UEFA EURO 2016 France

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Re: UEFA EURO 2016 France

Mesaj gönderen Naveran »

Heyecan, mücadele ve coşkunun yaşandığı bir aylık büyük yarışı Portekiz kazandı. Avrupa şampiyonu olarak büyük sürprize imza attılar. Uzatmaların, penaltıların takımı olarak tarihe geçtiler. Gözyaşı, direkten dönen toplar, stres futbol adına her şey büyük finalde yaşandı.

Unutulmayacak kareler vardı. Hikayesi büyük bir film gibiydi Portekiz’in başarısı. Taktik, oyunu okuma, disiplin ve takım olmanın anlamını gösterdiler.

Avrupa’nın küçük ülkesi Portekiz, aldığı sonuçla dün devleşti. Ev sahibi Fransa’yı kendi evinde yenerek 12 yıl sonra çıktığı finalde tıpkı Yunanistan’a karşı yaşadığını, bu kez Fransa’ya yaşattı. Şampiyonluğun asıl mimarının Teknik Direktör Santos olduğu gerçeğini de söylemeliyiz. Elindeki dar kadroyu en ideal biçimde kullandı. Takımın, takım olmanın önemimi herkese gösterdiler.

Ronaldo.. Büyük karakter büyük futbolcu.. Onu anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Kariyeri bizim milli takımımızın tüm oyuncularınkn kariyerinden bin kat fazla olan Ronaldo hırsla ağlıyor, kenarda olsa bile bir şeyler yapmaya çalışıyor. Fakat bizim milli takımımız ise tüm suçu bize yıkıyor :)

Hıncal Uluç çok güzel bir soru sormuş Fatih Terim'e : "Avrupa Şampiyonu olan Portekiz takımında "Ah bu benim takımımda olsaydı" diye gıpta ettiğin kaç futbolcu var?. Hele Ronaldo çıktıktan sonra, kalan takımda, "İstediğini seç al, senin olsun" deseler, kimi alırsın, "Bu benim elimdekilerden iyi" diyerek?." Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını.

Velhasıl daha çok şey yazılır çok şey çizilir. Emeklerinden dolayı bizde KARADAVUTs'a teşekkürlerimizi sunarız. Böyle bir konu açarak forumumuza renk kattığı için.

Esen kalın.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: UEFA EURO 2016 France

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

SuhanPerdaz yazdı:
Velhasıl daha çok şey yazılır çok şey çizilir. Emeklerinden dolayı bizde KARADAVUTs'a teşekkürlerimizi sunarız. Böyle bir konu açarak forumumuza renk kattığı için.

Esen kalın.

Teşekkür Ederim.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France