İNDİRME HATASI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Destinyyy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Bela World

İNDİRME HATASI

Mesaj gönderen Destinyyy »

Arkadaşlar ben oyunu ikvdownloader dan indirmeye çalıştığımda 'Bozuk veya Geçersiz Paket Verisi' diye bir hata alıyorum. Aynı hata zuladada var ondada oyun açılırken veriyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim??
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: İNDİRME HATASI

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Tek parça halinde kurulum dene
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Yaşadığınız sorun hakkında olası çözümler hakkında aşağıdaki önergeleri uygulayarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızınızı ve adil kota hakkınızı kontrol edin.

Oyunu silip tekrar yüklemeye çalışıyorsanız muhtemelen tam olarak silinmeyen dosyalardan dolayı böyle sorun ile karşılaşıyor olmamanız muhtemeldir. Bunun için,

Oyunu silip yükleme esnasında Temp dosyasında bazı veriler kalmış olabilir ve bu hataya sebebiyet verebilir. Bunun için şu adımları eksiksiz gerçekleştiriniz:

- Oyunu sisteminizden tamamen kaldırınız.

- Oyunun kurulu olduğu dizinde (C veya D) Sobee, İstanbulKıyametVakti adlı klasörler kaldı ise el ile siliniz.

- C:\Users\(Kullanıcı Adınız)\AppData\Local\Temp dizinini açınız. Bu dizine erişmek için Klasör ve Arama seçeneklerinin Görünüm sekmesinden "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" kısmının aktif olması gerekebilir. İlgili dizinde varsa Sobee ve İstanbulKıyametVakti adlı klasörleri el ile siliniz.

- Oyunu web sitemizden tekrar indiriniz. İndirme işleminden önce varsa antivirüs programınızı devre dışı bırakınız. (Downloader aracılığı ile değili tek parça halinde) Kurulumdan önce de varsa antivirüs programınızın devre dışı olduğundan emin olunuz. Kurulum dosyasını sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırınız. Oyunu C: dizinine kurmayı ihmal etmeyiniz.

Bİlgisayarınızda Combofix gibi yazılımlar aracılığı ile teferruatlı bir tarama ve temizlik yapmanızı öneririm. Zira bazı dosyalarınız hasar görmüş olabilir ve böyle bir sorun yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Her ihtimale karşın Ekran Kartı driver'ı, DirectX gibi yazılımlarınızın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

- DirectX'in güncel setup'una ulaşmak için tıklayınız.[/list]

- NVIDIA marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

- ATI marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

- Intel marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

İyi geceler dilerim.

İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Destinyyy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Bela World

Mesaj gönderen Destinyyy »

AhiEvran yazdı:

Merhabalar;

Yaşadığınız sorun hakkında olası çözümler hakkında aşağıdaki önergeleri uygulayarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızınızı ve adil kota hakkınızı kontrol edin.

Oyunu silip tekrar yüklemeye çalışıyorsanız muhtemelen tam olarak silinmeyen dosyalardan dolayı böyle sorun ile karşılaşıyor olmamanız muhtemeldir. Bunun için,

Oyunu silip yükleme esnasında Temp dosyasında bazı veriler kalmış olabilir ve bu hataya sebebiyet verebilir. Bunun için şu adımları eksiksiz gerçekleştiriniz:

- Oyunu sisteminizden tamamen kaldırınız.

- Oyunun kurulu olduğu dizinde (C veya D) Sobee, İstanbulKıyametVakti adlı klasörler kaldı ise el ile siliniz.

- C:\Users\(Kullanıcı Adınız)\AppData\Local\Temp dizinini açınız. Bu dizine erişmek için Klasör ve Arama seçeneklerinin Görünüm sekmesinden "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" kısmının aktif olması gerekebilir. İlgili dizinde varsa Sobee ve İstanbulKıyametVakti adlı klasörleri el ile siliniz.

- Oyunu web sitemizden tekrar indiriniz. İndirme işleminden önce varsa antivirüs programınızı devre dışı bırakınız. (Downloader aracılığı ile değili tek parça halinde) Kurulumdan önce de varsa antivirüs programınızın devre dışı olduğundan emin olunuz. Kurulum dosyasını sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırınız. Oyunu C: dizinine kurmayı ihmal etmeyiniz.

Bİlgisayarınızda Combofix gibi yazılımlar aracılığı ile teferruatlı bir tarama ve temizlik yapmanızı öneririm. Zira bazı dosyalarınız hasar görmüş olabilir ve böyle bir sorun yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Her ihtimale karşın Ekran Kartı driver'ı, DirectX gibi yazılımlarınızın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

- DirectX'in güncel setup'una ulaşmak için tıklayınız.[/list]

- NVIDIA marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

- ATI marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

- Intel marka ekran kartı sürücülerine ulaşmak için tıklayınız.

İyi geceler dilerim.

Hatayı aldığım bilgisayara oyunu ilk defa yüklüyorum o yüzden önceden kalan bir dosya yok. Tek parça halinde indirip yükledim oyunu açmaya çalışınca sunucu listesi gelmiyo ve resim gelen yerlere bağlantı yok yazıyor. İnternetimle alakalı bir sorun olduğunuda düşünmüyorum. Farklı internete bağlanıp denedim aynı hatayı alıyorum. Bilgisayardaki tüm driverlar en son sürümde, 1 hafta önce güncellemiştim.