Kıyamet'in 2011 Hali. Geçmişini Gör.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Kıyamet'in 2011 Hali. Geçmişini Gör.

Mesaj gönderen kargasa14 »

bende birkaç resim paylaşayım dedim. birinci resim 2011 diğerleri 2012. çok resim var elimde ama şimdilik bukadar yeterli.

burada beyazköşkün bazı tanıdık isimlerini ezik haliyle görebilirsiniz :D
Resim

o kadar şaşırmaya gerek yok o güneş asalarla biz kaç kenan kestik.
Resim

özlediğim sancak baskını
Resim
Resim

bir GM gördük sanki :D
Resim

ah o eski lodos
Resim
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Diriliş Ertuğrul

Mesaj gönderen Ssaqula »

Her insan başka başka şeylerden tefekküre dalarmış Cenabı Hakkı, bende geçmişte bu kadar güzel hisleri tadabildiğimi böyle resimlerle hatırlayarak tefekkür ediyorum. Ne kadar ilginç herşey, anlamlandırmak mümkün değil.
Kim Allah’a kavuşmayı severse, Allah da ona kavuşmayı sever.
Hz. Muhammed (s.a.v)

İnsanları düzeltebilmeniz için önce kendinizi ıslah etmeniz gerekir.
Hz. Ömer (r.a)

2009...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Güzel bir söz vardır;
Geçmiş, geçmez; İnsanlar hızlıdır..

#Özledik
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
DontWorryBeHappy
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Anka
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen DontWorryBeHappy »

Merhaba;

Ne güzel günlerdi.Oyunu bırakalı 2 sene oldu halen özlerim DiabloKamill ile Eski Handan da yaptımız o dost vslerini.

Saqula kardeşim resimler için teşekkür ederim.Oyunu bırakalı 2 sene olmasına rağmen o resimler çok öncesine ait olmasına rağmen görür görmez tanıdım ve duygulandım.Çok teşekkürler
Kalın sağlıcakla

DiabloKamill
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Ssaqula »

DontWorryBeHappy yazdı:Merhaba;

Ne güzel günlerdi.Oyunu bırakalı 2 sene oldu halen özlerim DiabloKamill ile Eski Handan da yaptımız o dost vslerini.

Saqula kardeşim resimler için teşekkür ederim.Oyunu bırakalı 2 sene olmasına rağmen o resimler çok öncesine ait olmasına rağmen görür görmez tanıdım ve duygulandım.Çok teşekkürler
Kalın sağlıcakla

DiabloKamill
Geçmişin mayasında var özlemek sanırım. Eskiler gerçekten bambaşka.
Rica ederim dostum, maksat biraz nostalji yapmak kimseyi üzmek değil.
Hz. Muhammed (s.a.v)

Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Ssaqula »

Esadullah yazdı:Güzel bir söz vardır;
Geçmiş, geçmez; İnsanlar hızlıdır..

#Özledik
Gerçekten de #Özledik
Hz. Muhammed (s.a.v)

Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm;

2010 senesinde attığım bir formatta resimlerimin yedeğini almama saftirikliğinde bulunduğum için maalesef daha öncesinin resimleri arşivimden silindi. Fakat şöyle naçizane elimizdekilerden bir şeyler sunalım sizlere:

28 Ekim 2010. Kadim Hidra Eklentisi geleli 9 aydan biraz fazla olmuş. Fakat Ejder Asa, Ecel Getiren gibi şaheserler için istenen materyaller astronomik rakamlardan inmemiş. O zorlukta Ejder Asa üretmişim, sırtımda da İpekli *'lı ceketimle fiyakalı duruyorum. Sitem ile sohbet ediyoruz. :)

Resim

5 Şubat 2011. Börteçine loncamız ile DEV Lathender Arif ağabeyimizin ve sevgili kelaj Bülent ağabeyimiz GM Leggenda'nın düzenlediği bir Ölüm Oyunundayız.

Resim

7 Mart 2011. Karakter adı değiştirme ürünü yok, lonca sistemi yok. (Halbuki nereden bilirdim 2 ay sonra Karakter Adı Değiştirme'nin dükkana geleceğini, 9 ay sonra da lonca sisteminin oyuna ekleneceğini...) Loncaya girmek için lonca adını yazıp "x" koyup adımızı yazıyoruz. (Örneğin Börteçinex... gibi) Bu sebeple lonca için bir büyücü açmışım. Gecemi gündüzüme katıp madende yaşamaya aşina olmuş, maden başında uyurken "Sağ tıkla-topla" yapmayı öğrenmişim. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için demişiz ve loncamızdaki bir bayan arkadaşımıza Ashab-ı Kehf ile İbni Sina Modeli İbni Sina Modeli Ceket, bir diğer arkadaşa aynı ceketten, başka bir arkadaşa Latif, kendime de Ejder Asa üretmeyi kafaya koymuşuz. İşte toparladığımız malzemelerin görüntüsü. (Dipnot: Sadece resimdeki Menekşe Elmasların ederi 800 milyondan fazla. Tanesinin Tılsım sunucusunda 80-85 milyondan satıldığı dönemdeyiz.)

Resim

14 Mart 2011. Nihayet Ejder Asamı üretmiş ve afilli bir resim almışım.

Resim

14 Nisan 2011. Bu da pala bıyıkları, briyantinli saçları olan yakışıklı yoldaşım. Hala kullandığım savaşçımdan bir kare. Migrat'a girmişiz, kafama esmiş ekran görüntüsü almışım. İyi ki de almışım. :)

Resim

Sevgilerimle.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Ssaqula »

BilgeTonyukuk yazdı:Selamun aleyküm;

2010 senesinde attığım bir formatta resimlerimin yedeğini almama saftirikliğinde bulunduğum için maalesef daha öncesinin resimleri arşivimden silindi. Fakat şöyle naçizane elimizdekilerden bir şeyler sunalım sizlere:

28 Ekim 2010. Kadim Hidra Eklentisi geleli 9 aydan biraz fazla olmuş. Fakat Ejder Asa, Ecel Getiren gibi şaheserler için istenen materyaller astronomik rakamlardan inmemiş. O zorlukta Ejder Asa üretmişim, sırtımda da İpekli *'lı ceketimle fiyakalı duruyorum. Sitem ile sohbet ediyoruz. :)

Resim

5 Şubat 2011. Börteçine loncamız ile DEV Lathender Arif ağabeyimizin ve sevgili kelaj Bülent ağabeyimiz GM Leggenda'nın düzenlediği bir Ölüm Oyunundayız.

Resim

7 Mart 2011. Karakter adı değiştirme ürünü yok, lonca sistemi yok. (Halbuki nereden bilirdim 2 ay sonra Karakter Adı Değiştirme'nin dükkana geleceğini, 9 ay sonra da lonca sisteminin oyuna ekleneceğini...) Loncaya girmek için lonca adını yazıp "x" koyup adımızı yazıyoruz. (Örneğin Börteçinex... gibi) Bu sebeple lonca için bir büyücü açmışım. Gecemi gündüzüme katıp madende yaşamaya aşina olmuş, maden başında uyurken "Sağ tıkla-topla" yapmayı öğrenmişim. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için demişiz ve loncamızdaki bir bayan arkadaşımıza Ashab-ı Kehf ile İbni Sina Modeli İbni Sina Modeli Ceket, bir diğer arkadaşa aynı ceketten, başka bir arkadaşa Latif, kendime de Ejder Asa üretmeyi kafaya koymuşuz. İşte toparladığımız malzemelerin görüntüsü. (Dipnot: Sadece resimdeki Menekşe Elmasların ederi 800 milyondan fazla. Tanesinin Tılsım sunucusunda 80-85 milyondan satıldığı dönemdeyiz.)

Resim

14 Mart 2011. Nihayet Ejder Asamı üretmiş ve afilli bir resim almışım.

Resim

14 Nisan 2011. Bu da pala bıyıkları, briyantinli saçları olan yakışıklı yoldaşım. Hala kullandığım savaşçımdan bir kare. Migrat'a girmişiz, kafama esmiş ekran görüntüsü almışım. İyi ki de almışım. :)

Resim

Sevgilerimle.
Aleykumselam artık daha fazla geçmişin güzelliğinden bahsetmek istemiyorum, çünkü çoğumuzun malumu ve tekrar etmekte de fayda yok artık benim açımdan. Bu üç şaheserin ilk geldiği zamanlar herkes bi şaheser üretimi furyasına kapılmış gidiyordu bizde dahil, çevresi yahut Loncası olanlar birlikte, el birliğiyle üretip rahat ettiler ama benim gibi tek kalanlar aynı zamanda geç de kaldılar :) Bu arada en sondaki latifli savaşçı karesini çok beğendim, katkı için teşekkür ederim BilgeTonyukuk
Hz. Muhammed (s.a.v)

Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen alpay1994 »

Biz seni öldü biliyorduk ölmedin mi sen hala :D
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Ssaqula »

alpay1994 yazdı:Biz seni öldü biliyorduk ölmedin mi sen hala :D
Nasip olmadı henüz :)
Hz. Muhammed (s.a.v)

Hz. Ömer (r.a)

2009...