İsmet Bey ve Handan Hanım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İsmet Bey ve Handan Hanım

Mesaj gönderen mstfmrt »

Forumda gezerken aklıma bir şey takıldı. İsmet Bey ve Handan Hanım'ın kalelerden Büyük Hol'deki maden ocaklarına taşınmaları hikayenin bir parçası mıdır? Yoksa sebepsizce gezmeye mi çıktılar? :) Büyük Hol'ün hikayesine baktım ve bunun hakkında bir şey göremedim. Bu arada hikayeyi hiç beğenmedim :!:

Gizlenmiş İçerikGöster
Büyük Hol:

1986 yılında meteor bölgesinde maden çıkartmak amacıyla kazı yapan Arzın Çocukları keşif grubundan bir ekip, büyük bir mekanın girişi olduğu düşünülen bir yer keşfetti. Arzın çocukları bu yeni mekanı uzun bir süre gizli olarak araştırdı. Adem Bey önderliğindeki küçük keşif ekipleri bu büyük girişin toprak altında kalmış kısımlarını ortaya çıkartmak için aylarca kazma salladılar. Ardından giriş kısmı şaşırtıcı derecede sağlam kalmış büyük bir hole doğru açıldı. Burası prizmatik şekillerin hakim olduğu, değişik bir medeniyete ait olduğu izlenimini veren bir mekandı. bir daha haber alınamadı.

Tarihçe'den:

Eski arz madenleri, senelerce kilit altında tutulduktan sonra, Domuz tarafından kullanıma açıldı. Bütün riski üzerine alan Domuz, bu alanlardan para kazanmak için pek çok maceracıya, yüksek miktarlarda yatırım yaptı.

Uzun yıllar önce kilit vurulan madenlerdeki cihazlar, işlerliğini kaybetmiş durumdaydı. Ayrıca bu kirli mekanda, seneler içerisinde çoğalmış akrep ve örümceklerin yanı sıra başka bazı süprizler de vardı.

Girişi meteor bölgesinde bulunan madenlerin tünelleri, doğanın da yardımı ile, simetriğe yakın yapıdaydı. Bu madenlerin tam ortasında, sirkeci’den kalkan trenlerin tünelleri bulunmaktaydı.

Yıllar önce arz ve lodos arasında yaşanan çatışma, Büyük Hol denilen alanda gerçekleşti. Teşkilat tarafından, vukuatı incelemek için yapılan gizli araştırmanın ardından kaderine terkedilen bu bölge, çok ilginç gelişmeler gebeydi.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: İsmet Bey ve Handan Hanım

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Biraz Araştırsaydın Son Güncelleme İle Birlikte Oyunun Devamı Olan Hol Bölgesine Geldiklerini ve Bundan Sonra Burada Kalacaklarını Okurdun.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

0LIVERA yazdı:Biraz Araştırsaydın Son Güncelleme İle Birlikte Oyunun Devamı Olan Hol Bölgesine Geldiklerini ve Bundan Sonra Burada Kalacaklarını Okurdun.
Sebebini sordum :?:
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

mstfmrt yazdı:
0LIVERA yazdı:Biraz Araştırsaydın Son Güncelleme İle Birlikte Oyunun Devamı Olan Hol Bölgesine Geldiklerini ve Bundan Sonra Burada Kalacaklarını Okurdun.
Kazı çalışmaları sonucunda içeride yüksek teknoloji fark ediliyor. Bunun sonucunda iki klan lideri de adamlarıyla birlikte buraya geliyor.

Ek olarak: 29 level zamanında handan ve ismet, mısır ile bankacı arasındaki uzun alanda karşılıklı bulunuyorlardı.
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Sora yazdı:
mstfmrt yazdı:
Kazı çalışmaları sonucunda içeride yüksek teknoloji fark ediliyor. Bunun sonucunda iki klan lideri de adamlarıyla birlikte buraya geliyor.

Ek olarak: 29 level zamanında handan ve ismet, mısır ile bankacı arasındaki uzun alanda karşılıklı bulunuyorlardı.
Peki o yüksek teknoloji zaten hol gelmeden önce çemberli'de yok muydu
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

mstfmrt yazdı:
Sora yazdı:
mstfmrt yazdı:

Peki o yüksek teknoloji zaten hol gelmeden önce çemberli'de yok muydu
Merhaba dostum Mustafa.

Bu Klan Liderlerinin Hol'e inme sebebi delirmiş Klan üyelerini keşfetmek ve mazinin geride bıraktıklarına bakmaktır.
Resim