Eminönü sunucusu kalabalık oldukça zevk alırsın.
#FethiSekin UNUTMAYACAĞIZ!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Teşekkür ederim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

6 ay önce sıfırdan basladım diyebilirim en azından geçmişte bıraktığım para ile biraz karakter alıp kp işine sonra kpden kazandığımı işi büyütmeye harcadım vs. vs. drken 3 ayda 8 tılsım 2 karakter milyonlarca kp'ye sahip oldum ve savaşlar wsler derken 1 ay sürdü şimdi herşey bi köşede unutulmuş durumda :D

umarım seninde böyle olmaz
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

0LIVERA yazdı:6 ay önce sıfırdan basladım diyebilirim en azından geçmişte bıraktığım para ile biraz karakter alıp kp işine sonra kpden kazandığımı işi büyütmeye harcadım vs. vs. drken 3 ayda 8 tılsım 2 karakter milyonlarca kp'ye sahip oldum ve savaşlar wsler derken 1 ay sürdü şimdi herşey bi köşede unutulmuş durumda :D

umarım seninde böyle olmaz

Umarım , okuduğum için pek zamanım yok aslında yaratabilirim ama çokta debelenmek istemiyorum oyunda günde maksimum 2 saat yeterli bana amacım zaten ne rütbe ne 49 ,39 olup üstümü dizmek. Bu arada kuklacıda önceden oynadığım için alman ok ucu setim orada kalmış aktarabilirsem yada dolaylı yoldan biri sunucu transferi yaparsa daha kolay halledeceğim,yardım içinde çok teşekkür ederim yazmanız yeterli.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Başlayış :13:20
Oyunu bırakış :15.10

Bir oyun ancak bu kadar rezil olabilir, bu kadarını beklemiyordum. Mobil 2.5 Gb yazık oldu. Boşa indirdim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

KraToSs yazdı:Başlayış :13:20

Bir oyun ancak bu kadar rezil olabilir, bu kadarını beklemiyordum. Mobil 2.5 Gb yazık oldu. Boşa indirdim
Karakter kasması zoruma geldi demiyor da oyuna pislik atıyor.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
ankalibela
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ankalibela »

FiratCakiroglu yazdı:
KraToSs yazdı:Başlayış :13:20

Karakter kasması zoruma geldi demiyor da oyuna pislik atıyor.
Sen kasacan karakterinide nolacak?Bir günde 49 yapıyor holde ne anladım ben bu işten?Önce adalet sağlansın.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Sen kasacan karakterinide nolacak?Bir günde 49 yapıyor holde ne anladım ben bu işten?Önce adalet sağlansın.
gerekli cevap buydu ben ağız değilim çünkü bu yazanların kulaklarına,serinplayin kişiselleştirdiği o kadar belliki burada yazmış, diğeride öyle ve cevabı ben vermedim başkası verdi bu yeterliydi 1 günde 49 yapıyor, üstümü diziyor 3 ayda tılsımları hallediyor şuan cebimdeki cüzdanı açıp-en nefret ettiğim olay- oyunun en zengini olabiliyorum değilmi senden veya diğerinden veya ötekinden veya berikisinden?
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Serinplay yazdı:
KraToSs yazdı:

gerekli cevap buydu ben ağız değilim çünkü bu yazanların kulaklarına,serinplayin kişiselleştirdiği o kadar belliki burada yazmış, diğeride öyle ve cevabı ben vermedim başkası verdi bu yeterliydi 1 günde 49 yapıyor, üstümü diziyor 3 ayda tılsımları hallediyor şuan cebimdeki cüzdanı açıp-en nefret ettiğim olay- oyunun en zengini olabiliyorum değilmi senden veya diğerinden veya ötekinden veya berikisinden?
Yahu bir kelime öğrenmişsin söyleyip duruyorsun senle ne alakam , ilişiğim varki kişiselleştiriyim ? Benim birşeyi kişiselleştirdiğim yok arkadaşım sen öyle düşünüyorsan bilemem..Ama sen gelip forumda sürekli oyunu kötülüyorsun.Daha 2 saatlik bir oyun denemiyinden böyle sonuçlara varıyorsun.Zaten kötü düşünceler ve yargılarla bir oyuna başlanmaz.Bende bu sene sıfırdan başladım ve hala zevk alarak oynuyorum.49 olma konusunda ben uzun süre önce Destek ekibine yazı gönderdim hole girebilmek için seviye sınırı getirilmeli diye ama böyle birşeyi düşünmediklerini söylediler.Ama sonuçta eğer tılsımın varsa sende istediğin kadar karakterini 49 yapabiliyorsun.O tılsımıda para basarak mı alırsın emek vererek mi tamamen senin seçimin.Ama tanıdığın yok ise düşük hasarlarla Çemberlitaş'a giripte üstünü dizmek öyle kolay değil.
Ben çaylak değilimki kardeşim sen bana bunları yazıyorsun sanırsn oyuna yeni başlayan bir oyuncuyum. Ha bak emek ile ilgili birşey yazmışın eğer emek verip karşılığını alamıyorsam eleştirirm ama sana göre bu kötülemek, ben yalnız değilim böyle çok oyuncu var düşünsene bölgede bir item düşme şansı var bu öylebirşey ki sadece yöneticiler açıklayabiliyor. Neyse böyle giderse bir sonuca ulaşamıyacağız