Hırsızım ve af diliyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kuyrukyagi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hırsızım ve af diliyorum

Mesaj gönderen Kuyrukyagi »

Ne itemler çaldım, hey yavrum hey...
Millet şifresini verirdi; hesaba girip soyardım.
Kimisi eşya emanet ederdi, geri vermezdim.
Epe satarım, derdim. Adamdan parayı alıp epeyi vermezdim.
En baba hesapları soydum. 39 seviye dönemi benim zirvem ve temelim olmuştu. İnsanları kullandım. İnsanların zamanlarını çaldım, harcadım. Arkadaşlarımın iyi niyetlerini suistimal etmek bağımlılığım olmuştu.
Kibirliydim. İnsanların, özellikle çevremin yıldızının ben olmasını isterdim. Kimsenin benden zengin benden eşya bakımından donanımlı olmasını istemezdim. Eğitimim oyundan ötürü duraksadı. Liseden atıldım. Cahil olmama rağmen oyunda kendimi Aristotales zannederdim. Yakınlarımı rencide ederdim her zaman. Hemen hemen herkese kazık attım. Sunucular değiştirdim, herkesi dolandırdım. Kardeş dediler, çaldım; dost dediler, kestim. Gözümü hırs ve kötülük bürümüştü. Kendimi yüce bir kişilik görürdüm. Fakir ve oyunda yeni ya da bir yere gelemeyen oyuncuları beslerdim, şakşakçım yapardım. Onlar ne zaman gelişmeye başlarsa kafalarına çekiçle vurup '' kimsin lan sen'' derdim.
Bir gün her şeyden soğudum, özellikle oyundan. Hayatımın içine etmiştim. Bütün zamanımı bu oyuna vermiştim. Ahlakım yok olmuştu. Bir şeylerin değişmesi için fedakarlık yapmam gerekiyordu. Oyunu bırakma kararı aldım. Kararım çok katıydı. Asla geri dönmemek üzere, yeni ve aydınlık bi hayat için, üniversite için...
Öncelikle bütün servetimi bölüştürüp çevremde bulunan insanlara dağıttım. En sonunda karakterimi de eski bir dostuma verdim ve özür diledim. Çocuk çok şaşırmıştı. Ağlatmaya mı çalışıyorsun lan, demişti.

Evet, her şey bundan 5 sene önce gerçekleşti.
Şimdi çok sevdiğim bi hayatım var. Mutluyum ve eski ben değilim.
Akademik kariyer planlıyorum. Eskisi gibi salak ve cahil değilim.
Üzgünüm İkv halkı, üzgünüm...
Sizlere zarar verdiğim için, kendime zarar verdiğim için; çok ama çok üzgünüm. Bunları neden mi yazıyorum?
Buradan hiç dost edinemedim, ondan yazıyorum. Kimse beni özlemiyor, ondan yazıyorum. Dön artık, diyen yok, ondan yazıyorum. Bugün oyuna başlamak istedim. Kimsem olmadığı için indirmekten vazgeçtim.
Tekrardan üzgünüm.
Seviyorum sizi...
Gerçekten seviyorum...
Ve bir gün döneceğim...
Cahillerden nefret ederim
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Hırsızım ve af diliyorum

Mesaj gönderen Kabile »

Bunu anlayıp özür dilemekte bir erdemliktir herkes yapamaz her kimsin bilmiyorum ama keşke adınıda ywzsaydın daha inandırıcı olabilirdi bence yaz bu kadar olayı yazdığına göre yaz zaten saklamanın hic bir anlamı kalmadı
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

bırak kardeşim ne erdemi
ahlaksız at hırsızının teki gelmiş birde utanmadan söylüyor
sen git insan ol önce
Kullanıcı avatarı
Kabamsi
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Lonca: TÜRK İSTİHBARAT TEŞKİLAT

Mesaj gönderen Kabamsi »

Tebrik ederim hatalarını fark edip yanlış yoldan dönmen herşeye rağmen iyi birşey. Bu saydıklarını hala yapmaya devam edip oyun ortamının içine etmeye devam edenler hala vardır eminim. İnşallah herkes hayatın bu oyundan öte olduğunun farkına varıp yanlışlarından dönerler..
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ikizler92 »

Bu kesin bayraksevdası lan eminönü sunucusunun hırsız başı oyunun en büyük hırsızları üstadımız derdi ona
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Allah affetsin kardeş.Yalnız sadece okul hayatındaki olumsuzluklarla, dost yoksunluğuyla sınırlı kalmaz zira oyuna kendini fazla kaptıran herkesin başına gelebilecek şeyler bunlar.Hani bunları yazarak sanki bedel ödemiş gibi gelip sömürü yapman anlamsız geldi.Bir yerlerden çıkar o çaldığın emekler. Sır Kapısı finali gibi aydınlanırsın sonunda umarım.Zaman hırsızlığının büyük vebali altında çatır çatır ezilmeni temenni ediyorum.Herkes hakettiğini yaşar unutma bunu.
Resim
tmertpal5
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen tmertpal5 »

Yöneticiler açık bir şekilde hesap bilgilerimizi başkalarıyla paylaşmamamız gerektiğini belirtiyor zaten. Belirtmeseler bile insan beyninin bukadarını düşünmesi lazım değil mi :D. Vermeyin arkadaşım ya çok basit eşyanı, hesabını tanımadığın adama vermiceksin bu kadar.
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Maşallah ne güzel mesleğin varmış öyle(!)
Allah affetsin
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Affetmek büyüklükten gelir. Hadi ben affettim :roll:
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Valla kanka hırsızın erdemlisi falan değil,adam bu işten nasıl zevk aldığını anlatmış,diyecek en ufak bir şey yok,aksine okurken nedense eğlendim cidden.Hala da gülüyorum.Helal be,yaptığı işi gururlanarak söylüyor,adam pişmaniyetini gösteriyor.Artık adam yok soyacak,yani soysan da bir şeyini çalamazsın,oyunu oynayan kitle direk tak diye para yatırıp yenisini alıyor,boşver,hiç girme.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kilitli