8 sene sonra yeniden ikv

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
tibbiyeli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

8 sene sonra yeniden ikv

Mesaj gönderen tibbiyeli »

tam yılını hatırlamamakla beraber 8-9 sene önce bıraktığım serüvene bugün radikal bir kararla dönüş yapmaya karar verdim. dediğim zamanlardan oynayan varsa, arada bırakmış veya sürekli aktif kalmış önemli değil, mesaj kutuma bekliyorum. sanıyorum ki o zamanlar kullanıcı adım blueberry isimli bir büyücüydü sunucum ise teşkilattı. şuan oyun iniyor henüz sunucu seçmedim giriş yapmadım. ayrıca şuanda aktif oyuncuları da oyun hakkında değişenleri konuşmak genel olarak bilgi edinmek üzere mesaj kutuma mutlaka bekliyorum, yardımcı olan olursa çok memnun olurum. yıllar sonra evime dönmüş gibiyim umarım yabancılık çekmem. herkese iyi oyunlar
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Re: 8 sene sonra yeniden ikv

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

Aynı hisleri taşıyan binlerce oyuncu. Hepimiz bu oyunu evimiz gibi, oyuncuları ailemiz gibi görüyoruz. Ama eskisi gibi değil ve olmayacak gibi :) Hoşgeldin dostum.
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Darmian
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Darmian »

Yönetimin ilgisizliği yüzünden oyun son 4 yıldır düşüşe geçti. Eski oyunculardan HİÇ KİMSE kalmadı. Bence dönmeden önce biraz daha düşün.
Kullanıcı avatarı
Qoray
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Qoray »

39 dan beri varım ve çok şey değişti...
[uGel Görki Beni Aşk Neyledi...][/u]
tibbiyeli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

düşünüyorum da bu oyuna baya çocukluğumu vermişim. 29 level max olduğu zamanlar zar zor 29 olmuştum da pat diye 39 çıkmıştı falan. bugün gireyim dedim kimseler yok ilk görev yerleri alt level kasmaya olan yerler falan bırakın tenhayı hiç kimse yok kimse. üzülmedim değil. teşkilattan devam etmesem de eminönünde mi başlasam sizce arkadaşlar?????
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

tibbiyeli yazdı:düşünüyorum da bu oyuna baya çocukluğumu vermişim. 29 level max olduğu zamanlar zar zor 29 olmuştum da pat diye 39 çıkmıştı falan. bugün gireyim dedim kimseler yok ilk görev yerleri alt level kasmaya olan yerler falan bırakın tenhayı hiç kimse yok kimse. üzülmedim değil. teşkilattan devam etmesem de eminönünde mi başlasam sizce arkadaşlar?????
Aynen eminönunden başlasan daha iyi olur senin için en azından oyuncu sayısı fazla sunucuda
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Joller
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Joller »

tibbiyeli yazdı:tam yılını hatırlamamakla beraber 8-9 sene önce bıraktığım serüvene bugün radikal bir kararla dönüş yapmaya karar verdim. dediğim zamanlardan oynayan varsa, arada bırakmış veya sürekli aktif kalmış önemli değil, mesaj kutuma bekliyorum. sanıyorum ki o zamanlar kullanıcı adım blueberry isimli bir büyücüydü sunucum ise teşkilattı. şuan oyun iniyor henüz sunucu seçmedim giriş yapmadım. ayrıca şuanda aktif oyuncuları da oyun hakkında değişenleri konuşmak genel olarak bilgi edinmek üzere mesaj kutuma mutlaka bekliyorum, yardımcı olan olursa çok memnun olurum. yıllar sonra evime dönmüş gibiyim umarım yabancılık çekmem. herkese iyi oyunlar
Sıfırdan Eminönü'nde başlayacaksan bizde 3 kişilik sıfırdan başlayacak bir ekip kuruyoruz.İstersen sende katılabilirsin ne kadar fazla dost o kadar iyi :) .Tek yapman gereken özelden telefon numaranı vermen Whatsapp grubumuz olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

29 levelden beridir oynuyorum, hoşgeldin dostum. umarım bir güncelleme yapılır :( :(
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
tibbiyeli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

teşekkür ediyorum dostlar herkese. keşke oyun eski samimi güzel günlerine geri dönse