UEFA EURO 2016 France

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: UEFA EURO 2016 France

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Resim

RONALDO HIZIYLA PORTEKİZ Mİ , YOKSA GOL KRALLIĞIYLA FRANSA MI ? HEPSİNİN CEVABI YARIN 22:00'da

Portekiz ve Fransa yazısına Tıkladığınız zaman UEFA'nın http://www.uefa.com/uefaeuro/ sitesi açılacaktır.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

UEFA EURO 2016 FRANCE , 10.07.2016 PAZAR , BÜYÜK FİNAL MÜCADELESİ

Resim FRANSA (vs) PORTEKİZ Resim

Resim

Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2016’nın son karşılaşması olan final mücadelesinde Fransa ile Portekiz kozlarını paylaşacak. Avrupa’nın en büyüğünü belirleyecek olan Euro 2016 Portekiz – Fransa final maçı TRT 1 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. Peki Fransa – Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta?

ResimResim

Euro 2016’nın son mücadelesinde Fransa ile Portekiz karşı karşıya gelecek. Kupa’nın sahibini belirleyecek olan olan çetin mücadele hem Avrupa hem de Dünya’nın pek çok yerinden büyük heyecanla izlenecek. Ev sahibi Fransa, Almanya’yı oynadığı iyi futbolla devirdi. Portekiz ise Galler’i yarı final mücadelesinde rahat geçti. Oynadıkları futbolla finale adlarını iyi oyunla yazdıran iki ekibin mücadelesi bir hayli zorlu geçecek.

Fransa Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? (Fransa – Portekiz)

Fransa’nın ev sahipliğinde 10 Haziran’da başlayan EURO 2016 Turnuvası 10 Temmuz 2016 Pazar günü oynanacak dev mücadele ile sona erecek. Dev mücadeleyi İngiliz hakem Mark Clattenburg yönetecek. Macar hakem Viktor Kassai'nin dördüncü hakem olarak görev alacağı müsabakanın ilave yardımcı hakemliklerini, İngiltere'den Anthony Taylor ve Andre Marriner üstlenecek. Fransa – Portekiz maçı Pazar günü 22:00’de başlayacak. EURO 2016 final maçı TRT 1 ve Lig TV naklen izlenebilecek.

Portekiz rahat geldi

Portekiz, yarı final mücadelesinde turnuvanın sürpriz takımlarından Galler’i 2-0’lık bir skorla geçti ve adını finale yazdırmayı başardı. Grup karşılaşmaları, son 16 ve çeyrek final maçlarında galibiyet alamadan ilginç bir istatistiğe imza attı. İlk dönemde oynadığı sıkıcı futbolla yoğun eleştiri alan Portekiz, yarı final mücadelesinde Galler’e karşı oynadığı oyunla eleştirilere cevap verdi.

Fransa göz doldurdu

Fransa Milli Takımı grup aşamalarında oynadığı oyunla beklentileri tam olarak karşılayamadı. Sahip olduğu olağanüstü orta saha ve hücum zenginliğini tam olarak kullanamayan Horozlar, yarı final maçında Kupa’nın favori takımlarından Almanya’yı 2-0 geçmeyi başardı ve adını finale yazdırdı. İzlanda ve Almanya’ya karşı oynadığı iyi futbolla beklentileri karşılamasını bilen Fransa, Euro 2016 Kupası için göz kırpıyor.

Cristiano Ronaldo: EURO 2016'nın Favorisi Fransa

Resim

EURO2016 finalinde Fransa ile karşılaşacak olan Portekiz'in kaptanı ve yıldızı Cristiano Ronaldo, final öncesi açıklamalarda bulundu.

Kupayı kaldırmanın hayalini kurduğunu söyleyen Ronaldo; "Portekiz ile bir kupa kazanırsam bu büyük bir başarı olur. Buna ben ve takım arkadaşlarım inanıyoruz. Portekizli tüm vatandaşlarımızın kalplerinin bizimle olduğuna eminiz. Bu final öncesi hissettiklerim işsiz. Şu anda kaderimiz elimizde. Her şey yolunda giderse Portekiz formasıyla oynadığım ikinci finalde ilk kupamı kazanmak istiyorum." dedi.

"FAVORİ FRANSA"

Finaldeki rakipleri Fransa ile ilgili de konuşan Ronaldo; "Final maçında her şey olabilir. Harika bir rakibimizin olduğunu biliyoruz. Büyük kalitede bir takım. Ama finalde her şey oalbilir. İki takım için de zor bir maç olacaktır. Bence Fransa favori çünkü böyle bir maçı evinde oynamak büyük avantaj." diyerek sözlerini noktaladı.

Takımlara başarılar diliyorum
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

UEFA EURO 2016 FRANCE , 10.07.2016 PAZAR , BÜYÜK FİNAL MÜCADELESİ

Resim FRANSA 0 - 0 PORTEKİZ Resim

UZATMALARDA 108. DAKIKA'DA EDER'İN GOLÜ İLE PORTEKİZ 1 - 0 ÖNE GEÇTİ VE AVRUPA'NIN EN BÜYÜĞÜ PORTEKİZ OLDU. 25. DAKİKA DA RONALDO BACAĞI İÇİN AĞLAMIŞTI. 108. DAKİKA 'DA SEVİNÇ GÖZYAŞLARI DÖKTÜ BU SEFER. TEBRİKLER PORTEKİZ ,TEBRİKLER EDER.
Ronaldo 120 dakika boyunca ağladı .

Resim İNTİKAMINI ALDILAR DELİ ÇOCUK :)

HELAL OLSUN SANA EDERRRRRR...

Resim
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Auril yazdı:Portekiz
Çünkü Quaresma var

;) ;)

NOT 1 : Tabiki ilk olarak milli takımımızı destekliyoruz

NOT 2 : İspanya dan bir şey beklemeyin
Iddaa yapsam evi arabayi satip basar misiniz ?
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Favorim Almanya ve Portekiz'di.Portekiz'e helal olsun.3.'lükten şampiyonluğa adım attılar.Bence bu turnuvayla Ronaldo,Messi'den daha iyi olduğunu kanıtladı.Messi yıllarca başarısız oldu,milli takımı bıraktı.Ronaldo ise yaşı Messi'den daha ergin olmasına rağmen yılmadı ve kazandı.
Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Portekiz'den sonra bir tebrik de KARADAVUTs kardeşimize gelsin.Baştan sona kadar çok güzel bir konuya imza attı.Tebrik ve teşekkür ederim.Emeğine sağlık
/alkış
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

karadavut teşekurler konu için baya uğraştın sende
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Teşekkürler .
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

VoiceOfVoiceless yazdı:Portekiz'den sonra bir tebrik de KARADAVUTs kardeşimize gelsin.Baştan sona kadar çok güzel bir konuya imza attı.Tebrik ve teşekkür ederim.Emeğine sağlık
/alkış
Çok teşekkür Ediyorum kardeşim. Eyvallah Sağ olasın.

Kabile yazdı:karadavut teşekurler konu için baya uğraştın sende

Sağ olasın kardeşim. Dediğin Gibi Bir ay boyunca sürekli Araştırmalarım sonucunda size daha yalın , açık ve sade bir mesaj topluluğu göstertmek istedim.Teşekkür Ediyorum.

YankeeGoHome yazdı:Teşekkürler .
Asıl ben teşekkür Ederim.Sağ olun Var olun.

1 ay Boyunca Gerek Grup maçlarında Gerek Üst Tur, çeyrek final, yarı final , final heyecanıyla maçların analizlerini , heyecanını , skor sonuçlarını, maç sonunda yaşanan aksaklıkları , öncesinde futbol takımlarının , oyuncularının izlenimini ve istatistiklerini bir bir verdiysem ne mutlu bana.Öncelikle SuhanPerdaz Forum yöneticimiz olmak üzere , Konuya Titizlikle Yanlış olan mesajlarımı düzelten diğer bütün yöneticilere ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum, konuya verdikleri hassasiyet için.

Konu başında Belirttiğim gibi Fransa Benim Favorimdi ki , avrupa şampiyonasının bitmesine son 10 dakika kalaya kadar da Fransa'nın alacağından kuşkum yoktu.Ama Final Gecesi Ronaldo'ya yapılan sakatlığın , Portekizli oyuncuları daha da hırslandırdığı ve özellikle Portekiz kalecisi Rui Patricio'nun mükemmel kurtarışları onu Gecenın adamı olarak tarihe yazdığı bir akşamda Fransa'ya veda vaktinin geldiğini 108. dakika da anladım. Fransa 2002 'deki Brezilya tarzı bir oyun sergilemişti bu yıl.Ama Portekiz Fransa'nın bu hızına DUR ! dedi ve kupayı müzesine götürdü. Portekiz milli Takımını can-ı gönülden tebrik ediyorum.Hak Eden Kazandı.

Bir kaç Önemli haberden sonra konuya bir daha mesaj yazmayacağım.Herkes Evine döndüğüne göre Bu konuya da veda vakti bir kaç gün içinde gelecek :)
En son Naveran tarafından 12 Tem 2016 10:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gerekli düzenleme yapıldı
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France