sobee'nin dava edilmesi?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
kekikserp
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: sobee'nin dava edilmesi?

Mesaj gönderen kekikserp »

crom yazdı:
ZIPKIN yazdı:
crom yazdı:şu şekilde açıklayayım. Müşteri hizmetlerinin size söylediği her söz şirketin sorumluluğundadır. Bu durumda Nerull denen yönetici şikretin üst kademesinde görevli ve bu konuyla ilgili söylediği her şey şirketin sorumluluğu altındadır. Ayrıca Nerull; "Yazın sonunda bir güncelleme gelecek." dedi. bunu burada pek çok kullanıcı gördü. Hatta resmini çekenlerde vardır. Kendimden örnek veriyorum eğer Nerull bu yazın sonu gelecek bir güncellemeden bahsetmeseydi bu oyunu bırakırdım ve para yatırmazdım bu süre boyunca. Ortada bir çeşit manipülasyon var ve bu cezai işlem uygulanması açısından yeterlidir.
adamdaki kafaya bak ya.yok neymiş nerull yazın sonunda güncelleme gelecek demişmiş.kimse akçe alman için kafana silah dayamadı kardeş.dava açacağım diyorsun.hiçbir şey yapamazsın.
verdiğin örneği tekrardan veriyorum. Sen markete peynir almaya gittin ve peynir bozuk çıktı. Değiştirmeye gittiğinde ya da memnuniyetsiliğini dile getirdiğinde kimse sana zorla satmadı derse tepkin ne olur? Sobee ticari bir kuruluş ve bir ürün pazarlmakta. Bu ürün pazarlanırken manipülasyon yapılmakta. Doğal olarak bunun bir cezası olmalı.
Ürün satın alırken SKT ibaresine bakılır. Kimse sana zorla tarihi geçmiş bir ürün satmaz/satamaz. LÜTFEN İNSANLARI GALEYANA GETİRMEYİ KES
Resim
Kullanıcı avatarı
crom
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Paradox

Mesaj gönderen crom »

kekikserp yazdı:
crom yazdı:
ZIPKIN yazdı:
crom yazdı:şu şekilde açıklayayım. Müşteri hizmetlerinin size söylediği her söz şirketin sorumluluğundadır. Bu durumda Nerull denen yönetici şikretin üst kademesinde görevli ve bu konuyla ilgili söylediği her şey şirketin sorumluluğu altındadır. Ayrıca Nerull; "Yazın sonunda bir güncelleme gelecek." dedi. bunu burada pek çok kullanıcı gördü. Hatta resmini çekenlerde vardır. Kendimden örnek veriyorum eğer Nerull bu yazın sonu gelecek bir güncellemeden bahsetmeseydi bu oyunu bırakırdım ve para yatırmazdım bu süre boyunca. Ortada bir çeşit manipülasyon var ve bu cezai işlem uygulanması açısından yeterlidir.
adamdaki kafaya bak ya.yok neymiş nerull yazın sonunda güncelleme gelecek demişmiş.kimse akçe alman için kafana silah dayamadı kardeş.dava açacağım diyorsun.hiçbir şey yapamazsın.
verdiğin örneği tekrardan veriyorum. Sen markete peynir almaya gittin ve peynir bozuk çıktı. Değiştirmeye gittiğinde ya da memnuniyetsiliğini dile getirdiğinde kimse sana zorla satmadı derse tepkin ne olur? Sobee ticari bir kuruluş ve bir ürün pazarlmakta. Bu ürün pazarlanırken manipülasyon yapılmakta. Doğal olarak bunun bir cezası olmalı.
Ürün satın alırken SKT ibaresine bakılır. Kimse sana zorla tarihi geçmiş bir ürün satmaz/satamaz. LÜTFEN İNSANLARI GALEYANA GETİRMEYİ KES
Zorla ürün sattıklarını iddia etmiyorum. Bunu diyen zıpkın nickli arkadaş ve sensin. Benim dediğim bir ürün satılıyor ve bunun yükümlülükleri konusuyla ilgili bilgi vermek.

LÜTFEN İNSANLARI GALEYANA GETİRMEYİ KES

Böyle bir üslup kullanmak yöneticiler tarafından hoş karşılanmamalı.
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

millet güncelleme gelmemesini kafaya takmaktan kafayı sıyırmaya başladı yavaş yavaş.
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Merhaba arkadaşlar;

Ne Developer'larımız ne de bir başka Türk Telekom personeli tarafından; forum, sosyal medya ve diğer resmi platformlarımızda sizlerin belirttiği gibi "Filanca zamanın sonuna kadar kesinlikle yenilik gelecektir" şeklinde açıklama yapılmamıştır. Bu tür açıklamalar zamanı geldiğinde yine ismini zikrettiğimiz resmi platformlarımız aracılığı ile siz oyuncularımız duyurulur, bunu da bir çok kez dile getirmiştik.

Konuyu tartışmaya yöneldiği için kilitliyor, tartışma taraftarlarının tutumlarını devam ettirmeleri halinde hesaplarına uyarı amaçlı cezai işlemler uygulanacağını belirtmek istiyorum. İyi eğlenceler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli