Güncelleme Paketi - Diriliş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Güncelleme Paketi - Diriliş

Mesaj gönderen KraToSs »

Eskisi Gibi Üretim Zor Olmadığı Sürece Tutmaz Bu Oyun Herkeste 3-5er Full Karakter Var Ondan Ona Geçiyor Sonuç Olarak En Çok Karakteri Olan Adam Alıyor Bu Engellenmeli
Evet gerekli cevap buydu .

Düşüncen güzel buna benzer zamanında konular forumda mevcuttu onların sonuyla bu düşüncenin sonu nekadar da birbirine benziyor..

Şu genel etkileşimi Afrasiyab ile diğer Moderetörlerden başka bakan yetkili varmı sorusunu beraberinde getiren bir düşünce..
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
EsTeRGoNxRss
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen EsTeRGoNxRss »

En Çok merak Ettiğim Acaba :?: DEV Kadrosundan buna yorum yapacaklarmı :lol: :lol: :lol: :lol:

GM Leri Geçtik hani artık hadi onlar gönüllü :) o mantığıda anlamış değilimde neyse. :lol:
Göster
< Estergon Ailesi >
Resim
Resim
Karekter Resimleri Detaylı.Göster
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen RecepBaS »

güzel düşünmüşsün ama daha farklı şeyler lazım kardeşim.
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Hikaye oluşturma kapasitesi ve hayal gücü yeterince geniş bir arkadaşımız. Maşaallah dilinden döktükleri benim çok hoşuma gitti. İleriye dönük öneriler için bunun gibi parlak fikirler ve kadroya yardımcı olacak gönüllü oyunculara gereklidir.
Tebrik ederim Serinplay, benden bir puan aldın. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MooDKiLLeR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: ♧♤ - AİLEM - ♤♧

Mesaj gönderen MooDKiLLeR »

Merhaba ;
Gerçekten Çok Güzel Bi Konu Olmuş , Gerçekten EMEK Verilerek Hazırlamışsin Ellerine Sağlık ..

İyi Forumlar ..
SADECE BEKLEYİN ve GÖRÜN ;) ..
03.09.2007 ' den beri ..
Resim
JuSTwaTcHh
JUSTWATCHh
Justwatchxl
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

İlk resim Cihan Engin'in çalışması değil mi? Bir ara göz atmıştım, güzel post-apokaliptik çizimleri vardı.

Baştan beri "Eminönü'nün dışında başka hayatta kalan var mıdır?" diye merak ederdik. Demek ki karşı yakada da hayatta kalabilmesine izin verilenler olmuş. Acaba dünyanın farklı yerlerinde farklı medeniyetler de ayakta kalabildiler mi? 8-)

Karakterimizi en son iç dünyası karışık ve bitkin bir durumda bırakmıştık. Direnişçiler yeni bir umut mu yoksa?

Eline sağlık Aykut, güzel bir çalışma olmuş. Sevgiler ;)
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Uuuu bu çok sertti @Nerull yine klasik bakışını atıp göçtün konudan 8-)
Kullanıcı avatarı
Sinyor
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: SenSiyeGeL

Mesaj gönderen Sinyor »

Nerull yazdı:İlk resim Cihan Engin'in çalışması değil mi? Bir ara göz atmıştım, güzel post-apokaliptik çizimleri vardı.

Baştan beri "Eminönü'nün dışında başka hayatta kalan var mıdır?" diye merak ederdik. Demek ki karşı yakada da hayatta kalabilmesine izin verilenler olmuş. Acaba dünyanın farklı yerlerinde farklı medeniyetler de ayakta kalabildiler mi? 8-)

Karakterimizi en son iç dünyası karışık ve bitkin bir durumda bırakmıştık. Direnişçiler yeni bir umut mu yoksa?

Reis artık bir şeyler söyle ya şu güncelleme hakkında bekleye bekleye öldük resmen çürüdük :D
''Kadim Meran'ın ruhu elbet bir gün can bulacaktır ve herkes evine geri dönecektir.''

EMİNÖNÜ

*SenSiyeGeL*

SARIZENCİ
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Serinplay yazdı:
0LIVERA yazdı:
Eskisi Gibi Üretim Zor Olmadığı Sürece Tutmaz Bu Oyun Herkeste 3-5er Full Karakter Var Ondan Ona Geçiyor Sonuç Olarak En Çok Karakteri Olan Adam Alıyor Bu Engellenmeli.

İşte bu yüzden benim önerime göre yeni şaheserler yalnızca üretimle elde edilebilir. Dediğiniz gibi aslında can sıkıcı bir durum çünkü ben günlerdir m1 için uğraş içindeyim çemberlitaş'a girebilmek için.Ama 1 günde 49 olan karakterler 2 , 3 gün içinde çemberlitaş itemlerini tamamlamaya başlıyor.Ve kim daha çok emek veriyor bu kimsenin umrunda olmuyor...

Önerin Gerçekten Güzel Bir Kaç Kişi Gördüm Bu Reçete Ne İsyan Ettirir Demiş.

Hatırlıyorum'da Eskiden 39 Level Döneminde Oyunu Kavrayanlar Madene Yatardı ve Gece Gündüz Maden Çeker Üretim Yapardı.

Sonra Yine Bi Okadar Uğraşır ya Para Kasar Yada İtem Düşürür ws Atar Takılarını Alırdı.

O Zaman İtemin Bir Gücü Vardı İnsanlar İtemleriyle Övünürdü.

ve O Zamanın Tek Çift İtemler Arası Farkıda Baya Baya İyiydi Full Olan Birini 3-5 Parça Tek İtemli Asla ve Asla Kafa Tutamazdı.

Sonuç Olarak Level Atlamak ve Şaheser Elde Etmek Çok Ama Çok Zor Olmalı.

Tıpkı İlk Çıktığında Ecel Latif Asab ve Ejder Asa Gibi.

Herkesin Hayalini Süslemeli Ama Hakeden Uğraşan Almalı

Fırsatlardan Faydalanıp Son Ezik Olarak Gaffarlara Girip 3-5 Parça İtem Düşürüpte Var mı Benden İyisi Ayaklarına Yatanların Güç Sahibi Olmaması Lazım ki Oyun Onynayabilecek Kıvamda Olsun.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Nerull yazdı:İlk resim Cihan Engin'in çalışması değil mi? Bir ara göz atmıştım, güzel post-apokaliptik çizimleri vardı.

Bundan ne anlamamız gerekiyor :?: