6 yılı devirmişiz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

6 yılı devirmişiz

Mesaj gönderen xPrince »

Aslında oyunu 9 yıl civarı oynuyorum. 85. cumhuriyet bayramıyla ilgili oyuna eklenen pankartla alınmış ekran resmi duruyor hala bende :) zamanı geldiğinde paylaşacağım onu da.

Sırf bu forum hesabımı açalı 6 yılı geçmiş. Dedim ki bi yazayım. Zaten hep yazmışımdır, sadece 6 senedir değil, bu forumdan önceki forumdan önceki forumu hatırlıyorum ben. forumları severim ve oyunun forumlarını hep takip etmişimdir. İlk başta çok saçma ve ergence şeyler yazdım :D tabi buna bi samimiyet olarak bakıyorum. Şuan çevremde o ergenlik hallerimi hatırlayan ailem ve bi iki eski arkadaşım dışında kimse yok. Bir de bu oyundaki insanlar var.

Benim eskiden yazdığım uzuuuun uzun ve ergenlik dolu yazılarımı burada hatırlayan çıkar mı bilmiyorum :D bi yanım umarım çıkmaz diyo :D ama o yazılarımı yazabildiğim tek ortam burasıydı. belki anlamazsınız ama ben bu foruma duygularımı o kadar ifade ettiğim için çok mutluyum. benim için değerli bi şey bu.

Seviyorum bu oyunu ve oyundaki insanları. Buradaki kadar ortam kurulmuş başka bi oyun yoktur. Kimse bunu inkar edemez. Benim de herkes gibi yaşadıklarım oldu. 39 levellerin son günlerinde hesabım soyulmuştu. Bıraktım.. 49 level geldi ve bi pantolonla bi silahı zor bulup yeraltına indim. Sonra yaptık bi şeyler. Güzel insanlar tanıdım. Harcadığım zamana hiç acımadım. Ergenliğimdeki rezilliklerimi gören insanlara şuan kızmıyorum. 2 ay sonra 23 yaşındayım. Zaman cidden çabuk geçiyo. Önceki hesabımın banlanmasını hatırlıyorum ya.

Resim

Adı "Prince" idi. Geçenlerde yazdım da hatta. "6 yıl geçmiş bi af falan yapın açın işte" diye. Açmadılar :D hala istiyorum tabi. 6 yıl geçti hala gözüm var o hesapta ya. Çünkü o hesap bu forumun açıldığı saatlerce açılmıştı. ilk hesaplardan yani. Banlanla sebebi şeydi sanırım, datalarla oynamak ve oynatmak :D o zamanlar data dosyalarını kurcalamayı çok severdim... Aslında genel olarak bi şeyleri kurcalamayı severdim ben hep :D Şuanki yazdığım hesabı sonradan açtım ve kullandım onca zaman.

Bu yıl üniversiteye başlıyorum. aslında bu yaşta üniversiteyi bitirmem lazımdı ama işte hayat. Daha kesin de değil. İstediğim bölüm çıkmazsa bi yıl daha hazırlanabilirim. İngilizce öğretmenliği şuan en yüksek hedefim, bakalım.

O kadar okudunuz, şimdi dersiniz buradaki amaç neydi. Ben foruma ve oyuna sanki her an kapatılacakmış gibi bakıyorum. Zaten oyunu oynayanların hali de belli. Böyle bi son zamanlar havası var. O yüzden böyle arada canım isteyince yazıyorum. Şu attığım ekran resmini geçen gördüğümden beridir fırsat bulup foruma atayım diyodum hep.

O kadar saklamışım :) insanlar görsün dimi.

Daha benim olan ve olmayan çok resim var aslında bilgisayarda. Onları da yakın zamanda paylaşırım umarım :) konuyu fazla dağıtmak istemedim bu başlıkta.
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kuyrukyagi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: 6 yılı devirmişiz

Mesaj gönderen Kuyrukyagi »

Hoşgeldin zanza xd
Seni tanıyorum. Benden yaşça büyük olmana rağmen ''ağabey'' derdin bana. Bak zanza, gelmişsin 23 yaşına; yaşıtların çoluk çocuğa karışmış. Utanmıyor musun hiç? Okumanın yaşı yok diyelim, o zaman adam ol, ''şuan'' yazacağına ''şu an'' yaz be zanza xD
Şişko, çirkin bi rakçıydın sen. Seni satanist zannetmiştim. Sivilce sorunun hala devam ediyor mu xD Neyse...
Muallim olmaya karar vermişsin. Çok güzel, fevkalade bir tercih. Dilerim adam olup istediğin bölüme yerleşirsin... xd
Cahillerden nefret ederim
Kullanıcı avatarı
ReaLMADRID
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReaLMADRID »

2007 Haziranından beri teşkilatta oynarım tabi son 2-3 yılda toplam girişim 15-20 yı geçmemiştir de eski günler güzeldi ergenlikle "makine" diye bi nick koymuştum şimdi gülünç geliyor tabi bu anılar düşündükçe :D .
Kullanıcı avatarı
HaNdSoMe
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen HaNdSoMe »

Eski isimleri görünce gözlerim parlıyor :)

Hatırlar mısın eskiden mynet üzerinden forum(http://ikvforum.mynet.com/ikv_f) açmışlardı çoğu kişinin mynet mail adresleri ortaya çıkmıştı sonra çarları çalınmıştı :)
O forum ait bir görsel(internette buldum) Resim

Bu arada bende hesabımı bu forum açıldıktan bir gün sonra açtım. 4 Aralık 2009 olması için rüşvet verebilirim :)
xXHaNdSoMeXx-İkvteamhandsome
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Konularını hatılıyorum :). Bize de nasıl zengin olduğunuzu söyleyin biz de egomuzu tatmin edelim gibi bir şeyler yazmıştın. Hatta o yazını beğenip profilini detaylı incelemiştim hoşuma gitmedi değil yazdıkların. Onlar da bana kalsın kullanıcı ismini görünce hatırladım bak :D .
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
ttevekkel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ttevekkel »

Keşke bende sizin gibi çok eskiden başlasaydım bu oyuna. Böyle bir oyuna geç başlamak üzücü.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Sayılı zaman çabuk geçiyor : ) Oyunu indirdiğim mynet sitesini bile hala hatırlıyorum 2007 den : ) Eski forumdan yeni foruma geçildiğinde 6 Aralık 2009 da açtığım üyeliğin banlanmasıda ayrı bir gurur kırıcı durum :)

Sancak Sunucusu : İstanbulk
İstanbulkxbüyücü
Facexistanbulkx
İstanbulkv
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

https://iscepte.net/turk-telekom-grubu/ ... ni-1111232

Yavaşça aşağıya doğru inelim.. 8-)

Nerull yazdı:Oyuncularımız için bu sene hayırlı ve güzel şeyler olacağını umuyorum.

Sevgilerimle,

Nerull'un iletisi ile olan bağlantısı ? Hadi ateistler bunu da açıklasın
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen xPrince »

SikayetVar yazdı:Konularını hatılıyorum :). Bize de nasıl zengin olduğunuzu söyleyin biz de egomuzu tatmin edelim gibi bir şeyler yazmıştın. Hatta o yazını beğenip profilini detaylı incelemiştim hoşuma gitmedi değil yazdıkların. Onlar da bana kalsın kullanıcı ismini görünce hatırladım bak :D .
Çok teşekkür ederim :D böyle şeyleri duymak beni çok mutlu ediyo :) hep diyorum ya bu oyundaki samimiyet diğer hiçbir oyuna benzemez.

HaNdSoMe yazdı:Eski isimleri görünce gözlerim parlıyor :)

Hatırlar mısın eskiden mynet üzerinden forum(http://ikvforum.mynet.com/ikv_f) açmışlardı çoğu kişinin mynet mail adresleri ortaya çıkmıştı sonra çarları çalınmıştı :)

Bu arada bende hesabımı bu forum açıldıktan bir gün sonra açtım. 4 Aralık 2009 olması için rüşvet verebilirim :)
Mynet üyelik muhabbetini şimdi hatırladım :D doğum günü konusu açılmıştı millet yazıyodu ama tuzaktı aslında :D ben de o zamanlar mail gözükmesin diye foruma özel bi hesap açmıştım :D

Ne günlerdi ya :)
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

aaah ah mynet forum ne günlerdi bee her gün birinin hesabı çalınırdı kullanıcı adları armut gibi ortadaydı tabi o zamanlar :D
HaNdSoMe yazdı:Eski isimleri görünce gözlerim parlıyor :)

ooo tit ler filan sancagın sancak oldugu zamanlar klandan bölgeden kavgalar küfürler eksik olmazdı herkes birbirine iftira atıp küfür ederdi :D o anları bile özledim
auril & DoubleLift