İKV - Genişleme Paketi Teorisi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Re: İKV - Genişleme Paketi Teorisi

Mesaj gönderen Terminal »

Trollükle pek alakası yok aslında, 2 yıl olsun 10 yıl olsun fark etmez. İllaki o güncelleme gelecek.
#FethiSekin UNUTMAYACAĞIZ!
Kullanıcı avatarı
Baltalilah
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Baltalilah »

Terminal yazdı:Trollükle pek alakası yok aslında, 2 yıl olsun 10 yıl olsun fark etmez. İllaki o güncelleme gelecek.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı

@Serinplay seninle bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Skype adresini özel mesaj yoluyla yollar mısın ?
Kullanıcı avatarı
Terminal
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Özel mesajını açar mısın Serinplay verdiğin skype adresini bulamadım :)
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Terminal yazdı:Güncelleme gelecek arkadaşlar içiniz rahat olsun :) Gamex'den önce benim de umudum yoktu ama şimdi var :)
Bu laflar artık bayatlamaktan öteye geçmedi mi :D
Kullanıcı avatarı
ankalibela
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ankalibela »

yumurtakafa yazdı:
Terminal yazdı:Güncelleme gelecek arkadaşlar içiniz rahat olsun :) Gamex'den önce benim de umudum yoktu ama şimdi var :)
Bu laflar artık bayatlamaktan öteye geçmedi mi :D
bencede daha farklı şeyler lazım lahmacun vardı mesela oyun çağ atlayacak diyordu o tarz bir şeyler lazım bize,hiç özgün fikir değilki bunlar :lol:
Kullanıcı avatarı
YusufK34
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen YusufK34 »

Serinplay;
Dostum seni tanımam etmem ama çok sıcak geldiğinden bu yprumu yazmak istedim.

Neye üzülüyorum biliyo musun ? Eğer tıp okumuyosan veya herhangi bir araştırma arkeologluk falan.
Eğer okumuyosan kısmına üzülüyorum. Harika bir hayal gücü,araştırma, ve olayları bağdaştırma yeteneğin var. Adeta efsane diyebiliceğim şekilde. Eğer dediğim bölümler veya daha iyisini okumuyosan buna çok üzülüyorum işte.
10 yıldır İstanbul kıyamet vakti oynayan biri olarak yaşadığım en büyük utanç hikayeyi okumamam.
Elinde görev metni varsa veya olan arkadaşın varsa bana iletebilir misin gizli gizli :) okumayı çok istiyorum çünkü.
Ekim 2007 den beri

Yusuf Kaan ÖZKAYNAK
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

YusufK34 yazdı:Serinplay;
Dostum seni tanımam etmem ama çok sıcak geldiğinden bu yprumu yazmak istedim.

Neye üzülüyorum biliyo musun ? Eğer tıp okumuyosan veya herhangi bir araştırma arkeologluk falan.
Eğer okumuyosan kısmına üzülüyorum. Harika bir hayal gücü,araştırma, ve olayları bağdaştırma yeteneğin var. Adeta efsane diyebiliceğim şekilde. Eğer dediğim bölümler veya daha iyisini okumuyosan buna çok üzülüyorum işte.
10 yıldır İstanbul kıyamet vakti oynayan biri olarak yaşadığım en büyük utanç hikayeyi okumamam.
Elinde görev metni varsa veya olan arkadaşın varsa bana iletebilir misin gizli gizli :) okumayı çok istiyorum çünkü.

Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.Bu oyunu hikayesini bilmemene rağmen nasıl 10 sene oynadın.Şahsen beni oyuna bağlayan tek şeydi zamanında hikaye.
xHiTMaNiac
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen xHiTMaNiac »

Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Serinplay yazdı:
KraToSs yazdı:Teori demişsin oldu olacak kanun deseydin, hipotez olabilir. Emeğe saygı ama sürekli umut empoze etmeyin etmeseniz bile lütfen pohpohlamayın diğer oyunculara yazık genele söylüyorum yazık artık her kalıba soktuk artık
Ne alakası var işte yine konu dışı bir yorum daha.Ne alakası var umut empoze etmek ile ? Oyunculara ne zararı var ? Ben bir çalışma yaptım ve görüşlerimi bildirdim.Burada araştırma yapmak , teoriler üretmek ve bunu tartışmak suç mu ? Bence hikayesi üzerinde konuşmak gayet zevkli bir şey.Yukarıda yazdığım gibi konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.

Kişiselleştirmen beni üzdü, indirekt bir yazı birazda genele hitap ediyor aslında.O ince çizgiye zaafım var çünkü bunları okuyorum. yanlış anlaşılma olmasın , ne ne değildir diye. iletiyi raporladım, sizinkini değil -kendi yazımı - kaldırmak için hatta ve hatta bu yazınızdan önce . İşkembe-i kübradan sallamıyorum olayı yazıyorum,görüneni orada birşey var ve ben bunu görebiliyorum bu arada "emeğe saygı" kelimesini yazmamın nedeni bu yazdıklarına saygım olduğunun da biraz göstergesi ama orada bir yanlış kullanım var güzel rasyonalize etmişsiniz ama orada tanımda bir sorun gördüğüm için yazdım.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.