Yıldırım 2 ile Meteorit 1 Takası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Yıldırım 2 ile Meteorit 1 Takası

Mesaj gönderen BayTerapi »

Merhaba, Birkaç sene öncesine kadar Yıldırım 2 verilip Meteorit 1 + 50m 60m alınıyordu şuan ki piyasa nedir elimde Yıldırım 2 var Meteorit ile takas etsem üstüne para almalımıyım bu paranın miktarı ne kadar olmalı veya tam tersi Meteorit 1 verip y2 ..
kedi
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Yıldırım 2 ile Meteorit 1 Takası

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Bir kaç seneyi bırak ben hiç bir zaman görmedim +50-60m istediklerini. Bu miktar en fazla 10m'ye çıkıyor ve zaman zaman genel olarak ihtiyaclara göre değişiklik ve düşüşlük gösteriyor
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Ben başka birşeyle karıştırmısım büyük ihtimal pardon :)
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

BayTerapi yazdı:Merhaba, Birkaç sene öncesine kadar Yıldırım 2 verilip Meteorit 1 + 50m 60m alınıyordu şuan ki piyasa nedir elimde Yıldırım 2 var Meteorit ile takas etsem üstüne para almalımıyım bu paranın miktarı ne kadar olmalı veya tam tersi Meteorit 1 verip y2 ..
50-60 m veren olsa tılsımları sürekli takasa sokar,köşeyi dönerdim. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ANGELETTA
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ANGELETTA »

Açıkcası bu olayı yanlış buluyorum , insanları aciliyet durumlarında sömürmekten başka birşey değil bu üstünü isteme durumu , ticaret zekası denilebilir fakat benim gözümde açgözlülükten başka birşey değil
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ikizler92 »

Yok kardeş senın yanlışın var 50 60m değil ben m1 veriyordum y2 + 500 m + büyü bozma 3 + elektrik bilgisi 3 + meteorit 2 3 alıyordum :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
ADS1940
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ADS1940 »

ANGELETTA yazdı:Açıkcası bu olayı yanlış buluyorum , insanları aciliyet durumlarında sömürmekten başka birşey değil bu üstünü isteme durumu , ticaret zekası denilebilir fakat benim gözümde açgözlülükten başka birşey değil
Ticaret ne zaman aç gözlülük oldu.Sen sabırsızsan ben aç gözlü değilim kusura bakma.Çok istiyorsan kafa kafaya takas etmek beklersin 1 2 gün yazarsın 1000 kere klana paşa paşa alırsın tılsımını.Oyunun en güzel şeyinin ticaret oldugunu hala bilmeyenler var.
Parlementxi
Geri Dondum!

viewtopic.php?f=59&t=134891
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

ADS1940 yazdı:
ANGELETTA yazdı:Açıkcası bu olayı yanlış buluyorum , insanları aciliyet durumlarında sömürmekten başka birşey değil bu üstünü isteme durumu , ticaret zekası denilebilir fakat benim gözümde açgözlülükten başka birşey değil
Ticaret ne zaman aç gözlülük oldu.Sen sabırsızsan ben aç gözlü değilim kusura bakma.Çok istiyorsan kafa kafaya takas etmek beklersin 1 2 gün yazarsın 1000 kere klana paşa paşa alırsın tılsımını.Oyunun en güzel şeyinin ticaret oldugunu hala bilmeyenler var.
Sen çok yanlış gelmişsin.Diğer taraftan gitmelisin
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Herkes çok yanlış anlamış benim öğrenmek istediğim bu alışveriş eskisi gibi meteorit ile yıldırım 2 nin olayı y2 versem m1 artık para almalımıyım demıstım .
kedi
Kullanıcı avatarı
Legendhunter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Hunters

Mesaj gönderen Legendhunter »

BayTerapi yazdı:Herkes çok yanlış anlamış benim öğrenmek istediğim bu alışveriş eskisi gibi meteorit ile yıldırım 2 nin olayı y2 versem m1 artık para almalımıyım demıstım .
Bütün sunucuların durumunu bilemiyorum ama Eminönü sunucusunda kafa kafaya takas rahatlıkla bulabilirsin Beyazkosk sunucusunda ise y2+2-3m alıp m1 veriyorlar ama sabırlı olursan 1 gün içerisinde yine kafa kafaya takaslaniyor velhasıl kelam üretim maliyetleri eşit olduğu için fiyat farkı cogunlukla alınmıyor kafa kafaya takas oluyor.
Resim