Sıfırdan Başlayacak Bir Ekip Kuruyorum!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Joller
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Sıfırdan Başlayacak Bir Ekip Kuruyorum!

Mesaj gönderen Joller »

Evet başlıkta yazdığı gibi sıfırdan başlayacak bir ekip kuruyorum.Bu ekip 3 ile 5 arasında kişiyi kapsayacak.Sunucumuz ise Eminönü olacak.Bu ekibe katılmak isteyenler buraya katılmak istediklerini ve özelden ise bana herhangi ulaşabileceğim sosyal medya hesabını hakkında bilgi verecek (Facebook Hesabı vs.).Sosyal medya hesabı verilmediği zaman ulaşım işi zor oluyor o nedenle istiyorum.Umarım ekibi kısa sürede kurarız.Görüşmek üzere!
Resim
zorhac
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Sıfırdan Başlayacak Bir Ekip Kuruyorum!

Mesaj gönderen zorhac »

Joller yazdı:Evet başlıkta yazdığı gibi sıfırdan başlayacak bir ekip kuruyorum.Bu ekip 3 ile 5 arasında kişiyi kapsayacak.Sunucumuz ise Eminönü olacak.Bu ekibe katılmak isteyenler buraya katılmak istediklerini ve özelden ise bana herhangi ulaşabileceğim sosyal medya hesabını hakkında bilgi verecek (Facebook Hesabı vs.).Sosyal medya hesabı verilmediği zaman ulaşım işi zor oluyor o nedenle istiyorum.Umarım ekibi kısa sürede kurarız.Görüşmek üzere!
Yeni pc yeni ınternet yeni meslek
Yeniden İkv diyerek +1
theblade
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: Sıfırdan Başlayacak Bir Ekip Kuruyorum!

Mesaj gönderen theblade »

ÖNCELİKLE CÜMLEDEN SELAMUN ALEYKÜM BEYLER OYUN ŞU AN PC YE KURULUYO ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ BENDE 4 SENE ÖNCE OYUNU OYNUYODUM 3 SENE OLDU BIRAKALI GEÇEN AY YÜKLEDİM OYUNU GERİ SİLDİM SİLMEMİN SEBEBİ 40 LEVEL BÜYÜCÜDE BIRAKMIŞTIM OYUNU AMA ŞİMDİ OYUNDA Bİ YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA OLMADIĞI İÇİN SİLMİŞTİM AMA FORUMDAKİ HABERLERİ OKUYUNCA YENİ GRUP GELECEKMİŞ BUNUN ÜZERİNE OYUNU ŞU AN YÜKLÜYORUM BENİDE GRUBA ALIRSANIZ YERİNİZ VARSA SEVİNİRİM YADA GÖREVLERDE YARDIM EDERSENİZ MUTLU OLURUM SAYGILARIMLA BU ARADA SERVERİM EMİNÖNÜ