Güncelleme Paketi - Diriliş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Güncelleme Paketi - Diriliş

Mesaj gönderen Kabile »

yumurtakafa yazdı:
Nerull yazdı:İlk resim Cihan Engin'in çalışması değil mi? Bir ara göz atmıştım, güzel post-apokaliptik çizimleri vardı.

Baştan beri "Eminönü'nün dışında başka hayatta kalan var mıdır?" diye merak ederdik. Demek ki karşı yakada da hayatta kalabilmesine izin verilenler olmuş. Acaba dünyanın farklı yerlerinde farklı medeniyetler de ayakta kalabildiler mi? 8-)

Karakterimizi en son iç dünyası karışık ve bitkin bir durumda bırakmıştık. Direnişçiler yeni bir umut mu yoksa?

Eline sağlık Aykut, güzel bir çalışma olmuş. Sevgiler ;)

Bundan ne anlamamız gerekiyor :?:
Hic bişey :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Kabile yazdı:
yumurtakafa yazdı:
Nerull yazdı:İlk resim Cihan Engin'in çalışması değil mi? Bir ara göz atmıştım, güzel post-apokaliptik çizimleri vardı.

Baştan beri "Eminönü'nün dışında başka hayatta kalan var mıdır?" diye merak ederdik. Demek ki karşı yakada da hayatta kalabilmesine izin verilenler olmuş. Acaba dünyanın farklı yerlerinde farklı medeniyetler de ayakta kalabildiler mi? 8-)

Karakterimizi en son iç dünyası karışık ve bitkin bir durumda bırakmıştık. Direnişçiler yeni bir umut mu yoksa?

Bundan ne anlamamız gerekiyor :?:
Hic bişey :)
Çok doğru :idea:
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Karaköy coming soon diyon ama bence atiyon knk paran bittiyse akçe çekerim.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

viewtopic.php?f=46&t=126543&p=1012822#p1012822 ya işte bizimki de böyle bir tezat :)
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

yumurtakafa yazdı:viewtopic.php?f=46&t=126543&p=1012822#p1012822 ya işte bizimki de böyle bir tezat :)
iyi yakalamışın kardeş trollük mü yoksa hakikaten birbiriyle çelişiyor mu*
GIRESUN2861
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: KARADENİZLİLER

Mesaj gönderen GIRESUN2861 »

Güzel Olmuş Calışman Şaheserlerden birtanesi lwl 60 olsun 49 59 da neymiş öle :) yalnız recete korkuttu beni ya :o
bir güncelleme gelir umarım bide şu silinen silahlar geri gelse 9 yıl gecti üstünden :)
Kullanıcı avatarı
intikamatesi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <Estergon>

Mesaj gönderen intikamatesi »

Siz de sürekli gösterip gösterip ellettirmiyorsunuz.Bizdekiler de can.
EsTeRGoNxKaNuNi Rasmon ESTERgonXİNTİKAM
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

eline sağlık güzel bir çalışma olmuş fakat bunu ikv üzerinde olmayacağını biliyorsunuz oyuncuların önerilerini dinleselerdi oyun bundan daha fazla iyi olurdu
Serinplay yazdı:
Merhabalar,

İstanbul Kıyamet Vakti güncelleme önerim hakkında hazırladığım konuyu "Genel Etkileşim" bölümünde sizlere sunarım. Sizlerde fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Resim

Kıyametten sonra karşı kıta ile iletişim kopmuştu.

Resim

Zamanla birçok oluşum Eminönü'nde varlığını sürdürmeye çalışmış ancak günümüze kadar sadece Teşkilat , Arz ve Lodos klanları kalabilmiştir.

Resim

Uzun yıllar sonra bir işaret görüldü....

Resim

Direnişçiler...

Resim

Karşı kıta da olaylar iyice karışmış ve işler kötüye gitmeye başlamıştı.Direnişçiler bu kadim düşmanlara karşı savaş verirken içlerinden çıkabilecek hainleri unutmuşlardı.

Bu yüzden çok ağır bir darbe yediler.

Karşı kıta İsyancılar ve Direnişçiler olarak ikiye ayrıldı.

İsyancılar Erg'in gücü ile kafayı bulmuş ve düşmanın emrinde çalışmaya başlamış hainlerdi.

Resim

Direnişçi birlikleri artık bu kalabalık düşmanla baş edemeyecek konuma gelmişti.Bu yüzden tüm imkanları ile bir gemi inşa ettiler.

Resim

Bir umut ışığı , bir yardım eli arayışında boğazın sisli sularına bir direnişçi birlik yollandı.

Sis yoğundu ve onlara yön gösterecek bir pusula yoktu.Ama sonunda kara göründü...

Resim

Direnişin sizin gücünüze ihtiyacı var.Tabi size muhteşem ganimetlerden de pay verilecek.

Şimdi direnişe katıl ve düşmana karşı savaş !

YENİ BİLGİLER ;

* Sahile yanaşan direnişçi gemisine tıklayarak yeni bölgeye ışınlanabilirsiniz.Ancak öncelikle [49][Kelle Avcısı] Gaffar Bey'i öldür görevi tamamlanmış olmalıdır.Ayrıca yolculuk ücreti olarak 3 adet [Motorin] çantanızda bulunmalıdır.Bu sayede Sığınaklar boş kalmamış yeni oyuncularda bundan faydalanmış olacaktır.

* Yeni bölgedeki düşmanlar daha irileşmiş cinler , isyancı birlikleri , yoğun Erg'e maruz kalmış başıboş saldırganlardır.

* Bölgedeki Erg çok yoğundur ve bu yüzden buradaki düşmanlar çok güçlüdür.Tek başına savaşabilirsiniz ancak biraz yardım fena olmaz.

* Grup bölgelerinden nadir olarak eşya değil reçete düşmektedir.Ve yeni şaheserler sadece üretimle elde edilinebilir.

* Artık düşürdüğünüz fazladan şaheserler çöpe gitmeyecek.Çünkü yeni şaheser silahlar eskilerinin birleşiminden meydana gelmektedir.

ResimAlıntıdır.

Örnek Reçete [Yıldırım Kılıç][Sv.50]:

- 3 Bıçak Sırtı Kılıç
- 10 Jadeit
- 10 Saf Altın
- 10 Kondrit
- 100 Komodo Kuyruğu
- 1000 Madalya
- 1000 Vibranyum
- 1000 Lepidolit
- 1000 Zirkon

Gibi.

* Bu bölgede folklor cinlerinin Kral'ı da bulunmaktadır.Görev örgüsünde önemli rol oynar.

* Galata Kulesi direnişin merkezi haline gelmiştir.

GELEN YENİLİKLER ;

* Dükkanda Akçe ile alınabilir yeni taşınabilir otomat sistemi.Bu sistem Meranların gizli teknolojilerinin bir örneğidir.Bu ürüne sahip olanlar istediği yerde iksir marketine ulaşabilir veya eşyaları satabilir.

Seviye sınırı 60'a yükseltildi ve yeni görevler eklendi.

* Yeni şaheser eşyalar ! Yeni Reçeteler...

* Yeni madenler ; Vibranyum , Zirkon , Lepidolit

* Yeni düşmanlar ve yeni grup bölgeleri !

* Bazı efekt güncellemeleri ve hataların giderilmesi.

Resimlerin çoğu alıntıdır ve konuya uygun seçilmiştir.Bu bölge İKV evrenine getirilebilecek ve hikaye örgüsünü devam ettirebilecektir.Önerim bu kadar aslında çok basit ve daha önceki yıllarda çok kez önerilmiş bir konu.Ben bu konuyu bir hikaye ile ele alıp görseller ile sizlere sundum.

Teşekkürler...

Dipnot :
* Konu Genel Etkileşim'e açılarak oyuncuların bilgisine sunulmuştur.Ayrıca destek forumu yoluyla ilgili birimlere yollanmıştır.
* Konumuz sadece bu öneridir.Her konuda olduğu gibi oyunu kötüleme veya "böyle birşey gelmez" gibi yorumların konuyla alakası yoktur.Bu tür yorumlar yerine fikir ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.Okuduğunuz için teşekkürler.
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Darmian
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Darmian »

Dün açtığım konuyu da kaldırmışlar. Benim anlamadığım şey bu İstanbul Kıyamet Vakti ne kadar önemli ki yapılan herşey bu kadar gizli tutuluyor? Amerikadaki 51. bölge olayına mı özeniyorlar nedir anlamadım ki.. 2 fotoğraf paylaştım diye direk konuyu kaldırmışlar. Bunlar hep yönetimdekilerin egosundan oluyor. Başka bişey değil.
Darmian
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Darmian »

viewtopic.php?f=46&t=126543&p=1012822#p1012822

Nerull bunu yazalı tam 2 yıl olacak. Eline ne geçti ki usta böyle yapınca ?