GameX caps

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xDeMaNuLex
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

GameX caps

Mesaj gönderen xDeMaNuLex »

Evet arkadaşlar GameX fuarıyla ilgili İKV & km konulu capsleri paylaşabiliriz :D Ben başlıyorum

Resim

Resim
muvaffak
İskele Babası
İskele Babası

Re: GameX caps

Mesaj gönderen muvaffak »

Kendilerini rezil edecekler bu kadar hatayla tanıtmak hiç iyi değil
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

iyiymiş bu dostum :D
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Diriliş Ertuğrul

Mesaj gönderen Ssaqula »

Bu kadar ölü bir yatırım yapmak, ve bu hatayı inatla sürdürmek, üzerine birde sınıfının ilk Türkçe oyununu geliştirip ciddi bir tabana sahip olan İstanbul'u bu kadar fazla uçuruma itmek, bunlar gerçekten anlaşılır gibi değil.
Bugün bir CS:GO yahut League of Legends'in geliştiricileri tarafından gördüğü ilgi ve alakanın yarısını görseydi Kıyamet, şuan tahmin edemeyeceğimiz yerlerde idi.

Çok da merak ediyorum TTNET bu güzelim oyunu ilgisizlikten harabeye çevirmek için mi satın aldı, bunca insanın verdiği emeğin, vaktin ve sevgisinin hiçbir değeri yok mudur bu firma nezdinde? Ne olacak bu işin sonu?
Kim Allah’a kavuşmayı severse, Allah da ona kavuşmayı sever.
Hz. Muhammed (s.a.v)

İnsanları düzeltebilmeniz için önce kendinizi ıslah etmeniz gerekir.
Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

xDeMaNuLex yazdı:

Resim

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

Resim

Dağ gibi adamlar göçtü gitti :cry: :cry: :cry: :cry:
En son Naveran tarafından 01 Ara 2016 20:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine içerik düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Diriliş Ertuğrul

Mesaj gönderen Ssaqula »

Serinplay yazdı:
Ssaqula yazdı:Bu kadar ölü bir yatırım yapmak, ve bu hatayı inatla sürdürmek, üzerine birde sınıfının ilk Türkçe oyununu geliştirip ciddi bir tabana sahip olan İstanbul'u bu kadar fazla uçuruma itmek, bunlar gerçekten anlaşılır gibi değil.
Bugün bir CS:GO yahut League of Legends'in geliştiricileri tarafından gördüğü ilgi ve alakanın yarısını görseydi Kıyamet, şuan tahmin edemeyeceğimiz yerlerde idi.

Çok da merak ediyorum TTNET bu güzelim oyunu ilgisizlikten harabeye çevirmek için mi satın aldı, bunca insanın verdiği emeğin, vaktin ve sevgisinin hiçbir değeri yok mudur bu firma nezdinde? Ne olacak bu işin sonu?
2012 yılında oyunu bırakmıştım.O zamanlar Facebook sayfasının 300binden fazla beğenisi vardı.Sunucular full çekiyordu.Açıkca oyunu katlettiler.Geliştirseler böyle unutulmuş bir oyun haline gelmeyecekti.Hem oyuncu hem firma kazanacaktı.
"Bi çuval inciri berbat etmek" demek aynen bu işte. Eski zamanlarda oyun gerçekten oyun gibiydi, şimdi ise yerlerde sürünüyor, inşallah düzelir umudumuz az da olsa var.
Kim Allah’a kavuşmayı severse, Allah da ona kavuşmayı sever.
Hz. Muhammed (s.a.v)

İnsanları düzeltebilmeniz için önce kendinizi ıslah etmeniz gerekir.
Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Sizleri anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Yani beynimi yoruyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Kader Mühürleri henüz o kadar yeni bir oyun ki ve sürekli gelişim aşamasında, açık beta döneminde. Yıllarını devirmiş İKV ile nasıl şu an bir tutabiliyorsunuz bu oyunu? Henüz tanınmıyor bile oyun. Binlerce katılımcı mı bekliyorsunuz? Kaldı ki girişler ücretli oldu artık GameX'e. Bunun da az çok etkisi var. Ben GameX'e katılmasını bile beklemezken böyle bir adım attılar ve güzel bir stand kurdular. Henüz her şeyin başında olan bir oyun için bu bile büyük bir gelişme.

Bir başka konu oyunun sürekli tutmadığını söylüyorsunuz kapatın, yatırım yapmayın filan diyorsunuz da Sobee ekibi sizin düşündüklerinizi düşünemiyor mu acaba? 10 kişiyle oyun oynuyoruz hadi kapatıp gidelim mi demediler? Arkadaşlar bu oyuna verilmiş 3-4 yıllık emek var. O kadar kolay değil her şey. Bu oyunun şu an bu durumda olması sizleri yanıltmasın. Bu kadar uğraş, bu kadar gelişim boşuna değil. Kader Mühürlerinin akıbetinin ne olacağına gelecek karar verecek, sizler değil.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

İKV oyuncuları olarak sobee nin bizi bırakıp km ye tüm gücünü vermesi bizi kırıyor ve km nin de aynı bizi kırdıkları gibi sobee yi kırmasını istiyoruz o kadar :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

NaudiR yazdı:Sizleri anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Yani beynimi yoruyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Kader Mühürleri henüz o kadar yeni bir oyun ki ve sürekli gelişim aşamasında, açık beta döneminde. Yıllarını devirmiş İKV ile nasıl şu an bir tutabiliyorsunuz bu oyunu? Henüz tanınmıyor bile oyun. Binlerce katılımcı mı bekliyorsunuz? Kaldı ki girişler ücretli oldu artık GameX'e. Bunun da az çok etkisi var. Ben GameX'e katılmasını bile beklemezken böyle bir adım attılar ve güzel bir stand kurdular. Henüz her şeyin başında olan bir oyun için bu bile büyük bir gelişme.

Bir başka konu oyunun sürekli tutmadığını söylüyorsunuz kapatın, yatırım yapmayın filan diyorsunuz da Sobee ekibi sizin düşündüklerinizi düşünemiyor mu acaba? 10 kişiyle oyun oynuyoruz hadi kapatıp gidelim mi demediler? Arkadaşlar bu oyuna verilmiş 3-4 yıllık emek var. O kadar kolay değil her şey. Bu oyunun şu an bu durumda olması sizleri yanıltmasın. Bu kadar uğraş, bu kadar gelişim boşuna değil. Kader Mühürlerinin akıbetinin ne olacağına gelecek karar verecek, sizler değil.
Kader Mühürlerinin gayriresmi avukatı da geldi. Özlettin kendini.

Ayrıca denk tutanı görmedim ben, ikv 'nin yanından geçemeyeceğini sen de biliyorsun ben de nerull da bakkal amca da herkes biliyor.

FiratCakiroglu yazdı:Oyun boş, forum boş. Reklam için gitmişler, standları da boş :lol:
3 yılını boş geçirmiş bir ekip..Hazmetmesi, kabullenmesi zor olacak onlar için.
Hatta o broşürleri apartmanlara dağıtacaklar fuarda ilgi göremedikleri için :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı