yapamiyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ask8901
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

yapamiyorum

Mesaj gönderen ask8901 »

Savaşçı ve sifaci pek kulanamiyorum . Bu konu hakkında düşünce ve yardimlarinizi bekliyorum
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: yapamiyorum

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Alışırsın, hemen olacak bir şey değil. Oyundaki arkadaşlardan yardım istemeyi de dene.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Bir zamanlar 49 lvllerde daha bölgeler yokken savaşçı oynamayı çok severdim. Acayip vs atardım. :D Tabi şimdilerde bölgeden üstünü dizecen tılsım üretecen sonra zevkini çıkaracaksın.

Ben savaşçıyı kullanamıyordum çemberlitaşta 3 veya 4 kez GBM X e gidince alışıyorsun bir daha yetenek sistemini aşağıya uygun bir şekilde dizersen zihin toplama kışkırt nara gibi ilk 3e koyarsan olay basitleşir. Tabi bunun için gerekli olan grup arkadaşlarının sabırlı olması lazım.

Şifacı sınıfı benim sevdiğim en güzel sınıftır. Gene 49 lvllerde acayip bir şifacıydım. Klan savaşlarında grubumu neredeyse hiç öldürmüyordum. Haliyle şifacı oynamayı en çok o zaman sevmiştim. Grup bölgelerinde hiç bir yabancılık çekmedim. Gaffar'ın kaosunu ilk başlarda bozamıyordum. Tanka can basmaktan felan kaçıyordu. Pratik yapa yapa onuda öğrendim.

Şuan şifa takılmıyorum holde büyücümü kesen savaşçılara gazap ile cevap veriyorum. Zayıflık yönünden büyücüyü hiç sevmiyorum. Ama para için bulunmaz nimet. :D

İnşallah kısa süre içinde sende bu 2 güzel sınıfı kullanmaya alışırsın savaşçı karakterinle büyük zevk alacağına inanıyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
NauTLiuS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hitap

Mesaj gönderen NauTLiuS »

Seven Arkadasim Guzel Anlatmissin.
Sifacida Yapcagin Seyler Basit Mesela Bende Kenan Ve JuNoN dan Bahsedeyim Kenanda Tek Sifa Oluyorsun Adamlara ck can atiyorsun kenan kesilirken zehirleyince bozuyorsun her bossta direnc aciyorsun

JuNoN dada 2 sifa griliyor cogunlukla ve sen y2 olan veya cekecek olan kisiye veyahut saglam elekli kisiye ck atiyorsun sen zaten ck kacirsan bile 1 sifaniz daha var o kurtarabilir