UEFA EURO 2016 France

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: UEFA EURO 2016 France

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

UEFA EURO 2016 FRANSA , 07.07.2016 PERŞEMBE, YARI FİNAL MÜCADELESİ

Almanya 0 - 2 Fransa

TURNUVA'nın EN TARTIŞMASIZ ADAMI !

Resim[/center]

Euro 2016 yarı final mücadelesinde Almanya, karşılaşmaya baskılı başlasa da maçın ilerleyen dakikalarında yorgunluğunu hissetti ve maç yavaş yavaş Fransa lehine döndü. Yarı final maçında Griezman iki gol atarak Euro 2016’da gol sayısını 6’ya çıkardı ve bu alandaki rekoru ele geçirdi. Griezman oynadığı iyi futbol ve aldığı sorumlulukla karşılaşmaya damgasını vurdu. Maçın ikinci yarısından itibaren cılız bir performans gösteren Almanya, Fransa’nın etkili hücumlarına karşı bir çözüm üretmedi ve Euro 2016 turnuvasından elendi.

SÖYLENECEK FAZLA SÖZ YOK. ALMANYA'NIN ALMASINI ÇOK İSTERDİM AMA OLMADI.UMARIM PORTEKİZ FİNALDE RONALDO FARKIYLA ALIR AMA FRANSA'NIN BU KADROSUNA KARŞI DAYANABİLECEK BİR PORTEKİZ GÖREMİYORUM.

FİNALİN ADI : PORTEKİZ - FRANSA

YER (STAD) : Paris Stade de France(FRANSA)

TARİH : 10.10.2016 PAZAR

SAAT : 22:00
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Ooo Michel Platini....Ooo Michel Platini :mrgreen:

Katar mevzusundan sonra ne Uefa , ne Fifa güvenim sıfır.Her işte bi katakulli vardır .Buna inanırım.

Futbol konuşacak olursak kadro zenginliği olarak Fransa güçlü görünüyor ancak diğer tarafta Ronaldo gerçeği var.Güzel bir final olacaktır.
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Aklı olan bir insan bu maçın satıldığını çok net anlar. :D Almanlar bile aynısını söylüyor, çok çok net abi vermişler maçı. Futbol da tiyatro olmuş iyice. Parayı kendi aralarında çeviriyorlar, tiyatro yapıp insanlara izletiyorlar. Bu arada bu maça İtalyan hakem atayan Uefa'ya da saygılarımı iletiyorum.:D
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Bende akşam Açıkçası Almanya'nın özellikle 2. Yarıda ki futbol müsabakasını hiç beğenmedim. Sanki maç 2. Yarıda satılmıştı hissi verdi bana. Temennim portekiz alsın. Ama İlk konuyu açarken favorimin fransa olduğunu söylemiştim. Kupa Fransa'nın !
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

NaudiR yazdı:Aklı olan bir insan bu maçın satıldığını çok net anlar. :D Almanlar bile aynısını söylüyor, çok çok net abi vermişler maçı. Futbol da tiyatro olmuş iyice. Parayı kendi aralarında çeviriyorlar, tiyatro yapıp insanlara izletiyorlar. Bu arada bu maça İtalyan hakem atayan Uefa'ya da saygılarımı iletiyorum.:D
Yok kardeş Alman futbolu bitti.
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

NaudiR yazdı:"Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda her zaman Almanların kazandığı bir oyundur." Gary Lineker

Almanya

Disiplin, zeka, istek.
:arrow: :arrow: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

YemeLik yazdı:
NaudiR yazdı:Aklı olan bir insan bu maçın satıldığını çok net anlar. :D Almanlar bile aynısını söylüyor, çok çok net abi vermişler maçı. Futbol da tiyatro olmuş iyice. Parayı kendi aralarında çeviriyorlar, tiyatro yapıp insanlara izletiyorlar. Bu arada bu maça İtalyan hakem atayan Uefa'ya da saygılarımı iletiyorum.:D
Fransa, Almanya'dan iyi takım yani öyle mi? :mrgreen:
İKV

2008 - 2018

Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

NaudiR yazdı:
YemeLik yazdı:
Fransa, Almanya'dan iyi takım yani öyle mi? :mrgreen:
Yok be kardeş Almanya daha iyi bence. Dünkü skordan da belli zaten :)
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Portekiz bu berbat futbol ile nasıl finalde acaba? Aaa çok garip. Neyse maç tartışması yapmayacağım. :D Deutschland über alles
İKV

2008 - 2018

Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

NaudiR yazdı:Portekiz bu berbat futbol ile nasıl finalde acaba? Aaa çok garip. Neyse maç tartışması yapmayacağım. :D Deutschland über alles
Ben söliyim hırvat direktörün hatası ve basit rakipler gelmesi.Ama kardeș deutschland futbolu bitmiș.Artık 3 5 2 futbolu baslıyor..