Karekter Blokları Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Revenqesnmz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Karekter Blokları Hakkında

Mesaj gönderen Revenqesnmz »

Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar.Size yaşadığım bi sorunu anlatmak istiyorum.Bundan 5 6 ay önce karekterlerim bir kişinin şikayeti üzerine bloklandı ve mahkemeden kağıt geldi şikayet edilmişim.Şikayet sebebi tılsım hırsızlığıymış.(Bunu yapanda ortağım yani tılsım ortaklıgı var )Şubat ayında gittim ifade verdim.ifademi vereli 4 5 falan oldu.2 hafta önce mahkemeden sonuç niteliğinde bir karar geldi.Bir suçumun olmadığı ve karşı tarafın yeterli delili sunamaması nedeniyle mahkeme düştü.Bu durum üzerine destek ekibine karekterlerimin açılması üzerine mesaj attım.Mahkemeden gelen kağıdın fotografını yollamamı istediler yolladım.15 20 gündür bekliyorum hala karekterlerim açılmadı ve gelen cevap sürekli aynı ''inceleme yapılıyor sabırlı bir şekilde bekleyin '' tarzında cevaplar alıyorum.İnceleme yapılır anlarım 3 gün 5 gün bilemedin 1 hafta sürsün ama 20 gündür bekliyorum ve hala durum aynı.Bunun çözümü nedir? Ne yapmam gerekiyor ? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.İyi geceler
Elwing

Re: Karekter Blokları Hakkında

Mesaj gönderen Elwing »

Başvurunuz üst birimlere yönlendirilmiş ve inceleme aşamasındadır. Bu tarz hassas durumlarda tarafınıza verilecek cevaplarda gecikmelerin olması olağandır. Sabırla beklemelisiniz. Yapabileceğiniz ekstra bir şey bulunmamaktadır.

Bilginize.
Kilitli