Eskilerden Kim Kaldı Ki

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
GereksizinTeki
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Eskilerden Kim Kaldı Ki

Mesaj gönderen GereksizinTeki »

Merhaba arkadaşlar belki çoğunuz hatırlamaz belki de hatırlayanlar çıkarsa ne mutlu olurum tahmin bile edemezsiniz.

15Ekim 2007 de Teşkilatta başlayan maceramı sonlandıralı çok olmuştu teşkilatta Army Of Heaven loncasıyla yol almıştım. Sonra sancağa yada kuklacıya JoU loncasıyla devam etmiştim.

Lanetxxx
GeneralSmoker
Nothingxman
yusuF
Gibi değişik hesaplarla yol almışım. Teşkilatın ilklerindendim desem yeridir.
Hep içimde İKV bir ukte olarak kalmıştı.

Şimdi sizlere soruyorum. Sunucu listeleri nasıl eskisi gibi
https://www.youtube.com/watch?v=KalRlI0MNZ8 Zamanında attığım bu linkteki gibi dostluklar bulabilir miyim tekrar ?
Eskilerden veya beni hatırlayan kimler kaldı ?
Şuan oyuna 0 dan başlasam (Söylemesi ayıp mareşal hesaplarımı elden çıkardım da :) ) bana yardımcı olabilicek kim var ve hangi sunucu en dolu ?

Gördüğüm kadarıyla oyun sahipleri sizi unutmuş olduğunuz bölgede takılıp kaldığınız için oyunun %89 u oyunu bırakmış.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: Eskilerden Kim Kaldı Ki

Mesaj gönderen Seven »

Oyunu bırakmışken hiç başlama bence genede senin keyfine kalmış.

En dolu sunucu eminönü her türlü işlevsel faaliyetler var.

Dostluk konusuna gelecek olursan herkes edindiği kendi çevresinle mutlu ve yeni dostluk kurmak isteyen çok az sayıda kişi vardır. Bireysellik ön planda ve çok sayıda aç insan bulunmakta umarım ifade edebilmişimdir.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Seven arkadaşımızın dediği gibi. Ortam bulabilmek için ancak Eminönü veya beyazkosk fakat eminönünde Kenana , Migrat , Çemberlitaş her türlü gb atan var görevlere yardım eden insanlarda var fakat çok'da insanlıktan çıkmış bireyler var bazıları kendilerini düşünür her konuda bazıları ise yardımseverdir.
kedi
kekikserp
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen kekikserp »

Ben olsam başlamazdım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ZoneIX
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ZoneIX »

Tabi Eskiden ben bir itemi yan hesaba geçirmek için tanımadıgım birine verirdim itemleri alıp kaçmazdı beklerdi ama şimdi versem çoğu itemlere bak deyip çalarlar eski dostluk yok eğer oyuna başlamayı düşünüyosanda 1-2 arkadaşının olması şart ama yinede senin kararın
BOŞ
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Serinplay yazdı:2013'de bırakmıştım. Yaklaşık 1 ay kadar önce yeniden başladım. Ve bu oyun ile gayet iyi zaman öldürüyorum. Güzel vakit geçiyor tabi oyundan ne almak istediğine bağlı.

Görüyorum ki holde 1 günde 49 olup aynı gün kıyamet asa üretenler var.Öyleki bazıları birilerinin tanıdığı ve denk geliyorum oyunu bile daha bilmeyenleri var.Ben ise eski usül karacinler ve gümüş akreplerde saatlerce para yapabilecek herşeyi ele geçirmek için çabalıyorum.

Oyunda iyi insanda var kötü insanda. Ben şimdilik bireysel takılsam da eğer yardım edebileceğim kişiler varsa yardım ediyorum.30 kez Kenan denememe rağmen hala bir item vermedi.Ama gözümün önünde adama ilk denemesinde Nucleus düştü.Oyunda tanıştıdığım bir arkadaş (eski) yüzünden ise Ejder Asa üretmiş ve para ve malzeme açısından zarara uğramış bulunmaktayım.Ama pes etmek yok tek başıma kendi emeğimle o kıyamet asayı üretene kadar oynuyacağım.Toplanabilir madenlerin hepsini kendim toplamayı planlıyorum.Geri kalan materyalleri ise yaptığım para ile alıcam.

Bu şekilde 1 günde üretilen o kıyamet asalardan daha değerli olacak benim için.

Dediğim gibi çok büyük hedeflerim yok oyunda.Zaten oyunun durumu belli.Sadece güzel vakit geçsin yeterli benim için.Ama sen diyorsan ben full+full olayım o zaman sağlam bir lonca bulman iyi bir çevre edinmen lazım.Yoksa tılsımsız kolay kolay almazlar.
Seni burada görmek güzel Serinplay :) Ben dünkü gruptan Eaglex. Eğer sen de istersen asanı üretmende yardımcı olmak istiyorum
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Serinplay yazdı:
mstfmrt yazdı: Seni burada görmek güzel Serinplay :) Ben dünkü gruptan Eaglex. Eğer sen de istersen asanı üretmende yardımcı olmak istiyorum
Teşekkür ederim.

Aslında biraz yardım hiç fena olmaz :) Bugün 2 kadim 2 komodo dişini aldım. 9 klorotoksin , 9 yeşil elmas , 2 Yonca ve 6 niobyumu yaptım :) Yonca ve Alexleri tamamlayınca Saf altın toplamaya başlamayı planlıyorum.

Hala karacinlerdeyim :)
Merhabalar;

Oyunda bana da ulaşırsanız yonca kısmında yardımcı olmak isterim. :)
Resim
kekikserp
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen kekikserp »

Beyler bir el atında bana gazap 1 3 üretelim

Lel xd
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Retaliation yazdı:
Serinplay yazdı:
mstfmrt yazdı: Seni burada görmek güzel Serinplay :) Ben dünkü gruptan Eaglex. Eğer sen de istersen asanı üretmende yardımcı olmak istiyorum
Teşekkür ederim.

Aslında biraz yardım hiç fena olmaz :) Bugün 2 kadim 2 komodo dişini aldım. 9 klorotoksin , 9 yeşil elmas , 2 Yonca ve 6 niobyumu yaptım :) Yonca ve Alexleri tamamlayınca Saf altın toplamaya başlamayı planlıyorum.

Hala karacinlerdeyim :)
Merhabalar;

Oyunda bana da ulaşırsanız yonca kısmında yardımcı olmak isterim. :)
Eminönü sunucusundaysan bende yonca satabilirim. :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi