Başlangıç

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ttevekkel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Başlangıç

Mesaj gönderen ttevekkel »

Selamun aleyküm arkadaşlar benimkisi geri dönüş değil bu oyuna ilk kez başlıyacam çok araştırdım forumda felan herkes ümidini kesmiş oyundan başlamayın diyolar bana ama ben başlamak istiyorum eminönü sunucusunda açtım büyücü ama oyun hakkında hiç bilgim yok kısa sürede alışırız sıkıntı degil ama ben oyunda arkadaş çevresi edinmek istiyorum sağlam arkadaşlarla beraber daha zevkli olur o yüzden eminönünde olan varsa yardım ederse eşlik ederse sevinirim kolay gelsin arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos

Re: Başlangıç

Mesaj gönderen mstfmrt »

Nickim Eaglex. Oyundan mesaj atarsan yardımcı olabilirim.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Oyunda Retaliation isimli karaktere veyahut loncamızdan birine mesaj atabilirsiniz.

<Voice Of Voiceless>
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyuna seneler sonra ilk defa baslayan birini gormek cok sevindirici bu oyunu keske onceden oynasaydin eskiden baslasaydin oyunun ne hale geldigini anlardin hos geldin ..
kedi
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Tamamen egoist olup kafasına göre ileti kaldırıp ceza veren bir forum yönetiminin olduğu, her defasında adaletsiz etkinlik yapan GM'lerin olduğu ve hiçbir sorun ile ilgilenmeyen, oyuncuların içini rahatlatacak bir açıklama bile YAPAMAYAN bir yönetimin olduğu bir oyuna başlamak... Bence iyi düşün
Kullanıcı avatarı
ttevekkel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

ilginiz için teşekkürler. BayTerapi dediğin gibi kardeşim keşke önceden oynasaydım ama araştırmalarıma göre oyunun ne hale geldiğini az çok anladım.Bu arada hoşbulduk oyuna girip hepinizle iletişime geçecem.
Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
ttevekkel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Ben bu oyunda kalıcı olmak istiyorum kalıcı sağlam kardeşlik kurmak istiyorum ama oyun hakkında hiç bilgim yok bana yardım edebilecek birisi yada birileri varmı forumda gördüğüm kadarıyla voice of voiceless loncasını herkes övüyor yardımsever bir loncaymıs bu oyunun çok az oyuncusu var herhalde ama olsun ben sağlam adamlarla oynamak istiyorum