Hiç Düşünmedinizmi Bir Anda Bu İlgi Neden Geldi ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AstaR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Unity

Hiç Düşünmedinizmi Bir Anda Bu İlgi Neden Geldi ?

Mesaj gönderen AstaR »

Gamex te kader mühürlerine katılan veyahut oyunun tutması üzerine o oyunun gelişimine ara verip ikv ye yöneliceklek baksanıza eşya iadeleri neden gamxeten sonra oldu gamexte katılan veya kader mühürlerine ilgi olmadığı için haliyle ikv nin nasıl değerli bir oyun gördüler bunu gören ttnet başladı bu oyuna yatırım yapmaya hatta bugün gm afrasiyab oyuna girip öylesine moda geçip bizimle savaştı meteor sancakta ve siz değerli arkadaşlar diyerek girdi cümlesine azıcık mantık yürütün km ye artık gelişme paketi gelmeyecek ikv ye genişletme yapıcaklar anladılar sonunda ama geç oldu hayırlısıyla bi güzel güncelleme bizi bekliyor.
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
emrah1
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hiç Düşünmedinizmi Bir Anda Bu İlgi Neden Geldi ?

Mesaj gönderen emrah1 »

elwing eşya iade yapıldı diyor girip bakıyorum değişen bişey yok iadeye dair bıraksınlar bu göz boyamayı özel mesaja cevap vermeyen ekiple güncelleme beklemek Kara'da vapur beklemek
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

AstaR yazdı:Gamex te kader mühürlerine katılan veyahut oyunun tutması üzerine o oyunun gelişimine ara verip ikv ye yöneliceklek baksanıza eşya iadeleri neden gamxeten sonra oldu gamexte katılan veya kader mühürlerine ilgi olmadığı için haliyle ikv nin nasıl değerli bir oyun gördüler bunu gören ttnet başladı bu oyuna yatırım yapmaya hatta bugün gm afrasiyab oyuna girip öylesine moda geçip bizimle savaştı meteor sancakta ve siz değerli arkadaşlar diyerek girdi cümlesine azıcık mantık yürütün km ye artık gelişme paketi gelmeyecek ikv ye genişletme yapıcaklar anladılar sonunda ama geç oldu hayırlısıyla bi güzel güncelleme bizi bekliyor.
GameX'e giden arkadaşlarıma göre KM hafta içi olmasına rağmen epey ilgi görmüş.Oturan bakmış oynamış sevmiş.
Elbette onlarında ilk fuar tanıtımında İKV gibi bir kalabalık beklentisi yoktu.Zaten böyle bir şey olamaz İKV'nin kalabalığı efsane boyutta idi. Birde şöyle bir şey var, eskiden GameX daha doluydu insanlar akın akın gidiyordu. Şimdi ise girişler paralı olmuş kalitesi biraz daha düşmüş.
İKV buluşmalarında kavgalar olmasaydı belki de bugün hala yapılıyor olurdu :|
Kullanıcı avatarı
ankalibela
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ankalibela »

EYUNAL yazdı:
yapma yahu lafı evir çevirdin suçu yine oyuncularamı attın nasıl bir insansınız anlamadımki,ikv adına yöneticilerden ilgi bu kadar düşükken suçlu oyuncularmı oluyor?
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

ankalibela yazdı:
EYUNAL yazdı:
yapma yahu lafı evir çevirdin suçu yine oyuncularamı attın nasıl bir insansınız anlamadımki,ikv adına yöneticilerden ilgi bu kadar düşükken suçlu oyuncularmı oluyor?
Sen bir etkinlik organize ediyorsun ve sürekli birileri gelip kavga edip tatsızlık çıkarıyor. Sen bu etkinliği yapmaya devam eder miydin ? Tamam fuar etkinliğinin durumu belli ancak ortada zaten olumsuzluklar varken birde fuara gelip ekstra olumsuzluk olunca elbette oyuncular tarafından da bu buluşmaların önü kapatılmış olur. Eğri oturup doğru konuşabilmekte lazım. :?
muvaffak
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen muvaffak »

Adamın canı sıkılmış girmiş yaa :D İyice ümidimi kestim bu oyundan artık haftada bir giriyom ondada şifaylar arz kesiyom çıkıyom :D
Yargucu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Yargucu »

EYUNAL yazdı:
ankalibela yazdı:
EYUNAL yazdı:
Sen bir etkinlik organize ediyorsun ve sürekli birileri gelip kavga edip tatsızlık çıkarıyor. Sen bu etkinliği yapmaya devam eder miydin ? Tamam fuar etkinliğinin durumu belli ancak ortada zaten olumsuzluklar varken birde fuara gelip ekstra olumsuzluk olunca elbette oyuncular tarafından da bu buluşmaların önü kapatılmış olur. Eğri oturup doğru konuşabilmekte lazım. :?
KM nin oyunculari Britanyadan, Fransadan, Almanyadan gelicekler o yuzden Km nin bundan sonraki standlarinda kavga olmasi imkansiz. Hatta gm lerimiz aciklama da yaptilar Km yi oynayanlarin cogu aristokrat bebesi kavga soz konusu bile olmayacak. Km nin standinda kavga olmamasinin bi sebebi varsa o da ilginin az olusundandir. Arkadasimiz oyle bi #@!? atiyo ki ikv oyuncularina sanki Km ile Ikv oyuncularinin nitelikleri bambaska :D bi yuru git, 5 saniyede yaptigin analizi yesinler senin. Km tutarsa -ben tutmayacagini dusunuyorum- seneye orda da net kavga olur. Bak bakalim o zaman Km standi acilacak mi acilmayacak mi ? Boyle boktan bi beyin calismasi vormedim ya. Adam resmen tum sucu oyunculara atiyo. At seyine bak sanki kendisi ikv oyuncusu degil. E be aptal kac ayda oyuncusuna esya iadesini yapan oyun sence maliyete katlanip stand acar mi ? Moron seni, azcik beynini de mi calistiramadin ? Etkinlik takvimini bile copy paste yapiyolar, oyun hatasini yaziyorum destege kimse umursamiyo bile. Acarlar mi lan bu kadar ilgi gosterdikleri oyun icin stand ? Oyuncuyla ne ilgisi var beyinsiz
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Oyunun müzisyeni Emre Yücelen kendi youtube kanalında İKV müziklerini paylaşmaya başladı :?:
https://m.youtube.com/playlist?list=PLT ... P7sH6NidH4

Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

Yetiş ya DUMANİST yetiş ya Leprachaun

herkes kafayı yedi
Kullanıcı avatarı
Arowana
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Arowana »

Ben her gün gittim fuara 4 gün boyunca her gittiğimde KM yetkileriyle orda oynuyanlarla ilgilenlerle konuştum tabi bişi dedikleri yok bilmiyoruz vs vs hep sıkıştırdım ama bi cevapta bulamıyorlar yaptıkları oynunda mevcut olan oyun arasında müthiş bir fark yok zaten deneyenler görmüştür o oyunda sıkıntılı bunu fuardakilerede defalarca söyledim tabi bıktı adamlar benden :) söylediklerine göre KM e spor formatına uygun bir oyunmuş İKV buna göre pek uygun değilmiş eskiymişde vs vs şeyler demişlerdi .
Bir çiçek solarken,diğeri yeşerir.