Oyuna Geri Dönüş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Oyuna Geri Dönüş

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Öncelikle herkese merhaba,
Forumdan ya da oyundan beni tanıyanlarınız vardır.2006 yılında daha ortaokula giderken başladığım İstanbul Kıyamet Vaktini, dolu dolu 7 senenin ardından üniversiteye girdiğim sene bırakmıştım(2013).Oyunun büyük çoğunluğunu Anka sunucusunda oynadım ve edindiğim bütün dostluklar bu sunucudaydı.Fakat oyunu bırakmadan önce ani bir kararla karakterlerimizin bir kısmını Teşkilat sunucusuna aktarıp burda kısa da olsa bir gelişim sağlamıştık.

Oyunu bıraktığım bu süre zarfında, birikimler, itemler ve tılsımlar boşa gitmesin diye hesabı bir arkadaşa teslim etmiştim.Geçen bu 3 sene de hesaba giren çıkan tanımadığım kişiler olmuş ve karakterlerin ismi falan değişmiş.
Karakterlerin şuan ki isimleri:

IARESI (Büyücü)
Aris (Şifacı)

şeklindedir.Bu 3 sene boyunca bu karakterler ile edindiğiniz dostluklar,kötü anılar ile hiç bir alakam yoktur.İsim değiştirmeye para harcamak istemiyorum.Bu saatten sonra bu karakterler sadece benimdir.

Söylediğim gibi.Beni tanıyan kişiler vardır forumda ve oyunda büyük geçmişim var.İsmim Furkan ve sosyal medya bağlantılarım imza bölümünde bulunuyor.21 yaşındayım.Şu an teşkilatta tanıdığım kişi sayısı çok az olduğu için bu konuyu açtım.Sohbetim mubabbetim iyidir.Naçizane tavsiyelere açığım.Zamanında Anka da kurduğum ilişkileri burda da kurmak isterim.Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Biizn İ Hüda

Re: Oyuna Geri Dönüş

Mesaj gönderen Brainiac »

hala ankadamısın ?
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Tekrardan hoş geldin.
Yazını beğendim be Teşkilatta olduğunu görüncede seni Loncamıza davet etme gereği duydum. Benimde ismim Furkan :)
Oyunda'da ne kadar Furkan var yahu :) neyse genellikle sohbet ortamımız olur Loncamızda bulunan bir çok üye emektar üyelerdir. Birlik ve beraberliğimiz her daim vardır. Yaş aralıkları +20'ye hitap eder genellikle. Gelmek istersen Vezirx isimli karakterimden bana ulaşa bilirsin.
Darmian
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Darmian »

Oyuna geri dönmeni sağlayan şey nedir?
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Brainiac yazdı:hala ankadamısın ?
Asıl karakterler ankada fakat aktif olarak teşkilattayım.

Vezirx27 yazdı:Tekrardan hoş geldin.
Yazını beğendim be Teşkilatta olduğunu görüncede seni Loncamıza davet etme gereği duydum. Benimde ismim Furkan :)
Oyunda'da ne kadar Furkan var yahu :) neyse genellikle sohbet ortamımız olur Loncamızda bulunan bir çok üye emektar üyelerdir. Birlik ve beraberliğimiz her daim vardır. Yaş aralıkları +20'ye hitap eder genellikle. Gelmek istersen Vezirx isimli karakterimden bana ulaşa bilirsin.
Konuşalım şu işi :D Teşekkür ettim.
Darmian yazdı:Oyuna geri dönmeni sağlayan şey nedir?
Vallahi oyunu bırakmamın sebebi oyunun daha fazla ilerlemeyeceğini tahmin etmem olmuştu.Şimdi de diyorum ki madem oyuna yeni bir şeyler gelmeyecek, ben de şuan en ileri nokta hangisi ise o noktaya erişeyim.7-8 senelik emeğin karşılığı 2 tılsım olmamalı.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

yaklaşık 3 4 ay önce ben de geri dönüş yapmıştım ancak pişman oldum haberin olsun :D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

hoşgeldiniz, eminönü sunucusu teşkilat sunucusuna göre daha kalabalıktır. belirtmek isterim, iyi eğlenceler
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Auril yazdı:yaklaşık 3 4 ay önce ben de geri dönüş yapmıştım ancak pişman oldum haberin olsun :D
Yapma yav neden? :D
pankuscagiz yazdı:hoşgeldiniz, eminönü sunucusu teşkilat sunucusuna göre daha kalabalıktır. belirtmek isterim, iyi eğlenceler
Teşekkür ettim fakat karakterler teşkilatta.
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

pankuscagiz yazdı:hoşgeldiniz, eminönü sunucusu teşkilat sunucusuna göre daha kalabalıktır. belirtmek isterim, iyi eğlenceler
Her yerde böyle diyosunuz ışığı gören geliyor sunucu doldu taştı :)

Aramıza tekrar hoşgeldin turkoxHAMSTER
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

bende geçen gün taksi çevirdim hala dönüyor :D
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.