Herkese Selamlar,

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Herkese Selamlar,

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

snapdragon yazdı:Bizim neslin bir çoğu hala buralarda ve sohbet muhabbet tam gaz devam ediyormuş

Kimi kekliyon sen nihat. 9 ayda bir foruma giriyosun ondada 2-3 palavra sıkıp yalandan umut verip yine kayıplara karışıyorsun. Artık ikv ile bir bağlantın kalmadığına göre ya dönmemek üzere kalıcı olarak git buralardan ya da bir alakan kalmadıgı için çık cesurca söyle sizi uyutuyorlar de.

Oyun yönetiminin eli kolu bağlı palavrasını sıkma burada. Hepiniz o palavrayı sıkıyorsunuz yeter artık 10 yasında cocuklar yok karsınızda.

Delikanlı olunda erkek gibi söyleyin oyuna hiçbir güncelleme gelmeyecek diye. Az erkek olun dürüst olun, oyuncularınıza saygınız olsun. Bizim nesille başlayan hikaye bir cümle kurmuşsun bide. Sizin o nesilden şu an emin ol 2 kişi bile kalmadı. Bide utanmadan bir çoğu demişsin ya pes.

Zaten bir gram aklı olan kişi oyuna artık hiçbir şekilde yenilik gelmeyeceğini adı gibi biliyor. Arada 3-5 kişi var kendilerini kandırıyorlar geldi gelecek umudunuzu yitirmeyin diye. Bari onlara karsı dürüst olun açıklayın hiçbir cacık gelmeyecek deyin.
Çok güzel yazmışsın da burda bahsi geçen 'eski gm' yani bu şirketten tamamiyle ayrılmış bir kişi.
nihat değil yani bu , yanlış kişiye patlamışsın :)
Kullanıcı avatarı
cihaom
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kaybedenler Kulübü

Mesaj gönderen cihaom »

CaptainATX yazdı: Kimi zaman bazı arkadaşların serzenişlerine şahit oluyorum ama hep söylediğimiz gibi sizler var oldukça İKV her zaman var olacaktır.

Tüm İKV ailesine selamlar, sevgiler...

CaptainATX

Aleyküm selam .şu son sözünüze katılmıyorum son 4 senede oyuncuları teker teker eksilttiler . Bazı sunucularda gb girecek ekip bulunamama durumuna gelmiş bulunmakta. Bu şekilde İKV var olsa ne olur olmasa ne olur . Çoğu oynayan oyuncunun aklında maalesef boşa kürek çekiyormuş hissi var .Artık 10. yılda bi cacık olmaz ise tüm oyuncuların kepenkleri kapatması gerekiyor gibime geliyor .
Tanrım, beni dostlarıma karşı koru, kendimi düşmanlarıma karşı korurum.
Deadburn
Yaistiklal
Lınkinpark
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Serinplay yazdı:Sene 2012-2013 civarıydı usta :

Seni ilk kez oyunda o zaman görmüştüm.

Resim
Gm EraseR ♥♥♥ :D

Kendisi çok iyi biriydi.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Sinyor
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: SenSiyeGeL

Mesaj gönderen Sinyor »

Bizde seni özledik be Ahmet abi saygılar :(
''Kadim Meran'ın ruhu elbet bir gün can bulacaktır ve herkes evine geri dönecektir.''

EMİNÖNÜ

*SenSiyeGeL*

SARIZENCİ
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

Ahmet başkan buraya yumruk havaya :)

Arada bir efsanevi GM Nocomment :) (Nihat abimiz) de oyuna giriyor AntMan karakteriyle, denk geldikçe sohbet ediyoruz.

Abura ile MadTürk'ü de aramızda görebilsek keşke
Kullanıcı avatarı
TheCataLyTs
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Gülümse

Mesaj gönderen TheCataLyTs »

Sizin İKV'yi unutmadığınızı görmek bu oyunun sizi tanıyan oyuncuları için oldukça keyif verici olduğunu düşünüyorum. Yanlızca forumda değil oyun içerisinde de görmek isteriz sizi. ZULA'yı oynuyorum başarılarınızın devamını dilerim.
ResimResimResimResim
Kullanıcı avatarı
saygisiz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen saygisiz »

Selam, uzun zaman sonra tekrardan buralarda görmek gerçekten hoş :)

Bu arada farkın damısınız? Nerull veya bir başkası konu açsa yöneticiler selam için yemeğini bırakır konuya gelir. Şimdi ise oyununun emekçisinin bile selamlarını almıyorlar :)

(Yorumu kaldırmayın, biraz eleştiriye açık olun :) )
MrdexteR / scummy
"mehkan"