Aşk mı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
GaripBirAsk
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Aşk mı ?

Mesaj gönderen GaripBirAsk »

Nereden başlasam bilmiyorum ve duygularını kağıda aktarmakta gayet başarısız bir insanım.
Bu yüzden lisede edebiyat dersinden hep kalıyordum.
İKV ile tanışmamın 2. yılında oyunda tanıdığım dünyalar tatlısı biriyle tanıştım.
Her ne kadar agresif ve sinir bozucu biri olsa da yüreğinde sımsıcak bir sevgi var.
20 yaşındaydı bense 21.
Tam 7 yıl oldu onu tanıyalı seveli ona ÖMRÜM diyeli.
5. yılımızda sebebini hatırlamadığım bir nedenle tartıştık.
Ve inanın hiç hatırlamıyorum. 1 gün boyunca aramadı sormadı. Haliyle bende aramadım.
2 Gün Uyurken telefonum kaç kez çalmış sessizde oldugu için duyamadım.
Taşınacaklarmış ve resmen buz gibi kaskatı kesilmeme neden oldu.
Vücudumu soguk bir hava dalgası sarmış gibiydi.
Tanıştığımız ilk günler aklıma geldi bombacıda binlerce kez ölmemiz aklıma geldi.
İlk başlarda kız olduğuna inanmamıştım. Hatta iplemiyordum bile sonradan. Aynı şehirde oldugumuza göre bulusalım dedim.
Saati yeri kararlaştırdık. Saat 11 gibi x yerde görüşmeye gitmiş.(Kız olduguna inanmadığım için gitmedim.) 2 3 saat sonra bir baktım telefon çalıyordu ve arayan oydu.
''Siz erkekler geç geliyorsunuz benim bildiğim ise bayanlar geç gelir. '' Dedi.
Arabaya atlar atlmaz oraya gittim.
Oturduk sohbet ettik gezdik dolaştık ve o gün hiç bitmesin istedim o anların. Çünkü ilk defa biriyle görüşüyordum ve sırılsıklam aşık olmuştum.
Oyuna girdim ertesi gün Oda girince yine cin mağarasına gittik saatlerce para maden kasmaya başladık O zamanın Altın değerinde olan madeni İridyum çekmişti. Sonradan da yere atmış dakikalarca güldüm sinirden oysaki madendi ve ben çekmemiştim. Akşama kadar bir kaç item ve Buyuk sahra halit kafakoparan düşmüştü .
Her gün beraber takılırdık gülerdik eğlenırdık.
İKV artık bambaşka birşeydi benım için.
En son aşk ağır bastı ve duygularımı ifade ettim zordu ama başardım :D
Neyseki platonik aşk değildi. Sevdim bir kez daha.
Resmen mutluluktan uçuyordum içim içime sığmıyordu.
Mutluydu sonra musmustlu oldum. Aşık olanlar ne demek istediğimi gayet iyi anlarlar.
Buluştuk tekrar sımsıkı sarıldım ve gözlerimden yaş geldi mutluluktan.
Yine gezdik sinemaya gittik.
Saat aksam 8de evıne yakın yere bıraktım.
Eve gitmeden önce Anneme kocaman bir buket gül aldım baya pahalıya patlamıştı.
Annem öyle görünce beni gözleri doldu.
ANNEM herşeyim çünkü.
Gece 11'de oyuna girince baktım yoktu ne kadar para maden ve Ecel getiren malzemesi varsa ona aktardım arkadasım ile birlikte kafaya koydum Ejder üreteceğim ona :)
2 3 gün oyuna girmedi Ecel malzemeleri satıp ejder asa için gerekenleri aldım 65 mden Menekşe satan XXxvioletxxXX isimli arkadaşa apayrı teşekkür ederim :D .
Ve ürettim ona Ejderi Sevinmesi gerekirken ters tepki verdi 5 6 gün konusamadık.
Sonradan ikna edince gece gündüz vizeleri sınavları bırakıp maden topladı ve neredeyse verdiğim madenlere denk para ve maden toplamıstı Çok geçmeden Ecel ürettik bana. Sonra grup bölgeleri gldi.
Oyundan çıkmıyorduk neredeyse ve ilk düşen itemi Alter kolye yüzüktü ona Hiç unutmadan sevince Klavyeyi kırmıstı :D
Mıgrat derken full olmustu karakterlerimiz.
Şifa açmaya karar verdik kurduk ayrı üyeliğe ve adını ikimizin baş harflerinden oluşan sözcüklerle koyduk.
Aynı sekilde kastık dizdik ve Ç.tas bölgesi geldi.
Özet geçersek aynı sekilde 3 5 item dizdik ve Benim askerliğe gitmem gerekti kısa dönemdi.
Temel Eğitim'den sonra Ulan dedim kendi kendime bakalım şansımıza neresi gelecek diye Ankara şeeflikoçhisar geldi.
Bunca zamanda sık sık aradı aradım hiç yokluğunu hissetmedim ve yaş oldu 24.
Bitince askerlik artık birşeyler olsun istedim aileler tanıştı mesleğim gereği iyi parada kazanıyordum.
Söz kesildi. 1 yıl öylece kaldı. Görüştük yeni yeni yerlere gittik.
Güldük oyun oynadık İKV'ye her zaman teşekkür ettim hayatımın kadınıyla tanışmama vesile oldu diye.
Sonra o hiç gelmesini istemediğim gün geldi ve ayrıldık.
Sunucu değiştirdi. Şifreleri bildiğim herşeyi denedim. Bir türlü bulamadım.
Ama büyücüsünü sol yanında tek küpe vardı aşağı salınan ve Kızıl saçı Rütbesi.
Onlar taşınınca anılar da herşey taşındı. Amasyaya gittiklerini öğrendim. Adreslerini bulamadım tüm aileleri telefonları değiştirdi.
Holde Eminönünde atrepoda heryerde ankada tüm sunucularda aradım bulamadım karakterini.
Ta ki bu gün X sunucusunda O Karakteri ve rütbesini görene kadar.
Selam verdim.
Tersledi ve hemen anladım onun yani ÖMRÜM'ün olduğunu. Sevinçten yeniden doğmuş gibiydim.
'' Ömrüm'' Tek kelime diyebildim nutkum tutuldu.
Daha fazlasını diyemedim.
Günlerce haftalarca onu tüm sunucularda didik didik aradım.
Ulan şimdi birileri belki Degerli bulunan şeyleri çalmış bıraktı seni diyor içinden.
Tılsımlardan tutun herşeyi 1 level banka karakterine aktarmış. Gözümün nuru el bile sürmemiş kendi parasıyla almış olduğu büyü bozma III'ü bile bırakmış.
Şimdi öyle bir çıkmazdayım ki ne yapacağım bilemiyorum.
Çok seviyorum ve dokunamıyorum sarılamıyorum eskisi gibi gülümiyorum. 1 yıl oldu ayrı olalı ama Asır gibi geliyor nefesim kesiliyor.
Geceler boyu gözyaşı döktüm. Mutluluğu kendi elimin tersiyle itmiş gibi hissediyorum. 1 yıldır ölüden farksızım.
İlk aldıgı doğum günü hediyesini odama asıp karşısında 2 paket sigara içiyorum.
Bana Alkolü bıraktıran kadın şimdi günde 3 paket sigara içiriyor.
İçim yanıyor insan içine çıkamıyorum.
Ulan para pul bunların zerre kadar değeri yok altın içinde yüzsek ne olur mutlu oolmadıktan sonra ?
MUTLULUK diyorum be mutluluk öyle basit bir şey değil.
İçimin acısından ne yapacağım bilmiyorum tek bildiğim günden günden güne tükeniyor ve ölüyorum.
caniçim
Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Re: Aşk mı ?

Mesaj gönderen alpay1994 »

Kimseyi bu kadar çok sevmeyeceksin hocam, sana buradan bir şiirle veda etmek lazım.

Beline kadar uzanırdı saçları,
Ve mağrurdu gülüşleri kadının
Sanki bir bıçak saplanıyormuşçasına göğsünün orta yerine...
Kimbilir ağlıyordu belki de geceleri...
-------------------------------------------------------
Bir de adam vardı,
Az konuşurdu,
Çok içerdi...
Vardı elbet bir sebebi,
Ve belki de o da ağlıyordu geceleri yalnız kaldığında...
--------------------------------------------------------------------
Hiçbir şey yanlış değildi,
Aksine hiçbir şey doğru da değildi hikayedeki...
Anlamsızdı sadece,
Saat 12 yi vurmuştu,
Ve kül kedisinin gitme vaktiydi...
----------------------------------------------
-Alpay
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen xPrince »

Kimi sevdiysem gitti, kimi sevmediysem kaldı.

Millet aşkın, sevginin falan peşinde değil. Hayat o kadar toz pembe olmuyor. İnsanlar karşısındakinin kendisini sevmesini değil sevme ihtimalini istiyor.. ulaşamadığımız yada kaybettiğim şeyler bi değere biner ya hani, öyle işte.

Sen kendine dürüst ol her zaman. Başkasına verdiğin değeri kendine vermezsen hep kaybedersin.
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kullanıcı avatarı
GaripBirAsk
İskele Babası
İskele Babası

Geceye hep iyi gelir arada...
caniçim
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Tamam birader hersryi yazmaya calismissin da neden ayrildiniz ? Belki kiz haklidir seninle konusmamakla
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Hocam böyle konularla yaramı deşmeyin İKV'den de olmasa benimde uzun yıl bir geçmişim oldu.Kusura bakma ama aşk konusunda birşeyler yazmak bile üşendiriyor beni.Lâkin merak ettim.Neden ayrıldınız okudum ama sebebini yazmamışsın?
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
GaripBirAsk
İskele Babası
İskele Babası

ZowieN yazdı:Hocam böyle konularla yaramı deşmeyin İKV'den de olmasa benimde uzun yıl bir geçmişim oldu.Kusura bakma ama aşk konusunda birşeyler yazmak bile üşendiriyor beni.Lâkin merak ettim.Neden ayrıldınız okudum ama sebebini yazmamışsın?
Emin ol kardeşim bende bilmiyorum nedensizce ayrıldık.
Bildiğim sadece tartıştık.
xPrince yazdı:Kimi sevdiysem gitti, kimi sevmediysem kaldı.

Millet aşkın, sevginin falan peşinde değil. Hayat o kadar toz pembe olmuyor. İnsanlar karşısındakinin kendisini sevmesini değil sevme ihtimalini istiyor.. ulaşamadığımız yada kaybettiğim şeyler bi değere biner ya hani, öyle işte.

Sen kendine dürüst ol her zaman. Başkasına verdiğin değeri kendine vermezsen hep kaybedersin.

Hiç kimse kendisine karşısındaki insandan daha fazla değer veremiyor bazen
caniçim
Kullanıcı avatarı
GaripBirAsk
İskele Babası
İskele Babası

alpay1994 yazdı:Kimseyi bu kadar çok sevmeyeceksin hocam, sana buradan bir şiirle veda etmek lazım.

Beline kadar uzanırdı saçları,
Ve mağrurdu gülüşleri kadının
Sanki bir bıçak saplanıyormuşçasına göğsünün orta yerine...
Kimbilir ağlıyordu belki de geceleri...
-------------------------------------------------------
Bir de adam vardı,
Az konuşurdu,
Çok içerdi...
Vardı elbet bir sebebi,
Ve belki de o da ağlıyordu geceleri yalnız kaldığında...
--------------------------------------------------------------------
Hiçbir şey yanlış değildi,
Aksine hiçbir şey doğru da değildi hikayedeki...
Anlamsızdı sadece,
Saat 12 yi vurmuştu,
Ve kül kedisinin gitme vaktiydi...
----------------------------------------------
-Alpay

Allah seninde yardımcın olsun
caniçim
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Aşıksan ayrılamazsın yaşamın onun ellerindedir ve sanki varlığın onunla değerli...
Nerede olduğu, nasıl bulacağın ve kendini nasıl affettireceğin sadece aldığın nefes kadar zor...

Ama sadece aşıksan böyle hissedersin ben nasıl ayrıldığını bilemiyorum ama sebebini düşün bence aşk kolay kaybedilebilicek bir şey olsaydı pazarlarda satılırdı....
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Aynı durumu o kadar abartılı olmamak şartı ile bende yaşadım. Bende buradan tanıştığımız ve halen görüştüğümüz bir kızı seviyorum. Ama olmayınca da olmuyor. Eğer karşındaki insan sana senin duyduğun duyguları hissetmiyorsa yapacak bir şey yok. Bak belki çok şey yaşamışsınız ama emin ol o da seni gerçekten sevmiş olsa şuan kıyamet de kopsa yinede yan yana olurdunuz. Malesef bunu söylemek istemem ancak ileride başkalarına da aynı duyguları hissedeceksin dünyanın sonu değil. Klasik cümleler bunlar şuan kabullenmen zor ama aslına bakma hayatın gerçekleri tam olarak bu. Bende zamanında inanmazdım hala da inanmıyorum düşünüyorum acaba bir gün sever mi bir gün tekrardan bir araya gelir miyiz ? Aslında öyle bi dünya yok. Tamamen şuan yaşadığın duyguları sana karşı aynısını hissedebilecek biri hayatına girene kadar da böyle devam edecek. Umarım kısa süre içerisinde atlatırsın ama atlatamazsın boş yere teselli etmeyeceğim çünkü tamamen psikolojik. Kendini ona şartladıysan kurtuluşu zor oluyor. Çoğu zamanda kurtulmayı sen istemiyorsun zaten. O yüzden gez kendini farklı insanlara farklı konulara yönelt. Arada bir de iki kadeh rakı bir paket sigara içerken onu düşün böyle hayat akışında ilerler. Neyse fazla uzatmayayım. Büyük geçmiş olsun bilmiyorum zor ama inşallah gönlünden geçenin en iyisi olur. Şansın açık olsun. :)

Keyifli forumlar.