Yıldırım 2 ile Meteorit 1 Takası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Yıldırım 2 ile Meteorit 1 Takası

Mesaj gönderen BayTerapi »

Aradığım cevap sağol .
kedi
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

ADS1940 yazdı:
ANGELETTA yazdı:Açıkcası bu olayı yanlış buluyorum , insanları aciliyet durumlarında sömürmekten başka birşey değil bu üstünü isteme durumu , ticaret zekası denilebilir fakat benim gözümde açgözlülükten başka birşey değil
Ticaret ne zaman aç gözlülük oldu.Sen sabırsızsan ben aç gözlü değilim kusura bakma.Çok istiyorsan kafa kafaya takas etmek beklersin 1 2 gün yazarsın 1000 kere klana paşa paşa alırsın tılsımını.Oyunun en güzel şeyinin ticaret oldugunu hala bilmeyenler var.
Bu oyunda ticaret dediğin şeyde satıcı paneline eşyasını yerleştirir, alıcı ise parasını koyar karşılıklı onaylanır ve ticaret tamamlanır. Ticaret de üretimleri aynı olan tılsımlar (m1, y2, İyileştirme, Kutup Rüzgarı) koyulup alıcı adamın aynı madende ki takaslıyacağı tılsıma para ödemesi çok saçma bence çünkü üretimi aynı abi. Onun o tılsım takasına ihtiyacı varsa demek ki satıcınında paraya ihtiyacı var dahada fazlasına yani çıkara ihtiyacı var. Ticareti böyle şeylerle karıştırmayalım pls. Bu arada dostum sende klana yaz paşa paşa 1 2 gün m1+80m alınır Kutup Rüzgarı verilir diye belki alırsın. :D :D :D
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Kardeşim sen dalga geçmek için mi buradasın ? yazmassan sevinirim daha .
kedi